امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما همان چیزی می شوید که فکر می کنید
نجوا جان با اين كه من خودمم تا حدودي قانون جذبو قبول دارم اما دليل شما رو براي مبتلا شدن به ام اس، نه عزيزم.
خداوند خيلي بزرگ تر و مهربون تر و بخشنده تر از اين حرفاست كه بنده خودشو اين طوري تنبيه كنه.
خدا بخشندست
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده

سارا جون من منظورم این نبود که خدا منو تنبیه کرده منظورم این بود که افکار بجهگانه من بخاطر اخساس گناه منتظر جزا بود و بر اساس قانون جذب این بیماری رو نصیب من کرد چون من منتظر اتفاق بدی برای خودم بودم و این رو هم میدونم که عواملی که باعث این بیماری میشوند کاملا منطقی علمی دارند و ربطی به آهنگ گوش کردن من ندارند .
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
تجربه ی شخصی من میگه فقط بخواه و توی فکرت و ذهنت مرتب تکرارش کن
گاهی حتی تلاشی هم برای رسیدن بهش نمیکنی ولی بهش میرسی
من واقعا به این قانون ایمان دارم
چون توی زندگیم بطرز شگفت انگیزی تحقق یافتنشو دیده امicon_cry
آنارام باشید
قانون جذب درستهagreement2agreement2البته دلیلش این است که وقتی مابه چیزی زیاد فکرمی کنیم خواسته وناخواسته تمام قوای ما در مسیر دست یافتن به آن قرار می گیرد وبه آن دست پیدا می کنیم پس اراده وتلاش ما در هرچیز موثر است ودرموارد منفی دلهره واضطراب اراده ما راسست نموده باعث می شود تا درزندگی راکدشویمangry2angry2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

ایمان دارم به این موضوع ...آنی جون منم کلی تحقق یافته شو دیدمsmiling
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
منو یاده مستند راز میندازه راست میگن شما همان چیزی که فکر می کنید جذب می کنیدicon_question

همان انرژِی مثبت
فعلا سکوت را برگزیدیم ............

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فقط کافی است باور کنید تا با مرگ مواجه شوید افکاری که شما را خواهند کشت! Hegan 2 4,027 2015/02/19, 07:49 PM
آخرین ارسال: aztab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست