•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب
(2016/11/20, 01:24 PM)mahsima.m نوشته است: سلام ریتوکسیماب رو چه موقع تجویز میکنن؟
موقعی که به داروهای اینترفرون جواب نده بدن
در واقع در فاز های بعدی درمان قرار داره و تزریقش هر 6 ماه یکبار هست
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : silent , nahid , پریا حقیقت پور
همونطور که مریم گفت درفازهای بعدی درمان و زمانی که داروهای اینترفرون و قرصهایی مثل فینگولیمد و ... جواب نده این دارو تجویز میشه
ولی مشکلی که الان ذهن اکثر دوستانی که ریتوکسیماب استفاده میکنن رو درگیر کرده بیمه نبودن این دارو و هزینه زیاد اون هست (حدود چهار میلیون و سیصد برای دو ویال 500 میلی گرمی) و با اینکه این قیمت برای نمونه ایرانی این دارو هست ولی برای بیماران ام اس بیمه نیست و بیمه این دارو رو فقط برای بیماران devic و اون هم فقط یک ویال 500 میلی گرمی با نامه دکتر و انجمن و گزارش NMO را تایید میکنه و بیماران ام اس باید دارو را آزاد تهیه کنن
ولی درکل در مورد تاثیر ریتوکسیماب باید بگم که اکثر کسانی ریتوکسیماب استفاده کردن بعد از چند ماه مصرف میگن خستگیشون کم شده ولی بعد از چند مدت میگن خوب هیچ فرقی نکردیم
دوستانی که ریتوکسیماب مصرف میکنن باید بدونن که این دارو خیلی از خستگیهای قبلشون رو ممکنه کم کنه ولی برای بازتوانی و توانایی راه رفتن بهتر حتما حتما حتما باید ورزش ، فیزیوتراپی و کاردرمانی مداوم داشته باشند و در غیر اینصورت با مصرف این دارو ممکنه بگن بدتر شدیم که بهتر نشدیم و احساس نارضایتی میکنن
من خودم یکساله که دارم این دارو رو مصرف میکنم و هفته ای یکبار فیزیوتراپی و به غیر از اون هر روز 1ساعت ورزش میکنم و بدون ورزش مطمئنم که تاثیر زیادی از این دارو نمیدیدم و ورزش و دارو به نظر من مکمل همدیگه هستن
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : nahid , hessam , glassheart , saeid35 , alireza1111 , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور , foo-mo
پناه بر خدا....امیدوارم جواب بده
 تشکر شده توسط : alireza1111 , mahsima.m , پریا حقیقت پور
با سلام
ظاهرا داروی جدیدی برای ام اس اومده به شکل آمپول که تزریقش 6 ماه یکبار هست به اسم ریتاکسی مب یا اکرلی زومب که تا اونجایی که من میدونم هر دو خارجی هستن و بعضی داروخانه ها هم دارن این آمپولا رو پزشکمم میگفت عوارضش در حد عفونت هست ولی زیاد مطمئن نبود حالا اگر کسی این دارو رو مصرف کرده و یا از عوارضش اطلاعی داره لطفا جواب بده.
ممنون
با آرزوی سلامتی برای همه شما دوستان
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2017/01/26, 11:34 AM)ayalda نوشته است: با سلام
ظاهرا داروی جدیدی برای ام اس اومده به شکل آمپول که تزریقش 6 ماه یکبار هست به اسم ریتاکسی مب یا اکرلی زومب که تا اونجایی که من میدونم هر دو خارجی هستن و بعضی داروخانه ها هم دارن این آمپولا رو پزشکمم میگفت عوارضش در حد عفونت هست ولی زیاد مطمئن نبود حالا اگر کسی این دارو رو مصرف کرده و یا از عوارضش اطلاعی داره لطفا جواب بده.
ممنون

سلام من چند ماه پیش که برای پالس تراپی بیمارستان بستری بودم یکی تخت کناریم بود که همینو تزریق میکرد توی سرم میزدن و اروم اروم وارد بدن میشد. اون اقا دفعه دومش بود یعنی یسال میشد که میزد همونجوری که گفتی هر 6ماه یکبار. میگفت خارجیش خیلی گرونه راستش دقیقا یادم نیست که چند گفتconfusedconfused ولی دکتر من گفت این برای ام اس پیشروندست و اونایی که وضعیتشون خیلی بده اینو استفاده میکنن
دفعه آخری که برای پالس تراپی بستری شدم یه دکتردیگه بهم پیشنهاد شیمی درمانی رو داد.اسمش رو نگفت ولی مصرفش همین طوری شش ماه یکباربود.اما دکترخودم سینوتک را تجویز کرد.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2017/01/26, 12:37 PM)maryk909 نوشته است:
ممنون

سلام من چند ماه پیش که برای پالس تراپی بیمارستان بستری بودم یکی تخت کناریم بود که همینو تزریق میکرد توی سرم میزدن و اروم اروم وارد بدن میشد. اون اقا دفعه دومش بود یعنی یسال میشد که میزد همونجوری که گفتی هر 6ماه یکبار. میگفت خارجیش خیلی گرونه راستش دقیقا یادم نیست که چند گفتconfusedconfused ولی دکتر من گفت این برای ام اس پیشروندست و اونایی که وضعیتشون خیلی بده اینو استفاده میکنن

سلام من بیشتر از ۳ ساله که دارم مصرف میکنم و ام اسم هم پیشرونده نیست! متاسفم برای بعضی از دکترا که اطلاعات نادرست به بیمارشون میدن angry2angry
 تشکر شده توسط : saeid35 , Vahid.1974 , پریا حقیقت پور , مه سا رها , هليا
ممنون
سلام
من تا حالا 3 دوره زدم. از دی ماه پارسال شروع کردم و دو دوره اول 4 تا 500 میلی گرم زدم و دوره سوم فقط دو تا 500 میلی
عوارض خاصی نداره. داروی خوبیه. فقط من تا دو ماه اسهال دارم که البته بقیه بیمارانی که این دارو رو مصرف میکنن این مشکلو ندارند
من ازش راضیم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : Vahid.1974 , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور
سلام....من هم اینو قبول دارم...واسه من بعد تشخیص بیماری تا دو سال ...تا بهار ۹۵دکتر اول فقط قرص داد و تا هفت ماه سینووکس زدم و بعدش قطع کرد که‌ شایدم اشتباه از خودم بوده که بهش گفتم اذیتم می کنه و به هر حال تشخیص آخر با خودش بوده که قطعش کرد ...تا تابستون امسال که به خاطر فشار کاری دیگه از پا اذیت شدم و با دستور پزشک جدیدم آمپول ریتوکسی رو تزریق کردم هر چند سه ماه شده فعلا زیاد تاثیرش معلوم نیستش....تنها تجربه خوبی که پیدا کردم واسه این بیماری خیلی خوبه کاردرمانی بدون دستگاه هستش که به نظر شخصی خودم از فیزیوتراپی و آب درمانی بهتر جواب می ده
 تشکر شده توسط : alireza1111 , پریا حقیقت پور
(2017/01/27, 07:50 PM)saeid35 نوشته است: سلام....من هم اینو قبول دارم...واسه من بعد تشخیص بیماری تا دو سال ...تا بهار ۹۵دکتر اول فقط قرص داد و تا هفت ماه سینووکس زدم و بعدش قطع کرد که‌ شایدم اشتباه از خودم بوده که بهش گفتم اذیتم می کنه و به هر حال تشخیص آخر با خودش بوده که قطعش کرد ...تا تابستون امسال که به خاطر فشار کاری دیگه از پا اذیت شدم و با دستور پزشک جدیدم آمپول ریتوکسی رو تزریق کردم هر چند سه ماه شده فعلا زیاد تاثیرش معلوم نیستش....تنها تجربه خوبی که پیدا کردم واسه این بیماری خیلی خوبه کاردرمانی بدون دستگاه هستش که به نظر شخصی خودم از فیزیوتراپی و آب درمانی بهتر جواب می ده

قيمتش چنده ؟ بيمه هست ؟ چقدر جلوي بيماري رو ميگيره ؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 28
  • بعدی