امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سینوتک Cinno Tec ( دی متیل فومارات )
سلام میخواستم از دوستانی که سینوتک رو مصرف میکنن سوال کنم تاحالا ویان عوارضی مثل عفونت حاد داشتین یانه مشکلی واستون ایجاد نکرده،ازش راضی هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ،منم این هفته قراره پزشکم واسم این دارو رو بنویسه ولی دودلم با مطالبی که خوندم ممکنه این دارو باعفونت دربدن باعث عوض کردن سیربیماری بشه ،نمیدونم چیکارکنم  sad
(2018/11/20, 11:09 PM)S.hz نوشته است: سلام میخواستم از دوستانی که سینوتک رو مصرف میکنن سوال کنم تاحالا ویان عوارضی مثل عفونت حاد داشتین یانه مشکلی واستون ایجاد نکرده،ازش راضی هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ،منم این هفته قراره پزشکم واسم این دارو رو بنویسه ولی دودلم با مطالبی که خوندم ممکنه این دارو باعفونت دربدن باعث عوض کردن سیربیماری بشه ،نمیدونم چیکارکنم  sad

سلام
من که خودم سینوتک استفاده نمیکنم ولی دوستانی که استفاده میکنند همه راضی هستند 
این عارضه عفونت را هم که میگید من که تو منابع چنین عارضه ای برای دی متیل فومارات ندیدم (شما کجا مطالعه کردی در موردش؟)
شایعترین عوارضی که ممکنه بعضی از دوستان را اذیت کنه ممکنه عوارض گوارشی باشه که با داروهای جانبی قابل حل است و یه عارضه دیگه میتونه گر گرفتگی باشه که اونم با دارویی مثل آسپیرین (با تجویز پزشک) رفع میشه.
کلا داروی خوراکی خیلی خوبه. نگران نباش. اگه با بدنت سازگار بشه راحت شدی
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
(2018/11/20, 11:09 PM)S.hz نوشته است: سلام میخواستم از دوستانی که سینوتک رو مصرف میکنن سوال کنم تاحالا ویان عوارضی مثل عفونت حاد داشتین یانه مشکلی واستون ایجاد نکرده،ازش راضی هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ،منم این هفته قراره پزشکم واسم این دارو رو بنویسه ولی دودلم با مطالبی که خوندم ممکنه این دارو باعفونت دربدن باعث عوض کردن سیربیماری بشه ،نمیدونم چیکارکنم  sad

سلام
من بیشتر از 1 ساله که سینوتک مصرف میکنم به جز گر گرفتگی که البته الان دیگه خیلی خیلی خیلی کم شده مشکل دیگه ای باهاش نداشتم.
حدود 2 سال رسیژن تزریق کردم داغونم کرد.هنوزم یاد اون شبا میفتم میترسم!
 تشکر شده توسط : helli , AVID2000
سلام، گرگرفتگي سينوتك چطوريه؟ كوپامر كه گرگرفتگي ش خيلي بده صورتم قرمز ميشه تپش قلب مي گيرم تازه مشكلات ديگه هم همراهش هست (استفراغ و اسهال)
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
Big Grin 
(2018/11/29, 08:28 PM)helli نوشته است: سلام، گرگرفتگي سينوتك چطوريه؟ كوپامر كه گرگرفتگي ش خيلي بده صورتم قرمز ميشه تپش قلب مي گيرم تازه مشكلات ديگه هم همراهش هست (استفراغ و اسهال)

سلام 
من از سینووکس به خواست خودم از دکتر دارویم را به زادیوا شیفت کردم . ولی بعد از دوماه استفاده از زادیوا بخاطر عوارض زیادش داروی سینوتک را جایگزین کردم . با اینکه فرمول هر دو دارو یکسان است ولی عوارض سینوتک قابل تحمل تر از زادیوا هستش . گر گرفتگی کمتری داره خصوصا اینکه به همراه غذای چرب مصرف بشه خیلی بهتر خواهد بود .من از نون و کره اثر مطلوب تری دیدم .
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تشکر شده توسط : هليا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) samiramiss 30 46,617 2021/04/26, 09:50 AM
آخرین ارسال: AVID2000
  دیفوزل ( دی متیل فومارات) shabgard 6 13,351 2016/08/14, 03:59 PM
آخرین ارسال: nahid
  اسویدرا (دی متیل فومارات) امیر1384 26 23,675 2015/12/19, 01:36 PM
آخرین ارسال: امیر1384

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست