امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمیابی کوپامر و قیمت گذاری آن
هر دم از این باغ بری میرسد،تازه تر از تازه تری میرسد
زنگ زدم داروخانه برای دارو میگه کوپامر گرون شده
چیزی در حدود سه برابرconfused
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : FBF , کارون , asall , برگ 7 , handy1370
(2013/07/17, 11:11 AM)paeazan نوشته است: هر دم از این باغ بری میرسد،تازه تر از تازه تری میرسد
زنگ زدم داروخانه برای دارو میگه کوپامر گرون شده
چیزی در حدود سه برابرconfused

کدوم داروخانه زنگ زدی عزیزم؟چقدر مطمئنی؟چند شده؟؟؟
 تشکر شده توسط : paeazan , handy1370
هم اینجا و هم اهواز کوپامر میارن
زنگ زدم مسئول توزیع داروی اینجا گفتم کوپامر هست بیام بگیرم گفت خواستن از شرکت بگیرن گفته قیمت 300 هزار تومنه و چون هنوز اهواز با قیمت قبل (98 هزار)هست من هم گفتم بقیه این اختلاف قیمت رو از من قبول نمیکنن و دارو نیاوردم
با داروخانه ی اهواز تماس گرفتم گفت همون حدود صد هزاره. فردا میریم داروخانه امام صادق اهواز دارو رو با قیمت قبل بخریم

تشکر شده توسط : naazli , asall , pariya1361 , handy1370
سلام Shy
من امروز 31/04/92 زنگ زدم مطب دکتر نبوی منشی ایشون گفتن کوپامر به خاطر تحریم پیدا نمی شه اما دکتر نبوی گفتن به بیمارانی که از کوپامر استفاده می کنن اطلاع رسانی کنند که نگران نباشن تا 2 هفته ی دیگه قرار تو داروخانه ها پخش بشه . Sad
"خدایــــــــــا"دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , paeazan , برگ 7 , zohreh assadi , pariya1361 , handy1370
عزیز جان درسته که این آمپول مواد اولیش از خارج از کشور میاد ولی بازم دقیق نمیدونم , شایدم کاملا ساخت داخل باشه icon_cry , فقط تا اونجایی که من مبدونم وفتی اسم استاد عظیمی را در اونجا ( یعنی شرکت زهراوی ) میبری حالا به هر دلیلی تا کمر برات خم میشن , آی خانم شرکت متعلق به شما و استاد هست , هر امری دارین بفرمایین , خلاصه اینقدر به قول این هنرپیشه تو آمپاسای مختلف قرارت میدن که اصلا کار اصلیت یادت میره wink2, ولی خداییش یه بار خیلی اساسی کمکم کردن icon_question
حالا بگذریم ولی من تا به حال به شخصه از دکتر عظیمی نشنیدم که آمپول کوپامر برای مدتی تیست Smile (52)
خوش بین باشین دوستان
خدا گر ( دفت داشته باشینا ) اگر ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری Rolleyes
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : برگ 7 , pariya1361 , handy1370
من وقتی که دارو گیرم نمیاد زنگ میزنم به مهندس علیمدد نژاد اون تهیه اش می کنه اگه بخوای شمارشو واست توی پیام خصوصی میکنم حتما کمکتون می کنه نگران نباشی icon_question بعضی اوقات داروخانه ها شایعه میکنن واسه خودم پیش اومده
 تشکر شده توسط : paeazan , pariya1361 , handy1370
بچه ها من دیروز زنگ زدم زهراوی بهم گفتن دارو الان هست داروخانه شهید کاظمی داره قیمتش به علت تغییر در نرخ یارانه شده یک میلیون و پانصد بدون بیمه با بیمه خدمات درمانی 150هزار تومان با تامین اجتماعی فعلا 600هزار تومانه چون تامین اجتماعی هنوز به طور کامل تحت پوشش نداده ولی به من گفتن که اگه خیلی ضروری نیست و هنوز تا هفته دیگه داری صبر کن احتمال خیلی زیاد تامین اجتماعی کامل تحت پوشش میده وبا قیمت 150 عرضه میکنه
ولی
اگه تو شهرستانا آشنا دارین اونجا هنوز با قیمت 98 تومن عرضه میشه تازه گفت بعضی شهرستانا مثل یزد برای خود مردمشون رایگانه واینا هم دارن سعیشونو میکنن که همه جای ایران رایگان بشه
امیدوارم این اتفاق بیوفته چون من الان از بیمه تکمیلی هم استفاده میکنم یهنی خودم هیچی پرداخت نمی کنم ولی بیمه تکمیلی به من گفت تا سقف 5میلیون فقط پول دارو بهتون میدیم یعنی با محاسبات من بعد از حدود 4 سال دیگه تکمیلی هم پولی به من نمیده بابت دارو واقعا مسخر ه ستاااااااا
حالا من هیچی یه بنده خدایی اگه واقعا این بیمه بهش پول نده نمی تونه داروشو بگیره اون تکلیفش چش میشه؟!!!!باید بمیره بدون دارو؟!!!angry3

حالا یه سئوال بی ربط
بچه ها شما سرنگ داروتونو بعد از استفاده چی کار میکنید قالطی زباله های عادی می اندازید؟!
 تشکر شده توسط : paeazan , یوسفی نازنین , pariya1361 , handy1370
27 تیر اهواز به قیمت 98 گرفتم اما شهرستان گفتن شرکت بهشون گفته 300 که به دلیل اختلاف قیمت با اهواز نیاورده بودن

من که قاطی زباله های عادی میریزم
اما از اکستاویا که چندماه پیش میزدم یه درب مخصوص سرنگ دارم که فقط چندبار سرنگ هامو در اون ریختم

تشکر شده توسط : pariya1361 , handy1370
سلام من امروز صبح برای تایید دارو رفتم داروخانه 13 آبان برای کوپامر گفت چون دارو بالای یک میلیون شده باید برید بیمه مرکزی تایید بشه
(مثلا با بیمه نیروهای مسلح میشه نونبیاد ) داروخانه شهید کاظمی هم رفتم پرسیدم کوپامر بالای یک میلیون شده گفت بله و چون تاییدیه دارو نداشتم نتونستم تهیه کنم Sad
"خدایــــــــــا"دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
بچه ها ما به داروخانه شهید کاظمی مراجعه کردیم دارو الان اونجا موجوده با قیمت بیمه تامین اجتماعی 147هزار تومن
البته دارو به من ندادن چون هنوز 7-8 تا داشتم اسممو زد تو کامپیوتر گفت نهایتا 1-2 روز قبل از تموم شدن داروت باید مراجعه کنی قبلش صفحه ت باز نمیشه ما حق نداریم بهت دارو بدیم ازش پرسیدم اگه اون موقع طرف سفر باشه یا دارو نباشه چی؟گفت دیگه اینم اشکاله داروه دیگهangry2
ولی نگران نباشین دارو الان هست اگه داروتون 1-2 تا مونده به آخرش برین البته گفت ممکنه حتی گاهی اوقات تا 2 روز قبلشم صفحه مربوط به شما باز نشده باشه مجبور بشین برگردین همون روز بیاین ولی خب حداقل اینه که می دونیم الان دارو اینجا هست party0048.gif

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض کوپامر sanaz-sss 135 122,708 2020/11/14, 10:33 PM
آخرین ارسال: هليا
  مصرف کوپامر در زمان بارداری عروس 5 5,077 2019/09/26, 01:38 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  تفاوت کوپامر و اسویمر sanaz-sss 22 18,900 2016/09/04, 12:31 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان