امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه با هم در صعود به آرارات
دوستان فردا علاوه بر تماس تلفنی با برنامه خندوانه یه قراره دیگه هم داشتیم، و اون اینکه قراره فردا بریم و تراکت پخش کنیم، دوستانی که مایلن در پخش تراکت همراهی کنن، تا فردا ظهر خبر بدن تا با هم هماهنگ بشیم، اگر خودتون تراکت چاپ کردین بیارین، اگرم چاپ نکردین مشکلی نیست، تراکت برای پخش داریم، فقط همراه کم داریم!

منتظر اعلام آمادگیتون هستم
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
سلام آرام خانم این شماره

شمارۀ فدراسیون کوهنوردی : 02122764500

البته یکی از دوستان در فدراسیون می گفت باید برنامۀ کامل کوهنوردی و عکس اون رو به ایمیل مسئول روابط عمومی بفرستیم که من ایمیل ایشون رو برای حمیدرضا فرستادم

ان شاء الله که موفق به جذب خبرنگار بشیم
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

تشکر شده توسط : glassheart , Aram
بچه ها لطفا اگه میخواید زنگ بزنید فدراسیون فقط ۱ نفر زنگ بزنه .
هر چند که من میگم همون کارم نکنید چون ما تماس گرفتیم و موافقت نکردن .

سجاد جان با اجازت شماره هییت رو از پستت پاک کردم . چون واقعا دیگه لزومی نداره به هییت زنگ بزنید.
مطلب مربوط به صعود گروه روی سایت هییت هست .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : glassheart , Aram
چه خبره؟؟
کسی نباید به من بگه؟؟؟؟؟؟
laughing3
 تشکر شده توسط : coffeedot , silent , glassheart
خبر صعود در سایت بنیاد بیماری های خاص
http://www.cffsd.org/news/1069
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : coffeedot , سمیرا67 , معصومه عباسی , silent , hadisss , همراز , glassheart , Aram
سلام...میگم ایده اس ام اس واقعا عالی بود...نظر هرکسی بوده بهش تبریک میگم...الان یکی برا منم اومد..menmenmen
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , silent , hadisss , glassheart , Aram
من منتظر بودم کارمو به اتمام برسونم و بعد گزارشش رو بدم Smile (16)
از هفته قبل تا حالا موفق شدم تعدادی پوستر در دو تا از شهرای جنوب بچسبونم
اونم در مراکز مهم پزشکی که مخصوصا بیماران ام اس زیاد رفت وآمد دارن
کلینیک و آزمایشگاه و مطب پزشک و ام آر آی و انجمن ام اس و دانشکده توانبخشی و .....

و اما چیزی که منو خیلییییییی خوشحال کرده و حیفم میاد نگم برخورد خوب آدمهایی بود که توی این کار دیدم و واقعا خلاف انتظارم بود
مراکزی که رفتم هر چند منو از قبل میشناختن اما خیلی خوب استقبال کردن
فرصتی شد براشون هم از این صعود و هم از خود ام اس صحبتهایی کنم

حمید توی صندلی داغش حرف جالبی زد
گفتش اولا خودمون باید برای تغییر نگاه جامعه پیش قدم شیم
و دوما اینجور شروع کنیم که بگیم ام اس الان دیگه زود تشخیص داده میشه و کنترل میشه و ماها حالمون خوبه
من امتحان کردم و جواب داد
در مطب پزشک مغز و اعصابی بودم که در حین نصب پوستر چند نفر از جاشون بلند شدن و گفتن این چیه
جالبه خانمی بهم گفت ام اس یعنی همونا که فلج میشن؟
اما وقتی براش توضیح دادم با قیافه ای جالب و مشتاق پذیرای حرفام شد و گفت آها اینجوریه؟

یا آقایی که با همسرش خیلی مشتاقانه بلند شدت و گفتن توضیح بده از صعودتون
حتی پرسید خودتم توشون هستی و میری؟Smile (16)

و از اتفاق اینکه همین آقا خودش یکی از اعضای کوهنوردیه شهر بودن و از من خواستن یه پوستر بدم بهشون
و همچنین مشتاقانه از من خواست منم همراهشون در کوهنوردیاشون میتونم حضور داشته باشم و آدرس محل گردهمایی هاشون رو بهم داد

ای کسایی که گفتن ام اس براشون نه تنها مشکلی پیش نمیاره بلکه خودشون هم مشتاقن که دیگران بدونن ام اس یعنی چی و نگاهو عوض کنیم، پس چرا نگیم ما ام اس داریم؟ چرا روشنشون نکنیم؟

البته بچه ها من به اون کسایی که ام اسشون رو مخفی می کنن هم حق میدم و شرایطشون رو درک می کنم
چون دیدم خانواده هایی رو که واقعا نمیشه ام اس فرزندشون برملا شه ... به خاطر همون شناخت غلط جامعه از ام اس
اما ماها که میتونیم چرا نگیم؟
همین حرکت ما میتونه کم کم نگاه جامعه رو عوض کنه و دیگه کسی از گفتن اینکه ام اس دارم احساس سرشکستگی و یاس نکنه

من خودم مدتی بود اعتماد به نفسمو توی گفتن بیماری از دست داده بودم. سر یه سری مسائل!
البته منو همه میدونن ام اس دارم Smile (16) و همیشه سعی کردم با انرژی بگم ام اس دارم و ضعفی نشون ندم
به شخصه همین نصب پوستر و برخورد مردم دلیلی شد که باز اعتماد به نفسم برگرده سر جاش Tongue

با تشکر از همه دوستایییی که دارن کمک می کنن برا اطلاع رسانی icon_question
و با تشکر از حمید بابت راهنماییم icon_question

طولانی حرف زدم باز angry3 angry3 angry3
بچه ذوق داره خب icon_biggrin
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : همراز , معصومه عباسی , coffeedot , سمیرا67 , nahid , glassheart , Aram
اگه قراره یک نفر با فدراسیون تماس بگیره باید مشخص باشه کیه که همه احساس مسئولیت نکنیم و 60 هزار نفر زنگ بزنیم
حمیدرضا اون ایمیل به درد خورد؟
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

امروز حدود ساعت هفت رادیو ورزش برنامه تازه ها رو گوش بدید
 تشکر شده توسط : hadisss , Aram
من پوستر را توی گوگل پلاس و آخرین خبر گذاشتمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinولی باید تعداد بیشتری بزاریم که بازتاب بیشتری داشته باشهagreement2بچه ها دست بکار شیدSmile (16)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , Aram

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,060 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  گزارش صعود به دماوند 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 57 28,496 2014/08/16, 08:19 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  تقویم ورزشی صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر (6 ماه اول 92) fireboud 19 9,746 2013/08/14, 09:44 AM
آخرین ارسال: damavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان