•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب
سلام
من 1سال و دو ماهه که دارم از این دارو استفاده میکنم
در پستهای قبلیم به اندازه کافی از این دارو تعریف کردم
در کل داروی خیلی خوبیه
قیمتش برای هر ویال 500 میلی گرمی (که معمولا برای هر تزریق دو ویال تزریق میشه) دو میلیون و صد و پنجاه هزار تومانه (یعنی برای هر تزریق چهار میلیون و سیصد هزار تومان) و متاسفانه بیمه هم برای بیماران ام اس قبول نمیکنه و فقط برای devic و اونهم یک ویال 500 میلی گرمی فقط مورد تعهد بیمه هست
دو روز پیش با شرکت داروساز ریتوکسی ماب (آریو ژن) صحبت میکردم و گفتن که تا آخر امسال که بیمه نمیشه ولی ممکنه که سال بعد برای ام اس هم بیمه کنن
امید به خدا
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : saeid35 , Vahid.1974 , پریا حقیقت پور
(2017/01/27, 08:25 PM)farhad omidvar نوشته است:
(2017/01/27, 07:50 PM)saeid35 نوشته است: سلام....من هم اینو قبول دارم...واسه من بعد تشخیص بیماری تا دو سال ...تا بهار ۹۵دکتر اول فقط قرص داد و تا هفت ماه سینووکس زدم و بعدش قطع کرد که‌ شایدم اشتباه از خودم بوده که بهش گفتم اذیتم می کنه و به هر حال تشخیص آخر با خودش بوده که قطعش کرد ...تا تابستون امسال که به خاطر فشار کاری دیگه از پا اذیت شدم و با دستور پزشک جدیدم آمپول ریتوکسی رو تزریق کردم هر چند سه ماه شده فعلا زیاد تاثیرش معلوم نیستش....تنها تجربه خوبی که پیدا کردم واسه این بیماری خیلی خوبه کاردرمانی بدون دستگاه هستش که به نظر شخصی خودم از فیزیوتراپی و آب درمانی بهتر جواب می ده

قيمتش چنده ؟ بيمه هست ؟ چقدر جلوي بيماري رو ميگيره ؟
من هر ویال 500 میلی گرمی رو 215 هزار تومن گرفتم. من دویک دارم. برای ام اس هم بیمه اخیرا تایید میکنه. این بار که بیمارستان بودم فهمیدم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : alireza1111 , saeid35 , پریا حقیقت پور
(2017/01/27, 08:25 PM)farhad omidvar نوشته است: [quote='saeid35' pid='541212' dateline='148553س چقدر جلوي بيماري رو ميگيره ؟

با سلام...دو تا سؤال اول رو آقا حمید جواب داده...به نظر شخصی خودم چون این بیماری جدید هستش و درمان قطعی واسه اون فعلا نیستش همه این آمپولها و قرصها که متخصصین و دکترهای عزیز واسه ما تجویز می کنم واسه جلوگیری از پیشرفت بیماری هستش که همه می دونیم...این سری دکترم حرف خوبی زدش....گفته باهات روراست صحبت کنم حداقل واسه خودت می گم این دارو فعلا قوی ترین هستش که من به عنوان دکترت که بهم اعتماد داری ...این دارو واست ۵۰درصد خوبه و بقیه خودتی و خودت....دوستان اینها رو نگفتم خدای ناکرده کسی ته دلش خالی بشه خدا شاهده فقط می خوام بگم هر چند این بیماری اذیتمون می کنه اول باید باهاش کنار اومد وبعدش تمام تلاشمون رو بکنیم تا بتونیم کارهایی که واسه سلامتی مون خوبه رو انجام بدیم....بازم می گم پناه بر خدا وامیدوارم کمک حال هممون باشه...شرمنده یه کم مطلبم طولانی شده
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
دوستان عزیز سلام

از اواخر سال ۱۳۹۳ پس از پالس ترابی تاکنون یک شب در میان با بتافرون هم نشین بودم

به تازگی دکتر خواسته مجدد پالس ترابی کنم و بعد از آن ویال مبترا (ریتوکسیماب) استفاده کنم

دارو جدید رو تا حالا برای بیماران ام اس نشنیده بودم

نمی دونم در فاز آزمایش هست یا برای ببماران ام اس تایید شده است

آیا همان بتافرون رو ادامه بدم بهتر نیست

لطفا مرا راهنمایی کنید

ممنونم
فَاللّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

خدا بهترين نگهدار است و او مهربان‏ترين مهربانان است
ریتوکسی مرحله آزمایش را گذرونده والان مدتی هست که برای بیماران ام اس استفاده میشه توی همین سایت هم افرادی هستند که از این دارو استفاده میکنند و راضی هم هستن
ولی اینکه کدوم رو انتخاب دارید تخصصی ندارم

فکر میکنم بهتربود سوالتون رو در تاپیک اثر بخشی و عوارض ریتوکسی مبمیپرسیدید چون ادنجا دوستانی که استفاده میکنند تجربیات خودشون رو گفتن
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : hadisss , Vahid.1974 , پریا حقیقت پور
سلام

دوستان عزیز به نظرتون همچنان اصرار کنم که دارو بتافرون رو یک روز درمیان بزنم یا نظر دکتر رو برای جایگزینی ویال مبترا (ریتوکسیماب) بپذیرم ؟ خوبی ها و عوارض ویال مبترا چیه؟ لطفا کمکم کنید

(2017/03/12, 09:57 AM)Vahid.1974 نوشته است: سلام

دوستان عزیز به نظرتون همچنان اصرار کنم که دارو بتافرون رو یک روز درمیان بزنم یا نظر دکتر رو برای جایگزینی ویال مبترا (ریتوکسیماب) بپذیرم ؟ خوبی ها و عوارض ویال مبترا چیه؟ لطفا کمکم کنید

منتظر دوستان هستم ...

کجایید ؟

دوست عزیز ماها پزشک نیستیم و اگرم کسی حرفی میزنه از تجربه شخصیشه
توی پستهای قبلی دوستانی که مصرف کننده این دارو هستند در موردش اظهار نظر کردن که میتونید پستهای قبلی رو مطالعه کنید
و دوستان مصرف کننده اگه آنلاین شن و پستتون رو بخونن میتونن جواب بدن بهتون icon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : Vahid.1974 , alireza1111 , saeid35
(2017/03/13, 09:07 PM)hadisss نوشته است: دوست عزیز ماها پزشک نیستیم و اگرم کسی حرفی میزنه از تجربه شخصیشه
توی پستهای قبلی دوستانی که مصرف کننده این دارو هستند در موردش اظهار نظر کردن که میتونید پستهای قبلی رو مطالعه کنید
و دوستان مصرف کننده اگه آنلاین شن و پستتون رو بخونن میتونن جواب بدن بهتون icon_question

دوست عزیز
این تاپیک از چند سال قبل استارت شده و دارای تعداد بالایی پست هست
به نظر میرسه به جای خواندن چهار پنج صفحه نوشته های گذشته عزیزان
بتوان در چند خط از تجارب فعلی و نهایی که ماحصل بحث های چندساله
استفاده کرد و تصمیم گرفت
ای کاش شرایط همدیگر را بیشتر درک کنیم sad2

کلامتون درست
اما وقتی من تا به حال این دارو رو استفاده نکردم چه نظری بدم در موردش؟ و همونجور که گفتم تجربیات دوستان که البته هرکس تجربه ش منحصر به بدن خودشه اینجا هست.
خودم مطلب دوستان رو در موردش گاهی میخونم ولی باز در حیطه تجربه شخصی من نبوده کهاگر بود خب نظرمو میگفتم
بعد این مسئله رو هم در نظر داشته باشید دارو بستگی به بدن فرد داره که آیا دارو به بدنش جواب بده یا نه
در مورد همه داروها این موضوع صدق میکنه
در هر صورت امیدوارم شما و دکترتون بهترین راه رو انتخاب کنین که به نفع شما باشه Blush
اگرم به دکترتون اطمینان ندارید میتونید با پزشک یا پزشکهای دیگری هم مشورت کنین ببینید نظر اونها چیه
موفق باشیدicon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...