امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه صبر و تحمل خود را بالا ببرم؟
یه بسم ا.. و کارتو شروع کن و توکل کن خدا و از خدا صبر و استقامت در کار و مشکلاتت بخواه بخواه بهت نیرو و توان بده و روزتو خوب شروع کنی و به پایان بروسونی،مطمئنا لذت پس از انجام شدن کارهات خیلی شیرین و رضایت بخش برات تموم میشه که ارزشش رو خودت به خودت هدیه میدی و احساس میکنی،امروز فردا هم نکن چون فردارو کسی ندیده،موفق باشی
 تشکر شده توسط : chipchip , tala1987 , Hasty , # پریسا #
(2012/06/24, 10:06 PM)شیرین نوشته است: ضعف اراده چیزی نیس که دست خودمون باشه........
افسردگی رو ما خودمون دعوتش نمیکنیم...

چرا دست خودمون نیست؟icon_cry ضعف اراده رو میگم،

افسردگی هم شاید ما دعوتش نکنیم ولی اونی که ماندگارش میکنه خودمونیم icon_cry

من مطمئن همه آدم های عالم همشون یه روز یه اتفاق واسشون میوفته که احتمال داره افسرده بشن، مثلا اتفاقی که واسه خیلی ها امکان داره رخ بده از دست دادن یه عزیزه (خدا واسه هیشکی نخواد ولی چیکار میشه کرد)، حالا آیا تمام مردم دنیا افسرده میشن؟ فقط اونایی که میخوان افسرده میشن، پیش خودمون باشه بعضی هامون حس و حال افسردگی رو دوس داریم، اینکه تو خودمون باشیم ، غصه و غم و ... چون اینجوری دیگران بیشتر توجه میکنن بهمون ولی فکر اینو نمیکنیم که بقیه جدی جدی غصه میخورن ... یکیش خود من badtaste confused

به خاطر این که تو مسیر تایپیک بریم یه خورده هم در مورده اراده افاضه فضل می نمایـــــــــــــــــــــــــــــم scared0012.gif

بهترین چیز واسه تقویت اراده برنامه ریزی واسه کارای زندگیه ی ، مکتوب و به صورت کلی و جزئی، یعنی نه اینکه اول تو 3 ثانیه تو ذهنمون بگیم خوب من این کار اون کار و ... میخوام انجام بدمو تمام. درست و حسابی بشینیم یه برنامه بریزیم، سند چشم انداز 10 ساله 5 ساله 1 ساله 1 ماهه 1 هفته ه 1 روزه ه، اونم تازه مکتوب confused چون خودم تا به حال اینکارو نکردم و همش از فقدان یه همچین چیزی رنج میبرم به این نتیجه رسیدما rolleye0012.gif
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , salar , Hasty , پروانه , # پریسا #
من با نظر chip chip موافقم. باید برای خودت برنامه رزی کنی !!!منتظر نشینی تا یکی بیاد وهلت بده فقط خود آدم میتونه به خودش کمک کنه !! حتما سعی کن اوقاتت را مفید پر کنی تا وقت شکایت و بی حوصلگی را نداشته با شی!! agreement2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : salar , chipchip , Hasty , # پریسا # , biparva
مرسی خیلی خیلی مفید بود
کلی استفاده کردمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : chipchip , spring
به نظر من فقط وفقط خودت می تونی به خودت کمک کنیicon_question
باید دیدیتو اول به خودت واطرافیانت عوض کنی اصلا فلسفه وجودی خودت رو پیدا کنی
مثبت اندیش باش عزیزم خوبی ها رو ببین...نیمه پر لیوان رو ببینicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : # پریسا # , spring
به نظرمنم دست خود آدمه ولی خیلی سخته باید خیلی تلاش کنی.
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : Hasty , # پریسا # , spring
آخ اگه بدونی با صبر و تحمل به چه چیزهایی دست پیدا میکنی همیشه اونوقت صبر و تحملت رو زیاد میکنی

واقعا دنیا دو روزه:ایمان داشته باش،یک روز با تو و یک روز علیه تو

روزی که با توست مغرور مباش و روزی که علیه توست صبور باش

هردو هم پایان پذیر هستن
 تشکر شده توسط : rahaei , nazanin.khl , # پریسا # , spring , paeeze
ای کاش همه چیز به همین سادگی که شماها ازش حرف میزنین بود/گفتنش سادست اما عمل کردن بهش خیلی سختهsad
خداییش سخته ولی شدنیه غیر ممکن وجود نداره
خدا خودش صبر بده تا بتونیم کنار بیاییم به نظر من خوبه که زندگی آدمهای بزرگ تاریخ مثل چارلی چاپلین رو مطالعه کنیم

به قول سهراب تا شقایق هست زندگی باید کرد happy0065.gifRolleyesTongue
 تشکر شده توسط : # پریسا #
خداييش من صبرم زياده.خيييلى زياد .اما مگه ميزارن

گاهى كه مثلا تو اداره اذيتم ميكنن اولش اين شكليمsmiling

بعد اون از يه راه ديگه وارد ميشه و من بعد از صبر و تحمل زياد اين شكلى ميشمDodgy

اون همچنان رفتارش بدتر ميشه و من به هر درى ميزنم كه خودمو كنترل كنم و جلوش بايستم و اين شكلى ميشمfighting0030.gif

اما ميبينم از يه طرف دييگه فشار ميارن و حال گيرى ميكنن ديگه كم كم ارامش از بين ميره و من خودخورى رو شروع ميكنمangry3

بعد كه رفتارشون به اوج رسيد شاكى بازى در ميارمangry

اما ميبينم كه فايده نداره طاقتم تموم ميشه ميزنم زير گريه.عين بچه ها نه هااا عين بزرگاsad

نتيجه همه اين رفتارا منو اين شكلى ميكنهSad

بابا من ميخوام تحملم رو زياد كنم اما اونا نميزاااااااااارنundecided2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : amir abbas

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه مي توانيم با ام اس كنار بيائيم ؟ نازلی 73 51,008 2016/09/16, 03:44 PM