•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریالی که به ام اس مبتلا شد
با اين فيلم ساختانشون
حالا فكر ميكنم مثلا اگر يه روزي خانواده همسرم بيماري من رو متوجه شدن و قبلا هم با ديدن اين فيلم چه ذهنيتي از ام اس دارن، چه اتفاقي ميفته؟
وااااي خداااااي من
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : elham 66 , aztab , سالومه , مریم 1361 , mahdi1004 , arezooo82
(2015/12/09, 03:12 PM)ارزو نوشته است: با اين فيلم ساختانشون
حالا فكر ميكنم مثلا اگر يه روزي خانواده همسرم بيماري من رو متوجه شدن و قبلا هم با ديدن اين فيلم چه ذهنيتي از ام اس دارن، چه اتفاقي ميفته؟
وااااي خداااااي من

هیچ اتفاقی نمی افته عزیزم. چقدر دارید به خودتان سخت می گیرید بخدا
چیزی که اتفاق می افته با همین حساسیتها و وسواسهایی است که دارید نه اینکه کی قراره چی فکر بکنه و چی بگه!!!!!
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : elham 66 , aztab , SSA , سالومه , mahdi1004 , zenith , ارزو
نقل قول: من واقعا برام سوال شده مگه فیلم ساختن الکیه؟
مثلا وقتی یه فیلم مذهبی ساخته میشه چندین کارشناس مسایل مذهبی توش نظارت میکنن که مطلب اشتباهی نگن
حالا در مورد یه مسیله پزشکی یه فیلم ساز و نویسنده که اصلا اطلاعات دقیقی نداره باید نظر بده یا یه پزشک؟یعنی رو این نباید نظارتی باشه که بگن به این سرعت تین اتفاقات اینجوری نمیوفته؟

واااا
مثلا پزشک بیادنظر بده بهتر میشه؟ اونا هم با توجه به کتابای 50 سال پیش خودشون یه چیزی بلغور میکنن که مطمئن باش حول محور ویلچره.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : helli , aztab , سالومه , mahdi1004 , ارزو
(2015/12/09, 07:20 PM)paeeze نوشته است:
نقل قول: من واقعا برام سوال شده مگه فیلم ساختن الکیه؟
مثلا وقتی یه فیلم مذهبی ساخته میشه چندین کارشناس مسایل مذهبی توش نظارت میکنن که مطلب اشتباهی نگن
حالا در مورد یه مسیله پزشکی یه فیلم ساز و نویسنده که اصلا اطلاعات دقیقی نداره باید نظر بده یا یه پزشک؟یعنی رو این نباید نظارتی باشه که بگن به این سرعت تین اتفاقات اینجوری نمیوفته؟

واااا
مثلا پزشک بیادنظر بده بهتر میشه؟ اونا هم با توجه به کتابای 50 سال پیش خودشون یه چیزی بلغور میکنن که مطمئن باش حول محور ویلچره.

دقیقا!
ببینین توو فیلم و سریالای خارجی که مثلا از لحاظ علمی پیشرفته ترند و سعی می کنن فیلمنامه شون با واقعیتهای علمی کمتر مغایرت داشته باشه چقدر چرند در مورد ام اس میگن دیگه حساب کار یه سریال وطنی که کار یه نویسنده ی بدون هیچ اطلاعات پزشکی ه رو بکنینSmiley-sick005
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : aztab , سالومه , mahdi1004 , ارزو
کاش فقط رو ویلچر رفتنش بود. الان به بچه دار شدنش گیر دادن!!!
 تشکر شده توسط : hadisss , fariba 68 , آنا , aztab , سالومه , برگ 7 , zenith , ارزو
(2015/12/06, 03:01 PM)nahid نوشته است: کورتون برای برطرف کردن التهابه ،اگه با هر استرسی فوری حمله دست بده یعنی هر استرسی جیک ثانیه باعث التهاب میشه ! :60: تازه مغز ما هم یه کمی دیر پیام رو میرسونه ها ! icon_cry
این دختره تو همین چند قسمت که من دیدم ، انقدر کورتون زده دیگه توده استخونی براش نمونده ، همین که جون داره راه میره خودش خیلیه !laughing3laughing3N_aggressive (37)N_aggressive (37)

خخخخخخخ
بعضی حرف ها را باید "زد"
بعضی حرف ها را باید "خورد"
چه میکشد دل میان این زد و خورد...
 تشکر شده توسط : سها , آنا , coffeedot , fariba 68 , aztab , nahid , hadisss , SSA , سالومه , برگ 7 , zenith , arezooo82 , ارزو
خدا را شکر که من شبکه های داخلی را کمتر تماشا میکنم ظاهرا بازم فیلمی درست کردن که ام اس قربانی شده ، میشه بهتره روانتان را خراب نکنید فعلا کنترل دست ایناست ببینیم آینده چی میگه

تشکر شده توسط : سالومه , majid1 , برگ 7 , ارزو
خب تو قسمت امشب دیدیم که پسره چون عاشق دختره س باز اومد سمتش و ولش نکرده
بازم خوبه
یه نمه امیدوار کرد منو
هر چند بخش مربوط به ام اس از این سریال از چشمم افتاده، اما بازم یه کور سو امیدی بهم میده که اگه طرف عاشق آدم باشه و پای علاقه وسط باشه خیلی چیزا میتونه جور دیگه ای نمود پیدا کنه
حالا بریم بیاییم یه عاشق سینه چاکو N_aggressive (37)
همین
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : برگ 7 , آنا , zenith , ارزو
این دختر خانم تو فیلم مثلا ام اس خفیف دارهlaughing3
این که هر اتفاقی میفته یه حمله بهش دست میدهlaughing3
الان مردم میگن اگه ام اس خفیف اینجوریه ببین کسی که یه مقدار ام اسش حاد تره چه مشکلاتی دارهlaughing3
در مجموع فک نمیکنم آدمهای سالم قادر به درک کردن ام اسی ها باشنconfused2
خودم و میگم کلا باید یا بیخیال ازدواج شد یا فقط با یه ام اسی.
به قول شاعر: کبوتر با کبوتر باز با باز...کند همجنس با همجنس پرواز
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : سها , ali1357 , مریم 1361 , fariba 68 , Parla , برگ 7 , آنا
(2015/12/13, 08:35 AM)majid1 نوشته است: این دختر خانم تو فیلم مثلا ام اس خفیف دارهlaughing3
این که هر اتفاقی میفته یه حمله بهش دست میدهlaughing3
الان مردم میگن اگه ام اس خفیف اینجوریه ببین کسی که یه مقدار ام اسش حاد تره چه مشکلاتی دارهlaughing3
در مجموع فک نمیکنم آدمهای سالم قادر به درک کردن ام اسی ها باشنconfused2
خودم و میگم کلا باید یا بیخیال ازدواج شد یا فقط با یه ام اسی.
به قول شاعر: کبوتر با کبوتر باز با باز...کند همجنس با همجنس پرواز

سلام.
من زمانی که ازدواج کردم مبتلا به ام اس بودم و همسرم رو در جریان کامل بیماری قرار دادم.حتی بهش گفتم یه مدت برو دقیق تحقیق کن.مدارک پزشکی خودم رو هم بهش دادم و ازش خواستم بره پیش دکتر خودم و دکترای دیگه کامل بپرسه.
الان داریم با هم زندگی می کنیم.هرچند که وضعیت من الان خیلی بدتر از اون موقع هست ولی همسرم از بابت هیچ کدوم از فراز و نشیب های بیماری من متعجب یا شاکی نشد.
ضمنا ازدواج دو فرد مبتلا به ام اس منطقی نیست و توصیه نمیشه.

راستی من یه دختر کوچولوی دو ساله هم دارم.
هرچند هیچ وقت نتونستم تو بغلم بگیرمش راه برم ولی خدا رو هزاران بار بابت داشتنش شکر میکنم.
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : آنا , afsaneh , غزل , ارزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,502 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان