امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز
(2010/07/07, 12:18 PM)Sina نوشته است: امیدوارم همیشه مطلبی بزنی که در جهت کمک به ام اس باشه ... نه هدایت به طرف بهشت

laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3

من کوچیک همه شما هستم خوشحال میشم کاری هرچندکوچکی واستون انجام بدم البته این چیزا که کاری نیست! confused
البته بهشتم جای خوبیه ها اونجا خبری از ام اس هم نیست laughing3 laughing3
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : somaye_602000
سلام حضور دوستان عزیز
من مدتی بود می خواستم از اعضای سایت یعنی دوستان ام اسی درخواست کنم تا هر یک، نظریه وداستان دکتر زامبونی رو با دکتر خودش در میون بزاره تا اونا پیگیری بیشتری بکنن،شاید اینجوری زودتر به نتیجه برسیم حتی اگه بعضی ازمتخصصان مغز و اعصاب یه کمی هم بهشون بر بخوره که یه دکتر عروق دلیلی برای ایجاد ام اس رو کشف کرده و پا کرده توی کفش متخصصان مغز و اعصاب،پزشکان عزیز ماناراحت نشن وبا گفتن این مطلب که این فقط یک فرضیه است از کنار این مسئله با بی توجهی رد نشن،و بطور اساسی این سر نخ رودنبال کنن،خوشحالم که سینای عزیز این مسئله رو تا این حد پیگیری کردن و جعفری بزگوار هم آدرس و عکس دکتر رو پیدا کرد،هر چند من یک کم نگران بودم که دوستان با این پیشنهاد من مخالفت کنن چون قبلا می گفتن ما به رگهامون ضربه ای وارد نشده و اگر در کنار فراد دودی هم نشته ایم،لزوما"باید سروته بشیم که اثرات دود بیاد ورگ گردن ما رو بگیره،هرچند باید یادآوری کنم که خیلی از افرادی که بر اثر سکته دچار گرفتگی عروق می شن،نه تصادف کردن نه کار یدی انجام دادن و فقط و فقط بدلیل استرس های عصبی دچار سکته شدن،با همه این تفاسیز فقط ما ازطریق پزشکان {هغز و اعصاب و عروق} باید پیگیر درمان باشیم،و این هم یادمون باشه که یکی از دوستان می گفت که کودکی ظاهرا" زیر ده سال{اگر اشتباه نکنم} هم که مادرش مبتلا به ام ابوده دچار این قضیه شده.بازهم از دوستان بویژه سینا و جناب جعفری بابت این سر فصل تشکر می کنم.
 تشکر شده توسط : mohammad.ali , Sina , pariya , paeazan
با تشکر از کاجی جون عزیز! agreement2
خوب شد یادآوری کردی، آخرش من نفهمیدم باید شیرمو حلالش بکنم یا نه laughing3
سیناجان چه کردی عزیزم؟ نتیجه ای حاصل شد یا نه؟ دوستان منتظرن!
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

سلام سینا

آره ای روش و این تئوری احتمالا درست هست.برا خود من شروع بیماریم در عروق عمقی پاهام شروع شد.10 سال قبل.همون موقع و الن همش احساس می کنم که رگهای گردنم گرفته.البته دکترها که به اتین چیزها توجه نمیکنن.میگن عقلش کم شده.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
سلام به همه
از خدا جوئیم توفیق ادب بی ادب محروم ماند از لطف رب

دوستان من خیلی به اجراء شدن روش آقای دکتر زامبونی تو ایران امیدوار نیستم چون سیستم پزشکی کشورمون بر این اعتقاده باید این روش تو تمام دنیا با تشریفات خاصی اجراء بشه بعدن اگر هیچ اتفاق بدی نیفتاد تازه دکترای ایران بهش فکر کنن.
در تأیید این حرفم هم من مطلب رو به پسرخالم که فوق تخصص جراحی عروق داره و تو بیمارستان سینا هستش در میون گذاشتم ایشون هم پس از مذاکره با دکترصحرائیان به من گفت اولن فرضیه آقای زامبونی تأیید نشده و در ثانی بایستی این روش درمانی توسط موسسات بین المللی تأیید بشه و بعدن ما تو ایران درموردش کاری انجام بدیم.و پس دوستان بیایید صبر کنیم چون اینجا ایرانه
 تشکر شده توسط : hamid , pariya , paeazan
نه عزیزم
اصلش این حرفا نیست
اصلش مائیم و یه دنیا ادعا
.........
من فقط برای کشوندن چند نفر از بچه های ام اس تبریز به این آزمایش بهشون التماس کردم
یکیش میگفت : ... من وقتم برام مهمه هاااااااااااا ... باید مشخص بشه ... من نباید معطل بشم ... اگه قراره معطل بشیم من نمیام
یکیش میگفت : ... آقا من نمیام ... من و بی خیال شین .... بزارین من تو خودم باشم ... نمیخوام خوب بشم
یکی خونوادش اجازه نمیداد میگفت امروز حالش خوب نیست ... چند روز دیگه بیاین
یکی قهر میکرد میگفت اینا اینجوری میکنن منم نمیام
........................
خدا میدونه با چه بدبختی بالاخره تونستم اینا رو یه جا جمع کنم و ببرم پیش دکتر ...

بعدش خودمون میشینیم ... میگیم ... دکترای ایران الن و بلن و فلان و بیسار
اصل مشکلش برمیگرده به خودمون
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : somaye_602000
سینا جان از زحمت شما بسیار سپاسگزارم.
و موافقم که مشکل خودمونیم در هر حال ما الان تو ایرانیم و بالاجبار هم که شده باید بپذیریم.چارهای نیست .ضمنا اینو هم باید بدونیم که اعتماد به پزشک بخش از پروسه درمانه.چهدرمورد این بیماری یا هربیماری دیگه و ایران یا هر کشور دیگه.
راستی محض احتیاط یک کار دیگه هم میتونی بکنی میتونی تو ایمیلت به دکتر زامبونی پیشنهاد بدی بیاد تبریز.
اتفاقاً توی آخرین باری که توسط دکتر ویزیت شدیم که کمتر از یک ماه میشه ما باز هم درخواست سونو و داپلر گردن دادیم ولی دکترمون به شدت مخالفت کرد و تاکید کرد که نظریه دکتر زامبونی توسط هیج موسسه معتبری تائید نشده و از نظر علمی رد شده است.
متاسفانه حتی احتمال کم هم در مورد درستی این نظریه رو نمیدن و با قطعیت ردش میکنند!!
حالا اگه یه روزی هم یه جای دنیا تو یه موسسه تحقیقاتی یه تیم پزشکی رفت و روی این نظریه کار و تحقیق کرد و به نتیجه رسید همین دکترا که الان ردش میکنند به هزار توجیه قبولش میکنند، مهم اینه که زحمتش باید رو دوش محققان و پزشکان خارجی باشه تا خدای نکرده چند ساعت از وقت مطبشون و درآمدشونو در راه تحقیق و پژوهش حروم نکنند!!!
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
سلام
من چند وقتی نبودم اما در همین چند وقت پیش دو تا متخصص عروق رفتم و اونها مسخره ام کردند و همشون می گن تایید نشده .
در کل اگر آزمایشی باشه من حاضرم از مشهد ، تبریز هم بیام
به امید موفقیت
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
بابا این دکتر زامبونی هم یه حرفی زده خودش توش مونده...........این بابا تو گروه کنترل اش هم بیمارانی داره که venous insufficiency دارن............آخه اتو ایمنی چه ربطی داره به گرفتگی عروق؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی hamid 36 30,464 2013/11/12, 11:32 PM
آخرین ارسال: ارزو
  صحبت های دکتر نمازی fireboud 7 6,743 2012/12/22, 12:56 PM
آخرین ارسال: paeazan
  تزریق اولین سینووکس بعد از 8ماه تزریق آوونکس sara.i 2 2,991 2012/05/24, 08:22 PM
آخرین ارسال: yas
  دکتر شادروان عبدالله احمدیه ostad2000 13 10,041 2012/04/21, 12:18 PM
آخرین ارسال: رزمینا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست