امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک هزینه داروی سینووکس
سلام
بچه ها چند وقت پیش sms از طرف شرکت سیناژن اومد مبنی بر اینکه :

برای دریافت کمک هزینه داروی سینووکس پس از دریافت دارو، با معرفی نامه و فاکتور دریافتی از داروخانه به مددکاری بیمارستان های شهدا یا امام حسین مراجعه نمایید .
اطلاعات بیشتر :
021-22382641

بعد از مراجعه به مراکز اعلام شده فرمی داده میشه که اطلاعاتتون باید پر بشه و دکترتون مهر کنه و همراه یکسری مدارک وقت دارید 21 تا 25 شهریور برای ثبت نام اقدام کنید و بعد از اون قراره هزینه ای که برای دارو دادید به شما برگردونده بشه .
بعد از ثبت نام هر 3 ماه شما فاکتورها و نسخه هایی که دارو رو دریافت میکنید نگه میدارید و تحویل این مراکز میدید برای ثبت .

مدارک مورد نیاز :

[تصویر:  123.jpg]
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : nahid , hamed_24 , ali1357
(2015/08/28, 07:06 PM)nahid نوشته است: کدوم بیمارستان شهدا ؟

بیمارستان شهدا تجریش
 تشکر شده توسط : nahid , ali1357
(2015/08/28, 07:21 PM)1361hr87 نوشته است: بچه ها یعنی چی
مگه شمابابت امپولهای ایرانی پول میدید من که رسیژن میگیرم یا خواهرم زیفرون هیچکدوممون پول نمیدیم
نکنه میخوان پولیشون کنن

برا اکثر شهرستانا رایگانن داروهای ایرانی
برا تهران هنوز برخی بیمه ها پول باید بدن بابت آمپولاشون
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
چند وقت پیش که اعلام کردن رایگان شده سینووکس من زنگ زدم شرکت که چه جوریاس قضیه اونام گفتن همین مراحل و باید بری رفتم مددکارری بیمارستان یه سری فرم بود همون خانم پر کرد واسم و گفت برو حسابداری حسابداری ام گفت هرچی رسید وفیش اینا داری بیار (حالا اینا چند روزی الافی داشتا رسیدا مو گم کرده بودم رفتم داروخانه سینا المثنی بهم داد از روی دفترچه ام) بعدشم گفت شماره حساب بانک رفاه باید باز کنی منم گفتم دارمagreement2 همه مدارکو گرفت گفت برو دیگه حالا تا دوماه واستا ببین اعتبار دارن میریزن واست یا نه؟ تازه اون فرم هایی رو که نگاه کردم نوشته بود 75% هزینه ها تا یک سال داده میشه...
هنوزم هیچ خبری نیستش من که بیخیال شدم اصلا ارزش نداره بخوای برری دنبالش رفتارا هم عین کمیته امداد میمونه.confused

من نمیدونم کی گفت دارو سینووکس رایگان شدهfighting0030.gif

این بود انشای منsmiling
ایــمـــاטּ دارܢܢ . . .
ڪـــہ قشنـگـتــریــטּ عشــق
نگــاـہ مهــربـــاטּ ᓘـــداونـــد بــہ بنـدگـانـش اســت . . .
زنـــدگــیـ را بــــہ او بســــپار . . .
و مطـمئـــטּ بـــاش ڪـہ تــا وقتـــیـ ڪـــہ پشتــت بـــہ ᓘــــدا گــرܢܢ اســت
تمـــاܢܢ هــراس هـــایـ دنیـــــا ᓘــنـــدہ دار اســت ...
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , nahid , ali1357 , Masi 93 , samiramiss , هانیه
اخه اینجا که کارت بیماری خاص داشته باشی بری دلروخانه هلال احمر رایگان میدن اما من چون هزینه دارمو. میدن فعلا اوونکس استفاده میکنم که اونم به لطف رولت دوماهه نریختن برام شاید منم یه اجبارسینوکس استفاده کنم
الا به ذکر الله تطمئن القلوب
 تشکر شده توسط : ali1357
تو کرج سینوکس رایگانه.
دوستان تهرانی میتونن از کرج اقدام کنن دارو بگیرن فقط یه نصفه روز کار داره که بتونن حواله دریافت دارو رو از سازمان غذا و دارو کرج بگیرن یه آدرس سوری داخل کرج بدن اونجا بهشون حواله دریافت دارو رایگان میدن.دیگه نیازی نیست پول بدن دارو رو میگیرن پولی هم نمیدن.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , nahid , ali1357
مگه با حواله کرح تو تهران هم دارو میدن ؟
ما با حواله علوم پزشکی تهران دارو میگیریم.

این تاپیک رو هم که حمید قبلا گذاشت مربوط به همین بود ؟
عرضه رایگان داروهای سینووکس و رسیژن
البته اون رایگان بود این کمک هزینه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2015/08/28, 09:10 PM)nahid نوشته است: مگه با حواله کرح تو تهران هم دارو میدن ؟
ما با حواله علوم پزشکی تهران دارو میگیریم.

ناهید خانم شما باید از کرج حواله دارو بگیرین و از خود کرج دارو بگیرین.فقط باید یه آدرس سوری تو کرج بگین اونجا و بگین محل زندگیتون کرج هست همین.
داروهای ایرانی تو کرج همشون رایگان هست.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
(2015/08/28, 08:15 PM)hamed_24 نوشته است: چند وقت پیش که اعلام کردن رایگان شده سینووکس من زنگ زدم شرکت که چه جوریاس قضیه اونام گفتن همین مراحل و باید بری رفتم مددکارری بیمارستان یه سری فرم بود همون خانم پر کرد واسم و گفت برو حسابداری حسابداری ام گفت هرچی رسید وفیش اینا داری بیار (حالا اینا چند روزی الافی داشتا رسیدا مو گم کرده بودم رفتم داروخانه سینا المثنی بهم داد از روی دفترچه ام) بعدشم گفت شماره حساب بانک رفاه باید باز کنی منم گفتم دارمagreement2 همه مدارکو گرفت گفت برو دیگه حالا تا دوماه واستا ببین اعتبار دارن میریزن واست یا نه؟ تازه اون فرم هایی رو که نگاه کردم نوشته بود 75% هزینه ها تا یک سال داده میشه...
هنوزم هیچ خبری نیستش من که بیخیال شدم اصلا ارزش نداره بخوای برری دنبالش رفتارا هم عین کمیته امداد میمونه.confused

من نمیدونم کی گفت دارو سینووکس رایگان شدهfighting0030.gif

این بود انشای منsmiling

روی فرم من کمک هزینه 100% نوشتن و فکر نکنم ضرری داشته باشه در کنار این همه اینور و اونور رفتن های روزانه اینم انجام دادم men
من پرسیدم گفتن اون مراحل فرم پر کردن و ... فقط یکبار واسه تشکیل پرونده انجام میشه و از اون به بعد فقط هر 3 ماه یکبار فیش داروخانه و نسخه ی دارو رو میبرین تحویل میدین واسه ثبت ، در مورد هزینه اش هم حالا هروقت ریختن مهم نیست ما که داریم هزینش اش رو میدیم حالا میخوان بهمون برگردونن دستشون درد نکنه Tongue یکم دیرتر و یکم زودترش دیگه مهم نیست baybay
 تشکر شده توسط : samiramiss
(2015/08/28, 07:02 PM)nilo0far نوشته است: سلام
بچه ها چند وقت پیش sms از طرف شرکت سیناژن اومد مبنی بر اینکه :

برای دریافت کمک هزینه داروی سینووکس پس از دریافت دارو، با معرفی نامه و فاکتور دریافتی از داروخانه به مددکاری بیمارستان های شهدا یا امام حسین مراجعه نمایید .
اطلاعات بیشتر :
021-22382641

دوستان ، کسانی که مراجعه کردن و هزینه دارو رو بهشون برگردوندن ، لطفا بیان اینجا بگن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : samiramiss

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,778 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بنیاد بیماریهای خاص (دریافت کمک هزینه دارو) nahid 116 148,507 2018/11/19, 03:46 PM
آخرین ارسال: Amirshayan
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,721 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست