•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا این ها علایم بیماری ام اس است ؟
دوست عزیز، به این دلایل که قبلا نوشته شده ، دیگه نمیشه بحث رو ادامه داد ، فقط پزشک مغز و اعصاب میتونن تشخیص بدن . امیدوارم مشکل شما تشخیص و راه حل داده بشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یاسی , نازلی
سلام خسته نباشین من چند وقتی دچار یک سری علائم شدم ...سردرد دارم اونم تو قسمت بالای سر تا به سمت چشم تیر می کشه ...جدیدا وقتی مثلا سریع حرکت می کنم خصوصا دچار تاری دید می شم همش احساس کرختی و خستگی دارم...بی اختیاری در دفع ادرار هم خیلی وقته آزارم می ده اما میزانش زیاد نیس ...همش یا دستم یا پام دار می کنه ....بخصوص پاهام زیاد خواب می ره ی مدت پیش شبا وقتی بیدار می شدم اصلا نمی تونستم حرکت برم حتی دهانم رو اینا می تونه علایم اس باشه وای خدا من وحشت دارم خواهش می کنم کمکم کنینVishenka_09
اولا که هر علایم این مدلی قرار نیست ام اس باشه کلییی بیماری دیگه میتونه باشه خواهش میکنم به پزشک مراجعه کنید تا از آشفتگی در بیایید
دوما ام اس اسمش ترسناکه وگرنه بیماری چندان سختی نیست
سوما اینکه فک نمیکنم این تاپیک خیلی دووم بیاره
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یه غریبه , 71shahab , nahid , aztab , آنا
جای نگرانی و اضطراب حتما ب دکتر مراجع کنید!!
بقول دوست خوبم ام اس ک ترسناک نیست!
اینجا فقط ی جای تجربی هست و میتونید از تجربه بچ ها استفاده کنید!!
تنها دکتر میتونه تشخیص بده
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : nahid , aztab , آنا , glassheart
دوست عزیز ، ما پزشک نیستیم و نمیدونیم به ام اس مربوط میشه یا نه . شما حتما به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کنید تا بررسی کنن ، اگر لازم باشه ام آر آی مینویسن یا حداقل آزمایش و... تا مشکلتون رو تشخیص بدن ، این علایم شما به هر علتی که باشه میتونه رفع بشه. نگران نباشید.
 تشکر شده توسط : aztab , آنا , glassheart
خواهر من سه سال پیش موقعی که کنکور داشت استرس شدید گرفته بود و شب کنکور حالش بد شد و چشم چپش تار شده بود و لکنت زبون گرفت برای حدود یک ساعت . بعدش کامل خوب شد و تا الان هیچ مشکلی نداشته . ولی اخیرا چند بار مشاهده کردم موقع راه رفتن یک لحظه کف کفششو میکشه روی زمین .
حالا بنظر شما اون حمله میتونه ام اس بوده باشه ؟ یا همین کشیدن پاها روی زمین ؟
بعد اگه بریم دکتر بعد سه سال از حمله . الان آزمایش ها میتونه تشخیص بده این بیماری رو یا باید در زمانی که علاعم خودشو نشون بده باید بری آزمایش ؟
بعد اگر این بیماری رو تشخیص دادن . آیا این بیماری از نوع خفیف هست ؟ چون بعد اولین حمله تا الان هیچ مشکلی ندیده . و میخوام بدونم احتمال داره بعد چند سال پیشرفت کنه بیماریش یا نه ، همینجوری خفیف میمونه /
 تشکر شده توسط : niloofary
عزیزم ببرش دکتر خیالت راحت بشه همه چی مشخص میشه تاری دید از علائم ام اس هست ولی قطعی نمیشه گفت هر کی چشمش تار بشه ام اس داره
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
 تشکر شده توسط : nahid , mag_5115 , niloofary , آنا
شما که دکتر نرفته تشخیصتونو دادید و حالا نوعش رو میخواهید بدونین ؟!confused
ممکنه علتش چیز دیگه ای باشه ولی برای پی گیری پیش دکتر مغز و اعصاب ببریدش .
اون مشکل تاری دید و لکنت و هر چیز دیگه که یه ساعته تموم شده ، حمله نیست .
 تشکر شده توسط : mag_5115 , niloofary , آنا
(2016/08/18, 11:53 PM)mag_5115 نوشته است: خواهر من سه سال پیش موقعی که کنکور داشت استرس شدید گرفته بود و شب کنکور حالش بد شد و چشم چپش تار شده بود و لکنت زبون گرفت برای حدود یک ساعت . بعدش کامل خوب شد و تا الان هیچ مشکلی نداشته . ولی اخیرا چند بار مشاهده کردم موقع راه رفتن یک لحظه کف کفششو میکشه روی زمین .
حالا بنظر شما اون حمله میتونه ام اس بوده باشه ؟ یا همین کشیدن پاها روی زمین ؟
بعد اگه بریم دکتر بعد سه سال از حمله . الان آزمایش ها میتونه تشخیص بده این بیماری رو یا باید در زمانی که علاعم خودشو نشون بده باید بری آزمایش ؟
بعد اگر این بیماری رو تشخیص دادن . آیا این بیماری از نوع خفیف هست ؟ چون بعد اولین حمله تا الان هیچ مشکلی ندیده . و میخوام بدونم احتمال داره بعد چند سال پیشرفت کنه بیماریش یا نه ، همینجوری خفیف میمونه /
شما چه سریع همه چی رو دوختید دوست عزیز
توی استرس شدید برای هر کسی میتونه این علایمی که گفتید بوجود بیاد و دلیل کافی برای ام اس بودن نیست بهتره به پزشک مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشهicon_question
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : آنا
(2016/11/30, 01:03 PM)سارام محمدی نوشته است: سلام دوستان منم نمیدونم که مبتلا هستم یانه یکساله علایم بی حسی در پوست کله بدنم دارم و الان دوماهه دست هام سنگین میشه پادرد چشم درد .چشام تار شده تنگی نفس و تپش قلب دارم .ام ار ای پارسالم سالمه.باز ام ار ای با تزریق داده .حالم خیلی بده از لحاظ جسمی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیاباتب بیماری ام اس تشدیدمیشود؟ sargol 5 6,897 2018/09/25, 12:36 AM
آخرین ارسال: Atenavakili
  بیماری توموفکتیو ام اس چیست؟ qwerty 8 8,242 2018/08/02, 08:32 PM
آخرین ارسال: نیماجعفری
  ام اس و بیماری CML Mtt 7 3,856 2018/02/01, 10:34 AM
آخرین ارسال: Mtt
  مشکلات جنسی در بیماری ام اس پرستو احمدی 26 28,705 2017/07/27, 12:16 AM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  آیا علایم من نشانه حمله است ؟ m.moza 87 46,751 2015/06/25, 09:36 AM
آخرین ارسال: ehsanm
Rainbow آیا شوک عصبی یا هیجان میتواند باعث بی حسی یا عود بیماری شود ؟ Hasty 39 27,418 2014/08/21, 11:40 AM
آخرین ارسال: همراز
Rainbow میزان مراجعه به پزشک و پیگیری بیماری رنگین کمان 37 19,098 2014/04/13, 09:30 AM
آخرین ارسال: حکمت خدا
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,583 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا
Rainbow تاثیر گرما بر بروز علایم ام اس sadaf 43 28,404 2014/01/23, 01:29 PM
آخرین ارسال: sargol
  سوال در مورد روند سیر بیماری ام اس در مردان sooorooosh 19 17,212 2012/06/17, 10:05 PM
آخرین ارسال: okhtapus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست