ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس خستگی و بارداری
2014/10/08, 12:27 PM
ارسال: #1
 (Print Post)
احساس خستگی و بارداری
سلام من 2 ساله ام اس دارم هیچ مشکلی جز خستگی و کم انرژی بودن ندارم و الان دکترم بهم گفته میتونم بچه دار بشم اما من میترسم که با این کمبود انرژی چیکار کنم ، میترسم ، خیلیییییییی زیادsad
کمکم کنید چجوری میتونم انرژی بگیرم و خستگیمو کنترل کنم که بتونم واسه بچه ام مامانه خوبی باشم sadsad
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : رزمینا
2014/10/08, 01:54 PM
ارسال: #2
 (Print Post)
RE: احساس خستگی و بارداری
عزیزم من الان چندماه که باردارم و این میدونم که داشتن بچه خودش انرژی وصف نشدنی بهم داده و هرموقع که خستگی اذیت میکنه چای با زنجبیل و با میوه به می خورم و خستگی برطرف میشه و مطمئنم که وقتی بچه به دنیا بیاد انقد شوروهیجین داره که دیگه وقت ندارم به خستگی فکر کنم نگران نباش icon_biggrin
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط : RoOo$aAa , somaye_602000 , رزمینا , ساناز66
2014/10/08, 02:21 PM
ارسال: #3
 (Print Post)
(2014/10/08 01:54 PM)baran نوشته شده توسط:  عزیزم من الان چندماه که باردارم و این میدونم که داشتن بچه خودش انرژی وصف نشدنی بهم داده و هرموقع که خستگی اذیت میکنه چای با زنجبیل و با میوه به می خورم و خستگی برطرف میشه و مطمئنم که وقتی بچه به دنیا بیاد انقد شوروهیجین داره که دیگه وقت ندارم به خستگی فکر کنم نگران نباش icon_biggrin

واقعا؟!آخه من خیلی نگرانم ممنون از راهنماییتونlove51
 تشکر شده توسط : رزمینا , baran
2014/10/08, 03:55 PM
ارسال: #4
 (Print Post)
(2014/10/08 12:27 PM)RoOo$aAa نوشته شده توسط:  سلام من 2 ساله ام اس دارم هیچ مشکلی جز خستگی و کم انرژی بودن ندارم و الان دکترم بهم گفته میتونم بچه دار بشم اما من میترسم که با این کمبود انرژی چیکار کنم ، میترسم ، خیلیییییییی زیادsad
کمکم کنید چجوری میتونم انرژی بگیرم و خستگیمو کنترل کنم که بتونم واسه بچه ام مامانه خوبی باشم sadsad

دوست خوبم من ماما هستم بارداری شدت علایم بیماری ما رو خیلی کم میکنه.اصلا یه جورایی این بیماری تو بارداری خاموش میشه.بعد از زایمان هم اینقدر با بچه سرگرم میشی که ام اس یادت میره
 تشکر شده توسط : liliyum , ساناز66 , رزمینا , RoOo$aAa
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قطع داروهای ام اس قبل از بارداری Soroush 80 26,501 2017/08/22 12:18 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  دوران بارداری و زایمان برای افراد مبتلا به ام اس sooorooosh 24 17,423 2017/01/06 04:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  آیا بارداری و زایمان باعث تشدید ام اس می شود ؟ ( تجربه شما چیست؟) pic 51 19,434 2016/04/11 02:36 PM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  نکات قابل توجه درباره بارداری و ام اس sara 65 25,514 2016/01/11 10:27 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان