امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس خستگی و بارداری
سلام من 2 ساله ام اس دارم هیچ مشکلی جز خستگی و کم انرژی بودن ندارم و الان دکترم بهم گفته میتونم بچه دار بشم اما من میترسم که با این کمبود انرژی چیکار کنم ، میترسم ، خیلیییییییی زیادsad
کمکم کنید چجوری میتونم انرژی بگیرم و خستگیمو کنترل کنم که بتونم واسه بچه ام مامانه خوبی باشم sadsad
 تشکر شده توسط : رزمینا
عزیزم من الان چندماه که باردارم و این میدونم که داشتن بچه خودش انرژی وصف نشدنی بهم داده و هرموقع که خستگی اذیت میکنه چای با زنجبیل و با میوه به می خورم و خستگی برطرف میشه و مطمئنم که وقتی بچه به دنیا بیاد انقد شوروهیجین داره که دیگه وقت ندارم به خستگی فکر کنم نگران نباش icon_biggrin
 تشکر شده توسط : RoOo$aAa , somaye_602000 , رزمینا , ساناز66
(2014/10/08, 12:54 PM)baran نوشته است: عزیزم من الان چندماه که باردارم و این میدونم که داشتن بچه خودش انرژی وصف نشدنی بهم داده و هرموقع که خستگی اذیت میکنه چای با زنجبیل و با میوه به می خورم و خستگی برطرف میشه و مطمئنم که وقتی بچه به دنیا بیاد انقد شوروهیجین داره که دیگه وقت ندارم به خستگی فکر کنم نگران نباش icon_biggrin

واقعا؟!آخه من خیلی نگرانم ممنون از راهنماییتونlove51
 تشکر شده توسط : رزمینا , baran
(2014/10/08, 11:27 AM)RoOo$aAa نوشته است: سلام من 2 ساله ام اس دارم هیچ مشکلی جز خستگی و کم انرژی بودن ندارم و الان دکترم بهم گفته میتونم بچه دار بشم اما من میترسم که با این کمبود انرژی چیکار کنم ، میترسم ، خیلیییییییی زیادsad
کمکم کنید چجوری میتونم انرژی بگیرم و خستگیمو کنترل کنم که بتونم واسه بچه ام مامانه خوبی باشم sadsad

دوست خوبم من ماما هستم بارداری شدت علایم بیماری ما رو خیلی کم میکنه.اصلا یه جورایی این بیماری تو بارداری خاموش میشه.بعد از زایمان هم اینقدر با بچه سرگرم میشی که ام اس یادت میره
 تشکر شده توسط : liliyum , ساناز66 , رزمینا , RoOo$aAa

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بارداری و زایمان باعث تشدید ام اس می شود ؟ ( تجربه شما چیست؟) pic 52 41,728 2023/07/22, 11:57 PM
آخرین ارسال: بهار۱۳۷۰
  دوران بارداری و زایمان برای افراد مبتلا به ام اس sooorooosh 43 34,261 2021/06/17, 10:34 PM
آخرین ارسال: mahbub
  قطع داروهای ام اس قبل از بارداری Soroush 86 59,126 2018/03/03, 10:15 AM
آخرین ارسال: glassheart
  نکات قابل توجه درباره بارداری و ام اس sara 65 47,631 2016/01/11, 09:27 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان