•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS
منم اومدم که این خبر خوش رو بنویسم. icon_biggrinicon_biggrin
این خبر حقیقت داره. ظهر یکی از بچه های سایت بهم گفت و سایتهای معتبر همه از این خبر خوش گفتن.
برای اطلاعات بیشتر این سایت هم معتبره و کشف این دارو رو تائید میکنه.
http://www.dailymail.co.uk/health/articl...eases.html
 تشکر شده توسط : neghar , ساسان , سیامک 8 , FBF , elhamtanha , kohedard , maryam.N , ابراهیم , azita , Godfires , behzad mkh , arezooo82 , sange sabor
ممنون از خبرicon_biggrin
فقط متوقف میکند آیا؟ درمان چی؟ توانایی از دست رفته را هم بر می گرداند؟
تا کی یعنی بدست بیمارا میرسه؟
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : سیامک 8 , elhamtanha , kohedard , free , behzad mkh , sange sabor
خیلی خوشحالم همیشه امیدوار بودم
خبرشم درسته
ایشالا آزمایش های بالینشم با موفقیت همراه باشه و داروش زود دست بیمارا برسه
دانشگاه بریستول یکی از بهترین دانشگاهای جهانه
تویه رنکینگ تویه ۱۰۰تایه اوله

(2014/09/05, 08:15 AM)neghar نوشته است: ممنون از خبرicon_biggrin
فقط متوقف میکند آیا؟ درمان چی؟ توانایی از دست رفته را هم بر می گرداند؟
تا کی یعنی بدست بیمارا میرسه؟
اره متوقف میکنه همون میشه درمان ام اس
دکتر صحرییان میگفت بدن بازسازی میکنه ام اس تخریب میکنه
حالا اگه جلو تخریبشو بگیریم بدن باسازی میکنه دیگهsmiling
حالا اطلاعات دقیقی ندارم که تا چه حد باسازی میکنه
آزمایشای بالینش اگه با موفقیت باشه در آینده نزدیک داروشم میاد
 تشکر شده توسط : neghar , ساسان , kohedard , ابراهیم , free , azita , HannahZ , behzad mkh , arezooo82 , sange sabor , lilit , fariba 68
جالبهicon_biggrin
تونستن تو ژنوم نقاطه خاص رو تغییر بدن
تا تست مرحله انسانی هنوز مونده ولی خب اینکار از نظر پزشکی یه کاره جدیده
جدید و خیلی مهم حالا بیماریها رو خوب کردن اولشه در آینده کارا گنده تر هم میتونن باهاش بکنن happy0065.gif
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : elhamtanha , kohedard , سیامک 8 , ابراهیم , free , azita , Godfires , behzad mkh , arezooo82 , sange sabor , lilit
اين حرفا چيه ميزنيد؟بابا يه ذره اميد!!!ايندفعه ديگه واقعاً تموم شد،چون اينا از راهش رفتن،ميخواستن بفهمن چرا گلوبولاي سفيد تهاجمي ميشه و بلاخره فهميدن،و بعد دنبال اين بودن باز تدافعيشون كنن و موفق شدن،الان فقط بحث سره اينه كه اون گلوبولايي كه مقاومت ميكنن رو چطوري نابود كنن كه بدن هيچ صدمه اي نبينه،كه ظاهراً اينم فهميدن با بالا بردن دوز انتي ژن،به گلوبولاتون بگيد گذشت دوره تهاجم و تخريب،يا آدم ميشن و تسليم ميشن و تدافعي ميشن يا بأي بأي ميكنن با بدنتون،من اينارو ١ساله دارم تعقيب ميكنم و ميدونم راهشون كاملاً درسته،كافيه دانشگاه بريستول رو سرچ كنيد..بچه ها بعد از سلامتي يه تور بزاريد يه جاي خفن همه چند روزي بريم با هم باشيم و كيف كنيم..منتظرتونم

راستي بچه ها پا قدم من بوده هااااا..حواستون باشه زير لفظي يادتون نره واسه من،تا من ام اس گرفتم درمانشم اومد..خخخ..البته يه ذره طول ميكشه تا برسه دستمون..از راه دور دست ها و صورتاي رنج كشيده همتونو ميبوسم كه با اميد جلو اين بيماري مقاومت كرديد تا درمانش بياد..همتونو دوست دارم،مشتاقانه منتظر ديدن همتونم.
حال ما با دود و الکل جا نمیاید رفیق....
زندگی کردن به عاشق ها نمیاید رفیق...
روحمان آبستن یک قرن تنها بودن است....
طفل حسرت نوش ما دنیا نمیاید رفیق....
دست هایت را خودت"ها"کن اگر یخ کرده اند...
از لب معشوقه هامان "ها"نمیاید رفیق...
هضم دلتنگی برای موج آسان نیست...
آب دریا بی سبب بالا نمیاید رفیق...
یا شبیه این جماعت باش یا تنها بمان...
هیچکس سمت دل زیبا نمی آید رفیق. ..!
 تشکر شده توسط : ساسان , سیامک 8 , FBF , i_sh , nahid , ابراهیم , free , somaye_602000 , azita , HannahZ , behzad mkh , گیسو کمند , arezooo82 , hyd69hyd , مریم 1361 , ماه , lilit
(2014/09/05, 03:23 PM)Godfires نوشته است: اين حرفا چيه ميزنيد؟بابا يه ذره اميد!!!ايندفعه ديگه واقعاً تموم شد،چون اينا از راهش رفتن،ميخواستن بفهمن چرا گلوبولاي سفيد تهاجمي ميشه و بلاخره فهميدن،و بعد دنبال اين بودن باز تدافعيشون كنن و موفق شدن،الان فقط بحث سره اينه كه اون گلوبولايي كه مقاومت ميكنن رو چطوري نابود كنن كه بدن هيچ صدمه اي نبينه،كه ظاهراً اينم فهميدن با بالا بردن دوز انتي ژن،به گلوبولاتون بگيد گذشت دوره تهاجم و تخريب،يا آدم ميشن و تسليم ميشن و تدافعي ميشن يا بأي بأي ميكنن با بدنتون،من اينارو ١ساله دارم تعقيب ميكنم و ميدونم راهشون كاملاً درسته،كافيه دانشگاه بريستول رو سرچ كنيد..بچه ها بعد از سلامتي يه تور بزاريد يه جاي خفن همه چند روزي بريم با هم باشيم و كيف كنيم..منتظرتونم

راستي بچه ها پا قدم من بوده هااااا..حواستون باشه زير لفظي يادتون نره واسه من،تا من ام اس گرفتم درمانشم اومد..خخخ..البته يه ذره طول ميكشه تا برسه دستمون..از راه دور دست ها و صورتاي رنج كشيده همتونو ميبوسم كه با اميد جلو اين بيماري مقاومت كرديد تا درمانش بياد..همتونو دوست دارم،مشتاقانه منتظر ديدن همتونم.

یه 15-20 سال پیش یک فیلم مستند مانند نشون داد از دهه 80 که مرکزی بود که بیماران ام اس رو نگهداری میکردند. تو اون فیلم وضع ام اسی های اون موقع رو نشون میداد که آدم خدا رو شکر میکنه! این فیلم پیشرفت مریضی ها اونقدر بود که کار روزانه شونو نمی تونستن انجام بدن که با تحقیقات رو این افراد اولین داروی ام اس به دست اومد زمان فعالیت علم پزشکی برای ام اس بیشتر از 30 سال نیستش...
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : free , kohedard , Godfires , behzad mkh
(2014/09/05, 05:17 PM)tinookhe نوشته است: بچه هااین خبرازصددرصد چنددرصدصحت داره?angel

١٠٠٪ صحت داره سودابه جان
 تشکر شده توسط : سیامک 8 , tinookhe , ساسان , free , kohedard , Godfires , behzad mkh , arezooo82
این پایان ام اس هست.
جلوی پیشرفت کاملاً گرفته میشه.
خیلی سایت‌ها در.موردش نوشتن.
خدا رو شکر.
سه تا.چهار سال آینده. نهایتاً.
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , H-tanha , free , kohedard , paeazan , Godfires , HannahZ , ابراهیم , behzad mkh , nahid , arezooo82 , ماه , sange sabor , lilit
(2014/09/05, 11:00 PM)sooorooosh نوشته است: این پایان ام اس هست.
جلوی پیشرفت کاملاً گرفته میشه.
خیلی سایت‌ها در.موردش نوشتن.
خدا رو شکر.
سه تا.چهار سال آینده. نهایتاً.
سلام منم درموردش شنیدم این که روند بیماری رو متوقف مکنن تا جایی شنیدم در مراحل تحقیقاتیه تا مجوزش رو صادر کنن
درد و درمان هر دو در دست اوست....
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , sooorooosh , behzad mkh , free , arezooo82
من امشب این خبرو تو fb دیدم ، خیلی خوشحال شدم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

[تصویر:  63977515600299018777.jpg]
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : 111reza , tinookhe , warrior , Godfires , HannahZ , مریییم , behzad mkh , محبوب64 , free , arezooo82 , kohedard , ماه , H-tanha , sange sabor , sahel1

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,421 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,387 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  یک نشانگر بالینی جدید برای تشخیص MS atkh 0 1,973 2017/12/12, 08:49 PM
آخرین ارسال: atkh
  کشف مهم در زمینه ترمیم مغز برای مبارزه با MS nahid 0 3,057 2017/05/06, 11:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,700 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  راهکاریی برای تقویت عملکرد niloofary 0 2,119 2017/02/28, 10:49 AM
آخرین ارسال: niloofary
  آزمایش موفق داروی ایزتیونیک اسید برای MS nahid 0 2,759 2016/09/30, 07:04 PM
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,081 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,215 2016/05/09, 08:11 PM
  تلاش مایکروسافت و شرکت Novartis برای مقابله با بیماری MS niloofary 0 2,194 2016/02/10, 11:43 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست