•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریالی که به ام اس مبتلا شد
مگه آدمای سالم بدون ترس انتخاب میکنن ؟ چه ترحمی ؟ چه سوالی ؟ خوب ازدواج ترس هم داره دیگه ، کی میتونه یه غریبه رو بشناسه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze
(2015/12/01, 05:23 PM)nahid نوشته است: من اولاشو ندیدم نمیدونم حاجی چطور مرد !Unknown
ولی همش دنبال اینم که ببینم چه توجیهی برای ازدواج مجدد پنهانی حاج مرتضی دارن !
هر دلیلی بیارن تو مخ من نمیره این خیانت و این پنهانکاری.حالا زن بیکس بوده فقیر بوده و... ، دلیلی برای عقد نمیشهLaie_70

حاجی داشته میرفته کاااشون که خانم دومش رو ببینه برگشتنی تو اتوبان قم تصادف میکنه میره تو کما. تصادف مشکوک بوده ....کار اون یارو کریم بودهDodgy
منم همش مغزم ارور میده
حاجی قبل از ازدواجش به کریم میگه بیا برو سر خونه زندگیت ( اینو مستقیم نشون ندادن همش نقل قول بوده)
بعد نرفت ...حاجی رفت زنشو گرفت ....به همین سادگی !Smiley-cool14

فقط آخرش اثبات نشه که کریم با اون فولکس واگن قراضش حاجی رو تو جاده با سرعت بالا تهدید کرده اونم تصادف کرده که من اصلا باور نمیکنم...laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , غزل , ارزو
اصلا همون بهتر که حاجی مرد . هر دلیلی بیارن واسه ازدواج حاجی ، باز هم خیانت کاره . فرق فیلمای صدا سیما با فیلمای ماهواره فقط اینه که اینا به شیوه ای شرعی خیانت می کنن . UndecidedConfused
 تشکر شده توسط : nahid , غزل , ارزو , زیبا*
(2015/12/01, 09:19 PM)nahid نوشته است: مگه آدمای سالم بدون ترس انتخاب میکنن ؟ چه ترحمی ؟ چه سوالی ؟ خوب ازدواج ترس هم داره دیگه ، کی میتونه یه غریبه رو بشناسه ؟

ای بابا ناهید جان ...
عزیزم منظورم اینه که دختره با ترس اینکه ام اس فلجی داره بی حسی داره و هزارتا دلیل براش گفت داشت پسری که دوست میداشت رو از دست میداد فقط سه قسمت رو این موضوع مانور داد که دختره به خاطره ام اس با پسره ازدواج نمیخواد بکنه یعنی الباقی مسایل اوکی شده فقط ام اس دختره ملاک بوده
....خوب این اسمش ترحم نیست؟؟؟ اگر طرف مقابلت بپذیره خوشبختی اگر نپذیره یک عمر زوجت رو از دست دادی.....

(2015/11/25, 08:32 AM)ارزو نوشته است: دختره ي خنگ ديشب به مادرش ميگه من همش دردسرم اصلا كي ميتونه با اين همه مشكل من كنار بياد و باهام زندگي كنه،‌اصلا مگه من ميتونم مادر بشم

به جاي اينكه تو فيلم نشون بدن كه بابا من اصلا ناتوان از انجام كاري نيستم.كار ميكنم درس ميخونم ارتباط دارم با همه

بي ادباDash2Dash2
Laie_70Laie_70Laie_70Laie_70

که کاش این رو هم نشون نمیدادن....
دوباره شروع شد بگیم ام اس میتونه مادربشه..میتونه پدر بشه...میتونه کار کنه میتونه نفس بکشه ...والله به خدا....
درسته همه ماها این فکر رارو داشتیم همه...ولی نباید علنی کنه ....خیلی ها تازه ام اس گرفتن منتظره جرقه ان و خیلی ها زودی کانال عوض میکنن که دیگه تاثیر منفیش رو گذاشته و رفته
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : طاهره. , elham 66 , غزل , ارزو
بفرما اینم از این سریال
قسمت بعد ترانه رو ویلچرهangry
اخه من میخوام بدونم هر استرسی مساوی با حمله میشهDash2
اخه رو چه اساسی اینا فیلم میسازن اقلیت یا اکثریتLaie_70
 تشکر شده توسط : paeeze , fariba 68 , آنا , elham 66 , غزل , مریم 1361 , ارزو , سها , nahid
با 5 سال و اندی سابقه ام اس همچین چیزی برام عجیب بود، بقیه رو نمیدونم!
حمله ام اس خیلی تدریجیه و نه دفعیconfused
رسانه میــــــــــــــــــلی شورشو در آورده!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : ابراهیم , elham 66 , غزل , مریم 1361 , ارزو , سها , آنا
همینه دیگه
بزرگنمائی و کوچکنمائی میکنن
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : fariba 68 , آنا , مریم 1361 , ارزو , سها
خدایا خودت یه شعوری به این فیلم سازا بده . اخه یعنی چی یهو افتاد رو زمین هفته بعدم هم رو ویلچره.Dash2
 تشکر شده توسط : ابراهیم , آنا , elham 66 , غزل , ارزو , سها , زیبا*
اتفاقا خوبه اینجوری فکر میکنن غشی هم هستیم کمتر سربه سرمون میذارنlaughing3laughing3laughing3
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : غزل , مریم 1361 , سها
فکر می کردم این سریال یه چهره متفاوت از ام اس رو به جامعه نشون میده ولی متاسفانه در قسمت بعد دختره٬ رو ویلچر نشسته....angryangry
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : غزل , ارزو , سها , fariba 68

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,485 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان