امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام"
(2014/09/05, 07:43 PM)Sajjad نوشته است: آقا مهدی عزیز اگرچه شاید به خاطر شرایط خاصی که دارید نتونید کوهنوردی حرفه ای کنید اما من می‌خوام بگم به توانائی هایی که الآن دارید بیشتر فکر کنید؛ توانائی هایی که اگه به کار بگیریدشون می‌تونید نشاط و آرامش خاصی به دست بیارید؛ من باب مثال عرض می‌کنم مثلاً شما می‌تونید فوتبال دستی بازی کنید یا شطرنج، شنا، تیراندازی و از همۀ این ورزش ها لذت ببرید شاید به همون اندازه که یک کوهنورد از کوه رفتن ممکنه لذت ببره (صرف نظر از خطرات احتمالی این ورزش) یا مثلاً پرداختن به کارهای هنری مثل خطاطی، نقاشی، تذهیب، سفالگری و ...

به صدای زیبای قلم روی کاغذ وقتی که خطاط ی بیت شعر یا حدیث رو می‌نویسه توجه کنید، چقدر می‌تونه برای ی هنرمند آرامش بخش باشه، شاید دوست داشته باشید از همین امروز برید دنبال یادگیری خطاطی یا هر هنر یا ورزش دیگه که دوست دارید

امیدوارم ان شاء الله در فعالیت های جدیدتون موفق باشید[/b]

آفرين سجاد جان بهترين جوابي بود ك ميشد ب تنبلي من بديد
البته بگم من مقام دوم كشور در رشته تيراندازي با تپاتچه دارم ولي خب الان بخاطر لرزش دستم كار نميكنم ولي عاشق تيراندازيم آرامشي ك اونجا دارم هيچ جا تجربش نكردم ولي بخاطر همين لرزش دست حتي اسم خودمم نميتونم بنويسم البت بازم بگم من مهندس كامپيوترم و تو كار خودمم خبره ام ولي همون طور ك گفتيد چ خودم چ بقيه افراد مث من فقط بخاطر تنبلي خودمونه ك گوشه نشين و خانه نشين شديمicon_question
اجازه ... اشك سه حرف ندارد.
اشك خيلي حرف دارد!sad2
راستي
دروغ گفتن را هم خوب ياد گرفتم. حال من خوب است خوبِ خوب!!!
 تشکر شده توسط : hamid_147
(2014/09/18, 05:09 PM)mahdi7 نوشته است:
(2014/09/05, 07:43 PM)Sajjad نوشته است: آقا مهدی عزیز اگرچه شاید به خاطر شرایط خاصی که دارید نتونید کوهنوردی حرفه ای کنید اما من می‌خوام بگم به توانائی هایی که الآن دارید بیشتر فکر کنید؛ توانائی هایی که اگه به کار بگیریدشون می‌تونید نشاط و آرامش خاصی به دست بیارید؛ من باب مثال عرض می‌کنم مثلاً شما می‌تونید فوتبال دستی بازی کنید یا شطرنج، شنا، تیراندازی و از همۀ این ورزش ها لذت ببرید شاید به همون اندازه که یک کوهنورد از کوه رفتن ممکنه لذت ببره (صرف نظر از خطرات احتمالی این ورزش) یا مثلاً پرداختن به کارهای هنری مثل خطاطی، نقاشی، تذهیب، سفالگری و ...

به صدای زیبای قلم روی کاغذ وقتی که خطاط ی بیت شعر یا حدیث رو می‌نویسه توجه کنید، چقدر می‌تونه برای ی هنرمند آرامش بخش باشه، شاید دوست داشته باشید از همین امروز برید دنبال یادگیری خطاطی یا هر هنر یا ورزش دیگه که دوست دارید

امیدوارم ان شاء الله در فعالیت های جدیدتون موفق باشید[/b]

آفرين سجاد جان بهترين جوابي بود ك ميشد ب تنبلي من بديد
البته بگم من مقام دوم كشور در رشته تيراندازي با تپاتچه دارم ولي خب الان بخاطر لرزش دستم كار نميكنم ولي عاشق تيراندازيم آرامشي ك اونجا دارم هيچ جا تجربش نكردم ولي بخاطر همين لرزش دست حتي اسم خودمم نميتونم بنويسم البت بازم بگم من مهندس كامپيوترم و تو كار خودمم خبره ام ولي همون طور ك گفتيد چ خودم چ بقيه افراد مث من فقط بخاطر تنبلي خودمونه ك گوشه نشين و خانه نشين شديمicon_question

تشکر مهدی جان
البته من حرفی از تنبلی نزدما ولی واقعا امان از این تنبلی که چه بلاهایی سر ما نیاورده

خیلی خوشحالم مهندسی و ورزشکاری اونم رشتۀ تیراندازی با تپانچه

الآن که موقتا تیراندازی نمیکنی خوبه به افراد دیگۀ باشگاه تجربیاتت رو انتقال بدی (البته شاید خودت مربی هم باشی)
ان شاء الله به زودی با بهبودی کامل دوباره در میادین حاضر باشی
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

تشکر شده توسط : kohedard

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,377 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,902 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,082 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,735 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,952 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,736 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,384 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  کوهپیمایی به ایستگاه 5 توچال `برنامه ۴۰` hamid 5 4,101 2014/10/29, 02:50 PM
آخرین ارسال: م.ه
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,778 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,501 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان