امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا
منم مدتهاست سر كارم.هي ميگن چند ماه ديگه. منم واقعا خسته شدم.هنوزم بعد آمپول تب و لرز دارم.اگه به خودم باشه از زيرش در ميرم اما نميشهangry3angry3angry3angry3angry3
در میان من و تو فاصله هاست
میتوانی تو به لبخندی این فاصله را برداری.......
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2010/05/01, 02:24 PM)كيميا نوشته است: منم مدتهاست سر كارم.هي ميگن چند ماه ديگه. منم واقعا خسته شدم.هنوزم بعد آمپول تب و لرز دارم.اگه به خودم باشه از زيرش در ميرم اما نميشهangry3angry3angry3angry3angry3

خوب با خودت نیست عزیزم
همه بعد از آمپول تب و لرز دارن
من اگه یه دونه ژلوفین یک ساعت بعد از تزریق نخورم ... منم تب و لرز و مرز میگیرم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/05/02, 10:12 AM)سینا نوشته است: خوب با خودت نیست عزیزم
همه بعد از آمپول تب و لرز دارن
من اگه یه دونه ژلوفین یک ساعت بعد از تزریق نخورم ... منم تب و لرز و مرز میگیرم

من 2تا مسكن قبل آمپول و 2تا هم بعدش ميخورم و يكيم 6 ساعت بعدش تازه از ضعف و تب ميميرم.1دفه سر خود آمپولمو قطع كردم اما ديگه دختر خوبي شدم.اينكارو نميكنمwink2wink2
در میان من و تو فاصله هاست
میتوانی تو به لبخندی این فاصله را برداری.......
(2010/05/02, 10:31 AM)كيميا نوشته است: من 2تا مسكن قبل آمپول و 2تا هم بعدش ميخورم و يكيم 6 ساعت بعدش تازه از ضعف و تب ميميرم.1دفه سر خود آمپولمو قطع كردم اما ديگه دختر خوبي شدم.اينكارو نميكنمwink2wink2
آفرین که دختر خوبی شدی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا، تا چند سال دیگر در ایران؟!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
اره اعصابمون رو خورد کردن از دی ماه پارسال میگفتن انشالله بهمن بعدش اسفند حالا که اردیبهشت داره تموم میشه
اصلا هیچ مسولیتی هم ندارن مسخره ها
..............
یه نکته
اونایی که دارن از اونکس استفاده میکنند چون خودمم همینطور دارم از این دارو استفاده میکنم باید بگم
من وقتی تزریق میکنم اصلا هیچ مشکلی ندارم نه بعدش و نه روزهای بعدیش
چرا ؟
چون بعد از تزریق یه لیوان اب پرتقال و نارنگی و اگه بتونم لیمو شیرین میخورم همین
اینا ویتامین ث طبیعی دارن و باعث میشه سموم بدن خارج شه من الان 20 ماه هست دارم از این دارو استفاده میکنم و شاید بتونم به جرات بگم فقط یه دونه استامینوفن 325 ساده رو قبل از تزریق فقط بخاطر تب میخورم اونم برا پیشگیری و مدتهاست دارم از این روش اب پرتقال استفاده میکنم که عالیه
شما هم میتونین امتحان کنین و ببینین که چی میشه موفق باشید و سلامت .
 تشکر شده توسط : kimiya , Matilat , tanha , najva , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 64,931 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,671 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,189 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟ shahrzad.s 15 9,869 2012/10/19, 06:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a
  یک داروی جدید چگونه تایید می شود (توسعه و تایید محصول) saffari_mo 3 11,626 2012/06/18, 09:51 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  اثرات تحريم اتحاديه اروپا بر روي داروهاي ما mehdernet2 2 2,821 2012/01/25, 04:02 PM
آخرین ارسال: نسترنى

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان