•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر
(2017/01/16, 09:31 PM)hamid نوشته است: سلام
متاسفانه به خاطر سرعت اینترنت که ظاهرا در اکثر نقاط تهران هست و دقیقا از ساعت ۲۰:۳۰ شروع شده ، با مشکل مواجه شدیم و کاری که انجام شده بود و بدون نیاز به فلش پلیر میتونستیم رادیو رو گوش بدیم ، به سرانجام نرسید و مجبور شدیم لینک مستقیم بزاریم .

میتونید از طریق لینک زیر قسمت سوم رو دانلود کنید تا انشالا هر چه سریع تر مشکل کندی سرعت اینترنت برطرف شه

لینک دانلود

سلام قسمت های قبل رو چجوری گوش کنیم؟confused2confused2
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , پریا حقیقت پور
(2017/01/16, 10:47 PM)peiman نوشته است: سلام قسمت های قبل رو چجوری گوش کنیم؟confused2confused2

سلام پیمان جان
قسمت های قبل امشب در پست اول همین تاپیک قرار میگیرن و میتونید دانلود کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : glassheart , coffeedot , hadisss , پریا حقیقت پور
خوشبختانه مشکل سرعت اینترنت حل شد و تونستیم مشکل پخش آنلاین رادیو رو برطرف کنیم
میتونید قسمت سوم رادیو ام اس سنتر رو از طریق player آنلاین بالای سایت گوش بدید.

منتظر نظراتتون هستیم.
خودم یکم استراحت کنم smiling میام نظرمو میگم
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : glassheart , delaram22 , coffeedot , hadisss , پریا حقیقت پور
سلام
بچه‌ها خیلی زحمت کشیدید.
ولی انرژی فوق‌العاده روز من را به صفر رسوند. با اینکه ظاهراً همه مثبت حرف میزدند. اما در باطن انرژی منفی بود. اول فکر کردم فقط مشکل من است. اما با نظرسنجی که از چند نفر داشتم هم دوستان همدرد هم دوستان سلامت. همه بالاتفاق نظرچنینی داشتند. فکر کنم کلا ایراد محتوایی بود خاطرات را زنده میکرد.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : glassheart , hamid , coffeedot , delaram22 , hadisss , پریا حقیقت پور
خوشحال میشم همه بچه ها نظر بدن
قطعا نمیخوایم نظرات رو رد یا قبول کنیم ولی دونستن نظرات میتونه به بهتر بودن قسمت های بعد کمک کنه

(2017/01/17, 11:19 AM)atkh نوشته است: ولی انرژی فوق‌العاده روز من را به صفر رسوند. با اینکه ظاهراً همه مثبت حرف میزدند. اما در باطن انرژی منفی بود. اول فکر کردم فقط مشکل من است. اما با نظرسنجی که از چند نفر داشتم هم دوستان همدرد هم دوستان سلامت. همه بالاتفاق نظرچنینی داشتند. فکر کنم کلا ایراد محتوایی بود خاطرات را زنده میکرد.

علی ، همون طور که گفتم نمیخوام حرفت رو رد یا قبول کنم.
تلاشمون در این قسمت این بود که واقعیت ها گفته بشه یا بهتر بگم صدایی حذف نشه.
مثلا اگه من حالم خیلی خوبه نظر بچه هایی که گفتن اکی نیستن یا ام اس خوب نیست یا هر چی، حذف یا حتی کم نشه، یا برعکسش، اگه من حالم خوب نیست، نظر بچه هایی که گفتن ام اس خوبه و باهاش خیلی چیزا رو شناختم حذف نشه.
به خاطر همین کل وویس های ارسالی در ۴ گروه تقسیم شدن. در هر قسمت (این قسمت و یکی دو قسمت آینده) قرار شد به نسبت وویس های موجود در هر گروه، میکس انجام بشه.

راجع به اینکه میگی انرژی منفی بود، نظر من اینطور نیست. شاید به گذشتمون ربط داره (زمانی که متوجه شدیم ام اس داریم) من اصلا مشکلی باهاش نداشتم و دقیقا انرژی بچه هایی رو گرفتم که با من هم عقیده بودن. مثلا حرف رسول خیلی واسم جالب بود و کامل انرژی مثبتشو دریافت کردم.
یا سجاد که دیدش به زندگی خیلی به نظرم قشنگ یه خبر بد شنید و خدا رو شکر کرد چون ممکن بود اتفاق بدتری بیوفته و خواست خدا بوده و سجاد با دید مثبت بهش نگاه کرده
یا مثلا حرف خانومی که بچشون اوتیسمه و خودشون هم متوجه شدن ام اس دارن و انرژی فوق العادشون واقعا بهم انرژی داد

دوست دارم همه دوستانی که رادیو رو گوش میدن نظر بدن

در مجموع فکر میکنم این قسمت به اونایی که همین امروز متوجه شدن ام اس دارن، خیلی کمک میکنه. خوشبختانه اکثر بچه ها حتی اونایی که موقع بیماری ضربه شدید خوردن، الان وضعیت خوبی دارن و میشه متوجه شد که جامعه داره به سمتی میره که وضعیت ام اس واضح تر شده و خیلی فاصله گرفتیم با اون روزایی که همه ام اس رو مساوی ناتوانی میدونستن
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : atkh , coffeedot , glassheart , hadisss , پریا حقیقت پور
بنظر من خوبه که هم نظرات مثبت هم نظرات منفی باشه چون این شکلی نگاهمون واقع بینانه میشه
من به شخصه این ترک رادیو را خیلی دوست داشتم چون هرکسی صرفا نظر خودش رو بدون در نظر گرفتن هیچ ملاحظه ای گفتBlush
امیدوارم این استارتی باشه برای شروع دوباره رادیوagreement2agreement2agreement2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : delaram22 , coffeedot , hamid , hadisss , پریا حقیقت پور
دست دوستان درد نکنه.خیلی خوب بود ولی اگر آهنگ زمینه صداش یه مقدار کمتر باشه فکر کنم بهتره.
از وسطاش ناخودآگاه شروع کردم به گریه کردن.یاد روزای اول افتادم که هیچی از ام اس نمی دونستم و شوکه شده بودم.
 تشکر شده توسط : delaram22 , coffeedot , glassheart , hamid , hadisss , پریا حقیقت پور
قبل از نظر در مورد این پادکست،از دوستانی که یه ریکاوری کردن به روزی که براشون تشخیص داده بودن و ویس فرستادن،شدیدا ممنونicon_biggrin امبدوارم در پادکست برنامه های بعدی دوستان آقا،بیشتر مشارکت داشته باشنagreement2
من چندین بار گوش دادم
به بهانه های مختلف

اولین بار فکر میکردم هممممممش مثبت بشه،که حال خوب فققققققط منتقل بشه
ولی بعدش که کامل گوش دادم،پیشمون شدم
چون حتی در جمله با بار منفی ،انرژی گرفتم

نگاه های دوستان و نوع مواجهه ها برام جالب بود،فکر میکردم تکراری و مشابه باشهconfused و انتظار چندین قسمت بودن نداشنمconfused
 تشکر شده توسط : hamid , gor911 , hyd69hyd , hadisss , پریا حقیقت پور
سلام,من ی انتقادی داشتم در رابطه با موضوع جدیدی ک در رادیو صورت گرفته.این یاداوری ک روزی ک فهمیدی بیمارشدی چ حالی بهت دست داد حال ادمو بد میکنه,انرژی منفی میده ب ادم.ادم احساس میکنه بازیچه قرار گرفته.خب هرکس بفهمه بیمارشده طبیعتا ناراحت میشه دیگه!!!بیشتر میخواستم بدون هدف ازینکار چیه؟باتشکر.
 تشکر شده توسط : samiramiss , hadisss , پریا حقیقت پور
وای چه قدر هیجان انگیز smiling
صدای اول من بودم که
موضوع خوبی بود به نظرم برای شروع پادکست
ممنون از همه دوستانی که برای ساخت پادکست تلاش کردن agreement2

(2017/01/16, 09:26 PM)silent نوشته است: دانلود کن ضحی خانوم

درست شد گوش دادم الان به من که خیلی چسبید Smile))
منظورتون از ضحی خانوم من بودم دیگه؟ ضحی داریم اینجا بازم؟
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , coffeedot , hamid , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,688 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,316 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,193 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,295 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,812 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,258 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 94,949 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,883 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,008 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,840 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست