امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب چطور ام.اس را شکست دادم
حملات ناشی از بیماری ام.اس یا هر نوع بیماری دیگری فقط ناشی از وجود یک مخمر یا ویروس یا از کار افتادن سیستمی در بدن نیست. علت حملات خیلی بزرگتر از این حرفهاست. علت آن تجمع تفکرات طولانی مدت فرد، هیجانات، سطح استرس، ارتباط معنوی، ژنتیک، رژیم و فاکتورهای محیطی است. حافظه سلولی بدن، هرنوع عنصری را ذخیره می‌کند و بخشی از به دست آوردن سلامتی و بازسازی حیات به معنی آزاد کردن هریک از آنهاست. بدن بطور ذاتی به دنبال سلامتی و تعادل است. فقط وقتی که سمی را که با خودمان حمل می‌کنیم اگر قدرتش بیش از توانایی بدنمان شود، در آن صورت بیماری خودایمنی رخ می‌دهد.
دکتر آندریو ویل درکتاب "بهبودی خودبخودی" می‌گوید:"یکی از موثرترین راه‌ها برای از بین بردن بدبینی پزشکی، پیداکردن فردی است که مشکلی شبیه شما دارد و حالا بهبود یافته است."
من هم هروقت با افرادی مواجه می‌شوم که مشکل سلامتی آنها برطرف شده است از آنها می‌خواهم که گاهی مراجعه‌کنندگان با بیماری مشابه را برای راهنمایی و مشاوره نزد‌شان بفرستم.
در 15 سال اخیر به هزاران بیمار کمک کردم که سلامتی‌شان را بازیابند. در بخش سوم کتابِ چطور ام.اس را شکست دادم، داستان‌های موفقیت برخی از بیمارانم را خواهید خواند. هدف من کمک به بیماران جهت یافتن ریشه بیماری‌شان می‌باشد و نیز یاری رساندن به آنهایی که با بیماری خود در ستیزند، تا دریابند برگشت و بهبود بیماری امکان‌پذیر است همچنانکه برای من بود. پروتکل مناسب، دانش، بیمارشدن یا نشدن، همه در اختیار قدرت شماست و آن بستگی به تغییر ذهن و جسم‌تان دارد.
تمامی حقوق این خبر متعلق به سایت ام اس سنتر میباشد و انتشار خبر بدون درج نام ام اس سنتر مجاز نمیباشد.
آن بوراچ" کتاب چطور ام.اس را شکست دادم" – مترجم: نسرین امامی زاده soulpower3@

باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : Sarina_al , (reihane(raz , برگ 7 , narsis2 , پریا حقیقت پور

پیام های داخل این موضوع
چطور ام.اس را شکست دادم - توسط hamdam - 2015/12/31, 07:22 PM
ما قدرت بهبود یافتن را داریم - توسط hamdam - 2016/02/26, 01:14 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 12,905 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  کتاب غلبه بر بیماری ام اس hamdam 194 177,525 2016/08/12, 04:31 PM
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,446 2014/06/30, 10:41 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست