امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۶: شبکه های اجتماعی
اعضای محترم ام اس سنتر
سلام

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم، چندی پیش صفحه رسمی وبسایت تخصصی ام اس سنتر،‌ در شبکه اجتماعی اینستاگرام شروع به فعالیت کرد که می توانید با وارد کردن نام mscenterir و یا آدرس https://instagram.com/mscenterir به محتوای این صفحه دسترسی داشته باشید.

همچنین لازم به ذکر است، ام اس سنتر به جز صفحه معرفی شده در هیچ یک از شبکه های اجتماعی از قبیل فیس بوک، وایبر، تلگرام، وی چت، وبسایت های مربوط به چت و ... اکانت ندارد و ممکن است برخی افراد سودجو به دلیل منافع شخصی و با استفاده از نام ام اس سنتر، اکانت ایجاد کرده باشند.
لطفا در صورت مشاهده از طریق پیغام خصوصی، گزارش این صفحات را به اطلاع مدیران سایت برسانید.

با تشکر
تیم مدیریت ام اس سنتر
 تشکر شده توسط : nahid , kaveh_plus , آرزو , Exhautless , hadisss , یه غریبه , Masi 93 , سها , حکمت خدا , hamid , SSA , یاسی , naazanin , hyd69hyd , paeeze , baharan , arezooo82 , silent , hania , leili-asmaneh , hessam , behzad mkh , tinookhe , eglantine , chipchip , سمیرا67 , atmahasan , آنا , elham 66 , م.ه , minoshka
چه سودی میتونه داشته باشه? confused2
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : chipchip , mahdi7 , hamid , یاسی , سمیرا67
خـــــــــــــــایلی Smile (16)
مثلن عکسای سفر و دیدار و اینچیزا رو توش میذارن
یکی دیگه مثلن اطلاعیه ها رو میشه از اون طریق اطلاع رسانی کرد
اونیکی مثلن که از همشون هم باحال تره اینه که با # میشه چیزایی که به ام اس سنتر مربوط میشه رو تو اینستاگرام گذاشت مثه چیزایی که تو این و این ... تاپیک
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , یاسی , silent , یه غریبه , حمید , سمیرا67 , hessam , elham 66 , tinookhe , arezooo82 , م.ه , minoshka , زیبا*
منم در تکمیل حرف های سجاد بگم که با این کار میتونیم با عکس، هنرهامون ، توانایی هامون و .. رو بازگو کنیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , سمیرا67 , chipchip , یاسی , hessam , یه غریبه , tinookhe , silent , arezooo82 , م.ه , elham 66
منکه نفهمیدمicon_cryconfused2

(2015/06/15, 12:38 AM)tinookhe نوشته است: منکه نفهمیدمicon_cryconfused2

فهمیدم بلاخرهlaughing3
 تشکر شده توسط : hadisss , silent , زیبا*
فک کنم من منظور سارا رو متوجه شدم Smile (16)
فک کنم منظور سارا از سود اون بحث سودجویی بوده که سوال کرده icon_cry

سایت داره میگه که توی باقی شبکه های اجتماعی، ام اس سنتر رسما دارای اکانت یا فعالیتی نمی باشد و صرفا فقط فعالیتش در اون لینک در اینستاگرام هستش!

و اگر کسی اکانت مشکوکی با نام ام اس سنتر ببینه بدونه از طرف سایت نیست و به اون اکانت و اطلاعاتش اعتماد نکنه و اینکه وابسته به فعالیت سایت و زیر نظر مدیران نیست و سایت مسئولیتی در قبال هر گونه اتفاقی در اون رو نداره.

سارا جان منظور پست بالا هم صفحه اینستاگرام هست که همونجور که بالا نوشته، فقط لینک مربوطه در اینستاگرام برا سایت است و قابل اعتماد برا همه کاربرا و برخی فعالیتهای اینجا در صفحه اینستاگرام توسط مدیریت اشتراک گذاری میشه

سودجویی هم اینکه مثلا توی یکی از اون محیط هایی که سایت اطلاعی ازشون نداره و اصلا توسط سایت ایجاد نشده با نام ام اس سنتر توش کسی اطلاعاتی از زبان مدیر و .... به دروغ بگه و به سایت و مدیر و امورات و ایناش نسبت داده شه و یا مثلا اطلاع رسانیهای دروغی داشته باشه

البته عذر میخوام. بچه های خود سایتمون رو مخاطب هدف قرار نمیدم و منظورم در کل افردی هستن که توی هر محیطی این مزاحمتها رو انجام میدن

مثل اینکه مثلا توی فیس بوق میبینی یکی یه صفحه به اسم یه بازیگر مشهور میسازه و از طرفش پست میده ملت هم فکر میکنن بازیگره س.
بعد خود بازیگره گاهی براش بد و گرون تموم میشه و اینا

آقا یه کلام، اصن توی محیط های مجازی با کسایی که میشناسین فقط باشین خب laughing3
خودمم قاطی کردم الان از نحوه حرف زدنام icon_cry

الان نمی دونم منظوری که از سوال سارا متوجه شدم با سوالش واقعا یکی بوده؟ icon_cryconfused2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : silent , یه غریبه , tinookhe , arezooo82 , م.ه , hamid , elham 66 , chipchip , minoshka
حدیث عزیزم متوجه شدم بلاخره اماخب درکل تومحیطهای مجازی زیاد دیدم اینطور پیج هارو که صرفا جک رد وبدل میکنن وجنبه طنز داره اما پیج اینستاگرام واقعاعالیه هرچند دوستان یسری توصفحه های مجازی دور هم جمع هستن اما درکل بنظرم کارجالبی نیس اینطوری ممکنه برخی مخاطبای سایت ازدست برن وپسندیده نیستBlush
 تشکر شده توسط : arezooo82 , م.ه , chipchip , hadisss
میگم میشه یکی مسئول بشه برای کسایی که اینستا ندارن اکانت بسازه؟؟agreement2 wink2
من به دوستام نمی خوام بگم confused
گوشیم ویندوز فون هست و امکان دانلود اینستارو ندارم angry2angry3

شاید پیشنهاد مسخره ای باشه اما اینطوری ما هم میتونیم فعالیت داشته باشیم در پیج icon_cry
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,690 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,317 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,297 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,095 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,814 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,259 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 94,956 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,011 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,843 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,034 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان