•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۴: اولین نمایشگاه گروهی عکس ام اس سنتر
يه نكته بگم كه الان با ديدن پست يك عكاس مشهور يادم اومدlove28 . افتتاحيه ساعت ٤/٥ هست.
چندتا از بچه ها فك ميكردن ٤ باشه كه گفتم اينجا بگم كه همه بدوننBlush
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , eglantine , maryam.N , elham 66 , hamid , chipchip , paeeze , minoshka , SSA , coffeedot , نارنجی مدرسه موشها , خاطره68 , hamid_147
منم ممکنه بشه خودمو برسونم
اما نه از جنوب
از شمال confused
با یک قیافه ی جنگلی،و لباسهایی خاکی و گِلی rolleyes
اگه شد که مستقیم از شمال میام نمایشگاه
الان دیگه معلوم شد من شمالم smiling
شایدم نشه خودمو برسونم اما از عکسام دیدن کنید
خوش بگذره بهتون دوستای گلم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه , eglantine , maryam.N , nazaninamiri70 , elham 66 , hamid , chipchip , paeeze , minoshka , SSA , coffeedot , نارنجی مدرسه موشها , kaveh_plus , خاطره68 , hamid_147
اومدم یه موضوع مهمی رو بهتون بگم Shy

در نمایشگاه یه سری بروشور وجود داره که یه توضیحاتی روش نوشته شده و در انتهای اون مشخصات و ۳ اثر برتر از دید بازدید کننده رو پرسیده
در روز اختتامیه نمایشگاه که ۲۸ اردیبهشت هست ، قراره رای ها شمرده بشه و به ۳ اثر برتر جایزه اهدا بشه
پس اینطوری بگم که : ای کسانی که در نمایشگاه عکس دارید ، برای رای جمع کردن بشتابید Sleepy
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : chipchip , hessam , paeazan , paeeze , minoshka , SSA , coffeedot , elham 66 , eglantine , نارنجی مدرسه موشها , kaveh_plus , خاطره68 , maryam.N , hamid_147
آقا موقع چیدن عکسآ تو نمایشگاه یه چیزی شد که ذوق کردم میگم شما هم ذوق کنیدSmile (16)

عکسارو که داشتیم میچیدیم خانومه مسول گالری گفت ووووای چقد خوبن angel عکساتون خیلی قشنگه Angel منم گفتم آره بچه هامون هنرمندن Sleepy

خلاصه همچین اساسی آبرومون حفظ شد جلو خانوم مسول smiling

یه نکته ی هم بگم، اگه کسی به عکسی که آسمونه بعد یه ابر سمت چپ بالا باشه بعد یه خورشید سمت راست پایین باشه اگه به اون عکس رای بده رایش حذف میشه
نمایندگی مجاز ادمین اینا در سراسر سایت
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hessam , paeazan , paeeze , minoshka , coffeedot , یه غریبه , SSA , hamid , elham 66 , eglantine , نارنجی مدرسه موشها , kaveh_plus , خاطره68 , maryam.N , baharan , hamid_147
کممممممممممممممممتر از چن ساعت دیگه??
کمترررررر از16. ساعت دیگه تا افتتاحیه نماییییییییشگاه
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

یوهووووووووووووووووووووووووووهووووووووو

به اون عکسی که یه جوونی تو افق خیره شده رای ندین ، جان دنیا رای ندین،اصلا چه منطور که یه جهادگری دست از کار بکشه و بره کنار اب? اینهمه پارادوکس مگه میشه?میشه?

فردا جای منم خالی کنین.....
 تشکر شده توسط : minoshka , SSA , hamid , chipchip , elham 66 , eglantine , نارنجی مدرسه موشها , خاطره68 , maryam.N , hamid_147
عکس من ونارنجی ازجنوب شرق اومده Smile (16)
هوای ما رو داشته باشید دررای دادن evilgrin0039.gif
جالب این نمیدونم کدوم عکس وانتخاب کردن laughing3
من فقط اومدم بگم بهتون خوش بگذره فردا icon_question
چیه؟اسپم ندادم نمایندگی مجاز DodgySleepy
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : coffeedot , SSA , hamid , chipchip , elham 66 , eglantine , nazaninamiri70 , نارنجی مدرسه موشها , خاطره68 , maryam.N
کممممممممممتر از سه ساعت ونیم دددددددددددددددددددددیگه تا افتتاحیه نماااااااااااااااااااایشگااااااااااااااااه عکسسسسسسسسRolleyesicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : hamid , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , minoshka , خاطره68 , elham 66 , eglantine , maryam.N
خوش بگذره ، به جای منم دیدن کنید.متاسفانه نمیتونم بیامsad2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : coffeedot , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , minoshka , خاطره68 , elham 66 , eglantine , maryam.N
خوشبحالتون خوش بگدرهAngel

و میخواستم بگم مهم نیست عکس منو مینو رای بیاره یا نه مهم اینه که تونستیم یه سهمی داشته باشیم وسط اینهمه دوستای هنرمند و با ذوقمون Blushlove28و اینکه یکم زیادی دوق زده ام و دوست دارم هرچه زودتر عکسهای نمایشگاه و ببینمicon_questionبچه ها به همتون افتخار میکنمwoman
جای خالی بعضی ها با هفت میلیارد نفر هم پر نمیشود!
همه ی دنیای من مینومlove28
 تشکر شده توسط : chipchip , یه غریبه , coffeedot , minoshka , paeazan , خاطره68 , elham 66 , eglantine , maryam.N , SSA
اووووووووووو من چرا بیصبر شدم?
منتطر خبر موندن هم سختهاااااا اونم از نوع افتتاح نمایشگاهیش............

چه نماااااااااایشگاه بی نطیر گالری بشه ،نمایشگاه عکس ،
 تشکر شده توسط : خاطره68 , elham 66 , نازلی , eglantine , maryam.N , minoshka , SSA , hamid , نارنجی مدرسه موشها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,927 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,390 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,564 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,732 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,544 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,275 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,993 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,319 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,738 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,459 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان