نظرسنجی: سفر ام اس سنتر به اصفهان را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟ (مخصوص حاضرین در سفر)
10
84.62%
11 84.62%
9
7.69%
1 7.69%
8
7.69%
1 7.69%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 13 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به اصفهان
خيلى خوشحالم که به همه انقدر خوش گذشته Smile و حيف که من نبودم Undecided ايشالا هميشه اين جمع کنار هم شاد و سلامت و پرانرژى باشيم
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , hadisss , hessam , hamid , alireza1111 , روژان , یه غریبه , elham 66 , محمدرضا77 , 0MID , eglantine , م.ه , علی دنیانورد , mojtaba2iran , chipchip , arezooo82
agreement2agreement2سلام سلام به همه دوستان عزیزم بابت دیدار خوبی که داشتیم واقعا ازهمتون ممنونم اصلا فکرشونمیکردم یه روزهمتونوببینمlove28هنوزهم باورم نمیشهangelهرچندکوتاه بوود اما خیلی دوست داشتنی بودین همتون مریم عزیز.. حدیث.. love51همتون خیلی دوس داشتنی هستینicon_questionجای خیلیا خالی بوود یه سری هم بدقولی کردن.. اما لحظه ایی که وارددیدار شدم رویادم نمیره..
حمیدیادت باشه چیکارکردیangry:60:
مهمترازهمه اینکه من بعدازمدتها پسوردمو یافتمagreement2خیلی خووب بوود ازادمین سپاسگذارمicon_questionکاش بیشترمیموندینsad2عمرسفرکوتاهه.. rolleyes
اما…..
این دیدارآخری بود که بابچه های ام اس داشتمsad2
واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم هرجاکه هستین.. فدای همتونlove51love51love51love51
 تشکر شده توسط : hamid_147 , hessam , Mehdi Marjani , kaveh_plus , hadisss , یه غریبه , eglantine , م.ه , elham 66 , hamid , mojtaba2iran , chipchip , arezooo82 , glassheart
(2015/05/17, 11:32 AM)kaveh_plus نوشته است: دوستان همسفر تشکر بابت حضور شما icon_question
بابت کم و کاستی های سفر هم ببخشید
من از سفر راضی بودم به جز چند نکته که بابتش شرمندم
برای من این سفر خاطره قشنگی شد امیدوارم باز هم تکرار شهicon_questionicon_question

سلام دادا بایدم به شوما خوش گذشته باشه ما اومدیم تیمدون قهرمان شدsmilingsmiling

سلام سلام سلام به همه
سفر خوبی بود جای بقیه که نبودن حسابی خالی بود مخصوصا شهرزاد امیدوارم این سفرها ادامه داشته باشه
جا داره یه خسته نباشید حسابی به حمید و کاوه و سجاد وعالم بگم واقعا زحمت همه رودوششون بود icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
از بقیه دوستان که منو تحمل کردن سپاسگزارم اقا مجتبی عزیز مهسا،حسام،دوتا حمیدا،الهام،میهن،مریم،حدیث،فرشته،مریم و مرتضی گل و خلاصه همه و همه دیگه اگه کسی یادم رفته ببخشید icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
از فرشته خانم و عالیه خانمم تشکر ویژه دارم
در کل سفر خوبی داشتیم
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : روژان , hadisss , hessam , tinookhe , یه غریبه , kaveh_plus , eglantine , matin , م.ه , elham 66 , hamid , mojtaba2iran , حمید , chipchip , mj.ny-luise , arezooo82 , glassheart
خب منم اومدم .......
واقعا سفر فوق العاده خوبی بود کلی خندیدیم کلی خوش گذشت
جای خیلی ها خالی بود:
شهرزاد.متین خ.نگین خ.مهزاد و خیلی دیگه از دوستان
مرسی از همه بچه هایی که برای این سفر زحمت کشیدن
مهمترین نکته این سفر این بود که شب توی هتل آسوده و بدون مزاحمت خوابیدیمicon_biggrin
 تشکر شده توسط : یه غریبه , kaveh_plus , eglantine , روژان , matin , hadisss , elham 66 , hamid , علی دنیانورد , mojtaba2iran , chipchip , mj.ny-luise , Mehdi Marjani , hamid_147 , arezooo82 , glassheart
واقعا سفر خوبي بود
از همه دوستاني براي اين ديدار زحمت هاااااااااا كشيدن اللخصوص حميد و سجاد و ميهن و عالم و كاوه و .....
و تمام دوستاني كه اومدن و لحظات خوبي رو در كنار هم گذرونديم تشكر ميكنم
از حميد ١٤٨ و مجيد و حسام و كاوه هم تشكر ويژه دارم كه خيلي تو اين سفر به من كمك كردن انشا الله تو شادياشون جبران كنم wink2
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : elham 66 , chipchip , kaveh_plus , یه غریبه , hessam , hadisss , hamid , mj.ny-luise , Mehdi Marjani , م.ه , hamid_147 , eglantine , arezooo82 , glassheart
سلااام
مثل همیشه خیلی خوش گذشته، همیشه خوش باشین love28
در سفر قبلی من با سایت بودم و مطمئنم که در این سفر هم حمید و سجاد و میهن و عالم زجمت کشیدن و واقعا لطف کردن
من ازشون تشکر ویژه میکنم icon_question
در سفر قبلی که حمید خیلی بمن کمک کرد.مچکرم icon_question
شهرها تکراری هستن و همه رفتیم،مکان مهم نیست بلکه این باهم بودنه که مهمه agreement2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , elham 66 , eglantine , arezooo82 , shaytoon
سلام
منم به نوبه ی خودم از تمامی دوستان تشکر میکنم . از همه کسایی که تو این سفر بودن و نبودن . همه کسایی که بار زحمت این سفر رو دوششون بود .
آقایون ، حمید کاوه سجاد و خانمها عالم ، میهن ، مهسا و بقیه دوستان که هر کدوم به نوبه ی خودشون وزنه ای بودن تو جمع .
یه تشکر ویژه دارم از سجاد چون خیلی وقت بود آرزوی رقص لامبادا
به دلم مونده بود .
یه گلایه ی بزرگ دارم از حمید که یه روفرشی یا پارچه دنبالش نیاورده بود و ما در حسرت یه توت حسابی میون
این همه درخت توت مونده بودیم .
جا داره همین جا یه تشکر ویژه هم داشته باشم از راننده ی خوبمون
آقا مهدی و خانوادش .
دست آخر بازم اگه بچه ها مخصوصا محمد کسی رو اذیت کرد ، سروصدا داشت ، یا هر چیز دیگه معذرت میخوام البته خیلی جدی نگیرین شما .
از اقا کاوه و اقا مهدی مرجانی هم بخاطر اون شب قهرمانی سپاهان کمال تشکر و قدردانی را دارد .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , elham 66 , مـه ســـا , hessam , eglantine , حمید , یه غریبه , hadisss , arezooo82 , Mehdi Marjani , hamid
در اینکه اصفهان یکی از بهترین شهرای ایرانه که شکی نیست
در اینکه مسافرت با بچه های سایت فوق العاده میشه هم شکی نیست
این مسافرت عالی بوووود
فقط دوستای اصفهانی یه صحبتی بکنن که ارتفاع پله های عالی قاپو رو کم کنن خیلی مرتفع بود تا یه هفته با اشک از پله بالا میرفتم
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , mj.ny-luise , eglantine , حمید , hadisss , elham 66 , Mehdi Marjani , hamid , glassheart
(2015/05/22, 11:07 AM)مـه ســـا نوشته است: در اینکه اصفهان یکی از بهترین شهرای ایرانه که شکی نیست
در اینکه مسافرت با بچه های سایت فوق العاده میشه هم شکی نیست
این مسافرت عالی بوووود
فقط دوستای اصفهانی یه صحبتی بکنن که ارتفاع پله های عالی قاپو رو کم کنن خیلی مرتفع بود تا یه هفته با اشک از پله بالا میرفتم

بنده در اولین ملاقاتم با شیخ بهایی حتما این نکته را متذکر میشوم
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : eglantine , elham 66 , مـه ســـا , hadisss
سلام سلام
منم اومدم با کلی حرف smiling

قسمت اول :‌تشکرات
اول از همه از کاوه عزیز تشکر میکنم که واقعا واسه این سفر زحمت کشید . موقعی که تعداد ثبت نامی ها کم شده بود و به ظاهر قرار بود سفر کنسل شه و قبلش کاوه خیلی زحمت کشیده بود و کاملا استرس رو از صداش میفهمیدم . خلاصه استرس هایی که بابت این سفر کشید زحمت هایی که من بهش دادم . فکر کنید ساعت ۲ ظهر زنگ میزدم بهش و میگفتم کاوه تا نیم ساعت دیگه شماره تمام هتل های اصفهان رو میخوام، بنده خدا کار و زندگی رو ول میکرد میرفت دنبال شماره پیدا کردن و خیلی اتفاقات دیگه که همش هم دقیقا وسط ساعت کاری بود . رستوران های خوبی که پیدا کرده بود (آکوا و مارال) و خیلی اتفاقات دیگه که یادم نیست . کاوه عزیز واقعا دستت درد نکنه سنگ تموم گذاشتی

از میهن و عالم عزیز ، دو خواهر همیش همراه که از لیست فعالیت های سفر تا پیدا کردن رستوران روز اول و صحبت با روابط عمومی مکان های دیدنی و بازم خیلی چیزهای دیگه که یادم نیست . خیلی زحمت کشیدن واسه این سفر . دستتون درد نکنه .

از سجاد عزیز که مثل همیشه زحمت طراحی بنر رو بهش داده بودیم و تو سفر یکی از افراد زحمت کش سفر بود .
از حمید (از نوع فارسیش smiling) که زحمت بازدید یه وسیله نقلیه رو بهش دادم و از اینور تهران مجبور شد بره اونطرف و یه مینی بوس ببینه .
از حمید۱۴۷ و مجید که توی سفر و مخصوصا پخش کردن غذا توی رستوران ها کمکمون کردن.
از تک تک بچه هایی که تو این سفر حضور داشتن و هر کدوم به نوعی کمک کردن .
از بچه های خوب اصفهان که باهاشون آشنا شدیم .

قسمت دوم :‌ بدون شرح
خیلی این اتفاق داره عادی میشه و فکر کنم یه سالی میشه طاقت اوردم و چیزی نگفتم ولی راستش دیگه طاقت ندارم .
خیلی وقته از یه سری کارها و فعالیت ها استقبال نمیشه :‌ افراد شرکت کننده در دیدارها با کلی تبلیغ و بدبختی به 30-40 نفر میرسه ، نمایشگاهی که انقدر واسش زحمت کشیده میشه ، هزینه میشه ، صحبت با اسپانسر ، انتخاب عکس ، ریسایز کردن ، پیدا کردن گالری ، چاپ عکس و خیلی از کارهای دیگه که به خدا هر کدوم از این کارها بیشتر از ۱۰ روز زمان میبره ، هممون شاغلیم ، هممون گرفتاریم و بازم به عشق این سایت و شما دوستان با جون و دل انجام میدیم ولی بعدش میبینیم کلا ۴۰-۵۰ نفر از بچه های سایت اومدن از نمایشگاه دیدن کردن .

قسمت سوم :‌ بدون شرح سری دوم
یه قسمت کوچیک از اتفاقاتی که برای برگزاری یه سفر انجام میشه رو میخوام بگم
از چند ماه قبل چند تا شهر رو بررسی میکنیم . آب و هوا ، مکان های دیدنی ، وضعیت رفت و آمد و ...
یه شهر انتخاب میشه که به نسبت شرایط مناسب تر باشه
با بنیاد که خوشبختانه همیشه حامی ما بودن و بهمون کمک کردن نامه نگاری میشه حتی بعضا حضور واسه صحبت میریم بنیاد
دنبال ماشین میگردیم و شاید باورتون نشه که واسه این سفر حدود ۱۰ تا ماشین رو رفتیم دیدم حالا یا خودم یا بچه های دیگه
یه قیمتی پیش بینی میکنیم و حدس میزنیم که مثلا ماشین ۳۰ نفره داریم حداقل ۲۸ و حداکثر ۳۲ نفر ثبت نام میکنن پس قیمت بر اساس این تعداد اعلام میشه .
بعد با توجه به قیمت هر وعده غذایی دنبال رستوران میگردیم : کیفیت رستوران ، کیفیت غذاها ، تنوع غذا ، تعداد پله رستوران ، دسترسی رستوران به محل اقامت و و و (یعنی اگر ۳ وعده ناهار داشته باشیم باید دنبال ۳ تا رستوران با این شرایط باشیم )
صحبت با محل های دیدنی که چه روزها و چه ساعت هایی باز هستن ، بازدید گروهی قبول میکنن یا نه ، بهمون چقدر تخفیف میدن و ....
برنامه ریزی سفر که چجوری برنامه چیده بشه که بتونیم از وقتمون بهترین استفاده رو داشته باشیم و از نظر مسافت کوتاه ترین مسافت ها رو طی کنیم
ثبت اطلاعیه در سایت و شروع ثبت نام

قسمت چهارم :‌ سفر اصفهان
تمام کارهایی که گفتم انجام شد . با میدل باس همیشگیمون صحبت شد تمام قیمت ها رو در آوردیم و به مبلغ ۱۷۰ تومن رسیدیم و در سایت اعلام کردیم .
چندین بار با بنیاد مذاکره کردیم و تعداد دقیق رو ازمون خواستن که با تلاش فراوان تا ۱۰ اردیبهشت که پایان مهلت ثبت نام بود کار رو به تعویق انداختیم .
تا ۵ اردیبهشت تعداد ثبت نامی ها اگه اشتباه نکنم 15 نفر بود .
از یه طرف استرس کنسل شدن سفر رو داشتیم و برنامه ریزی همون ۱۵ نفر واسه اون تاریخ ، از طرف دیگه بیعانه هایی که به رستوران ها داده بودیم ، نامه نگاری های بنیاد و اینکه اگر نشه ممکنه بنیاد دیگه رو حرفمون حساب نکنه و از طرف دیگه اگر سفر کنسل نشه چطوری با مبلغ 170 تومن که رو ۳۰ نفر حساب شده بود با ۱۵ نفر سفر رو تدارک ببینیم . خیلی زشته به این ۱۵ نفر بگیم که مثلا ۲۰ تومن دیگه هم بدید!!!
تعداد ثبت نامی ها به ۱۸ نفر رسید . با چند تا مینی بوس که ظرفیت ۱۹ نفر داشتن صحبت کردم که ما دیگه هزینه میدل باس 32 نفره رو ندیم و کمی هزینه بیاد پایین . یکی دو روز تا پایان مهلت ثبت نام باقی مونده بود که ۴ نفر دیگه هم ثبت نام کردن و تعداد ۲۲ نفر نهایی شد ولی مینی بوس 19 نفرمون هم علنن کنسل شد .
بازم به بحث قبل برگشتیم که چطوری 170 تومن سفر رو تموم کنیم . در نهایت مجبور شدیم قیمت یکی دو تا از وعده های غذایی رو کمتر کنیم . با نامه نگاری از مکان های دیدنی تخفیف بگیریم و ....

قسمت پنجم :‌ حرف آخر
کسانی که میان سفر واسم خیلی ارزشمندن ، یکی مثل حدیث که همیشه از اهواز میاد تهران که فقط پیش بچه ها باشه ، سجاد که از شمال میاد ، مجتبی که از قم میاد ولی راستش به این نتیجه رسیدم که ظاهرا سفرها زیاد چیز مهمی نیست یا اینجوری بگم که اگر مهم بود با بدبختی تعداد و مبلغ و وسیله نقلیه و هتل و ... رو بهم نمیرسوندیم. فکر کنم اگه ۲ تا سفر دیگه مثل سفر اصفهان داشته باشیم تعداد پلاک های من و کسانی که تو سفرها کمک میکنن به عدد 999999 برسه .
در نهایت اینکه چند بار توی سفر گفتم ولی اونجا خیلی جدی نبود.
اینجا میخوام کاملا جدی بگم که سفر اصفهان آخرین سفر سایت بود ، شاید روزی شرایط تغییر کنه که بازم سفر داشته باشیم ولی الان انقدر خسته ایم که کوچکترین فکری راجع به سفر نمیکنیم .
شاید بهتر باشه مثل خیلی از سایت ها فقط یه سایت مجازی باشیم و فعالیتی در دنیای واقعی نداشته باشیم.
یه خورده میترسم که این حرف رو بزنم ، کسانی که از بچه های قدیمی سایت هستن بعضا بهم میگن که حمید باورمون نمیشه که ام اس سنتر ۶ ساله داره فعالیت میکنه و همیشه فکر میکردیم یه جایی باید کم بیاری ، کسانی هم که بهم نزدیکتر هستن و کارهامو میدونن دارن میبینن که نزدیک به 70-80 درصد زندگی من ام اس سنتر هست و شاید اگر ام اس سنتر نبود زندگی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتری نسبت به الانم داشتم ، امیدوارم حرف بچه های قدیمی تر عملی نشه و تصمیمی که واسه سفرها گرفتم رو روزی واسه ام اس سنتر نگیرم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , nazaninamiri70 , mj.ny-luise , یاسی , مستانه , paeeze , alireza1111 , محمدرضا77 , م.ه , hessam , همراز , hadisss , chipchip , elham 66 , kaveh_plus , paeazan , حمید , nahid , سمیرا67 , eglantine , Mehdi Marjani , minoshka , maryam.N , glassheart , Nooranta , coffeedot , SSA , ahya , mstoday

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,862 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,222 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,574 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,896 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,750 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,291 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,960 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,106 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,926 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,037 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست