•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۴: اولین نمایشگاه گروهی عکس ام اس سنتر
خیلی قشنگ بودن......
دستتون درد نکنه......الان که دیره ولی نمایشگاه بعدی منم حضور دارم....icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : chipchip , SSA , paeazan , coffeedot , minoshka , eglantine
ممنون.
اما کاش نمایشگاه مجازی پررنگتر اعلام میشد!
مقلا توی تاپیک جدید میذاشتین.
کم زحمت نکشیدین براش.

برای این نمایشگاه رای گیری نمیذارین؟
خداییش منم باشم به عکس میهن رای میدم.
خیلی قشنگ بود. خیلی.
بقیه عکسا هم قشنگ بودن، بخصوص عکسای متین فرد و مریم.ن.

بعد، این که، عکس متعلق به عکاس(؟) شخصی با نام کاربری عکاس داریم؟
یا منظور چیپ چیپ بود؟
الآن دیدم چنین کاربری هست.
اما فقط سه روز بوده!!
چه فعال!!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , kaveh_plus , chipchip , یه غریبه , coffeedot , minoshka , 0MID , maryam.N , eglantine
واقعا دمتون گرم...

خیلی نمایشگاه مجازی کار قشنگ و جذاب و جالبه ...

هر چی تعریف کنم بازم کمه که .....icon_cryicon_cryicon_cry

خلاصه یه خسته نباشید باحااااااال جانانه.....

حالاحالاها لایک داره کارتونlove28love28love28love28love28love28love28
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , chipchip , SSA , coffeedot , minoshka , یاسی , 0MID
خسته نباسید واقعا زحمت کشدین برای برپایی نمایشگاه

بنظر من عالم عکسش عالی و لوکس بود
عکس مه سا بسیار زیبا
عکس حدیث هنرمندانه
عکس Baharan و Blu sky هم زیبا بود

مرسی از همه ی عکاسان سایت
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hamid , chipchip , یه غریبه , SSA , coffeedot , minoshka , 0MID , eglantine , مـه ســـا
چه عکسهای قشنگی
دست همه درد نکنه
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hamid , chipchip , elham 66 , SSA , coffeedot , minoshka , یاسی , 0MID , eglantine
نشد ده روز دیگه عکسا رو با سیستم خودم ببینم ،اصلا نشد
با گوشی ام خیلی چسبید ،دیدن عکسها،واقعا روحم شاد شد،ده روز دیگه قشنگ دیدمشون میام ادامه نطرمو می نویسم وتشکر می کنم Smile (16)
 تشکر شده توسط : chipchip , minoshka , hamid , elham 66 , یاسی , 0MID , eglantine
دست همگی درد نکنه بسیار زیبا بودن .
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : chipchip , minoshka , hamid , elham 66 , 0MID , eglantine , coffeedot
با سلام و عرض خسته نباشید به بازدیدکنندگان محترم،
خدمتتون اعلام میدارم که نوشیدنی و شیرینی مجازی دم در مجازی میباشد و میتوانید مجازی میل و نوش بفرمایید Angel . شایان ذکر میباشد نی نی بوس مجازی هم برای ایاب و ذهاب آماده خدمت رسانی به بازدید کنندگان محترم میباشد. angel

خوب یه توضیحاتی باید درباره نمایشگاه به توضیحات قبلی اضافه کنم Sleepy
اولن اینکه نمیشه تو نمایشگاه مجازی رای داد، چون یه سایت عکاسی یا یه چیز رقابتی نیس، معمولن رای دادن و نظر دادن زیر عکس تو سایتای عکاسی مرسومه و بازم معمولن هدف انتخاب عکسه، ولی اینجا هدف فقط به نمایش گذاشتن عکساست (من خودمم دوس داشتم یجوری بشه که رای و نظر بدیم زیر عکسا چون خیلی هیجان قضیه میرفت بالا ولی واقعن هدف این نیست که عکسها رو قضاوت کنیم )
دوومندم اینکه همنجور که در اولندم گفتم هدف نمایش دادن عکسها بود، این که گفتیم بازدید کننده ها رای بدن تا سه تا عکس برتر انتخاب کنیم و بعدش جایزه بدیم قصدمون مسابقه یا همچین چیزی نبود، اگه قرار بود مسابقه بذاریم باید از همون اول اعلام میکردیم و بعدشم داورها رو مشخص میکردیم. ولی چون میخواستیم از بچه هایی که لطف کردن عکس بهمون دادن و حرفمون رو، رو زمین نذاشتن، تشکر کنیم گفتیم به انتخاب خود کسایی که از نمایشگاه دیدن میکنن استفاده کنیم تا حداقل از سه نفر به نمایندگی از بقیه تشکر کرده باشیم. راستشو بخواین تلاشمون رو کردیم که از همه تشکر کنیم ولی بودجمون نذاشت که تشکر مالی هم داشته باشیم Dodgy و همین شد که تشکر خشک و خالی نوماییدیم ، موتوشکریم Smile (16)
پس لطفن از این فاز که فلان عکس بهتره اونیکی بهتر تره ولی اونیکی هه اونورتره بهتر تر تره بیایم بیرون (نظر شخصی Sleepy ) همه عکسها خوبن، حالا به نظر شخصی من اونیکی عکسه قشنگ تر تره ، دیگه نیازی به اعلام کردنش نیس ، هر عکسی قشنگی خودشو داره ، بعضیا دوس دارن مفهوم داشته باشه بعضیا دوس دارن رنگ و لعاب داشته باشه بعضیا دوس دارن تکنیک داشته باشه ... پس لدفن درباره عکسها نظر ندیم (درخواست شخصی Sleepy ) اصن هر کی نظر بده ستاره ازش کم میکنم (نظر نماینده مجاز ادمین اینا Dodgy )

خوب آخری و سومندش هم درباره نوع انتخاب عکسها بود، واسه اونایی که نیومدن نمایشگاه توضیح میدم.
یه برگه ی به هر بازدیدکننده داده میشد که روش مشخصات خودشو مینوشت و سه تا عکس اول ، دوم و سوم رو انتخاب میکرد. بعد مینداخت تو یه تنگ بی آب و بی ماهی icon_cry . روز اختتامیه چنتا از بچه ها رای هارو میخوندن و جلو شماره عکس ها امتیاز میدادن. بعد هیت جولی رفتن تو یه اتاق پشت درهای بسته امتیازا رو جمع کردن و سه تا امتیاز بالا به عنوان اول و دوم و سوم معرفی شدن.

در نهایت خدمتتان عرض کنم که همین الان به من اعلام کردن اون شیرینی مجازیا بووود، دم در مجازی ، اونا خراب بودن، هرکی خورده خودشو سریعن به بیمارستان مجازی معرفی کنه Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : paeeze , یه غریبه , minoshka , hessam , kaveh_plus , afsaneh , شهرزاد , hamid , nahid , نازلی , SSA , همراز , elham 66 , hadisss , یاسی , طاهره. , 0MID , paeazan , maryam.N , eglantine , coffeedot
(2015/05/31, 11:10 PM)chipchip نوشته است: پس لدفن درباره عکسها نظر ندیم (درخواست شخصی Sleepy ) اصن هر کی نظر بده ستاره ازش کم میکنم (نظر نماینده مجاز ادمین اینا)

خواستیم تبریک گفته باشیم به صاحب بهترین عکس. [تصویر:  cheshm_posht2.gif]

ضمنا ما شیرینی نخوردیم!
همه رو حدیث قبلا خورده بود!
[تصویر:  382417_teef.gif]
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hadisss , minoshka , elham 66 , یاسی , chipchip , 0MID , eglantine , coffeedot
من صبح عکسارو دیدم کلی انرژی گرفتم Smile (16)
البته قبل امتحان Tongue
یعنی به عقلم نرسیده بود ممکن عکسارو اینجا بذارنconfused
اومدم به همه بگم دمتون گرم icon_question
نمایندگی مجاز نوشیدنی هاتون گرم بود مانخوردیم Dodgy
تازه اشم شیرینی نخوردیم به همون دلیل که میدونید Smile (16)
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : elham 66 , یاسی , chipchip , 0MID , SSA , hamid , eglantine , coffeedot

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,859 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,379 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,482 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,614 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,186 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,140 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,832 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,040 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,555 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,376 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست