امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان ازدواج یک ام اسی
اقا هادی منم اتفاف شما تجربه کردم
اما لطفا دوستان یکم هم به غیر ام اسی ها حق بدین
شماین ک میدونین ام اس چیه چطوریه
اخه اونا چ میدونن
جای غصه خوردن و عصبی شدن و استرس بفکر خودتون باشید!
امروزه ادم سالمش سخت میتونه تزدواج کنه و فقط شامل ما نمیشه!
بعدا چرا ناراحتید ک راستش گفتین ؟؟؟حق اون خانم بوده بدونه چرا واس دیگران تصمیم ؟؟
و دوستانی ک گفتن منطقی باید رفتار میکرد ... شما خودتون گذاشتین جای اون خانم ک قضاوت میکنید؟؟؟؟
شما کـ دم از منطق میزنین!چرا خودتون منطقی قضاوت نمیکنین!
فقط اقا هادی زندگی کن زندگی ک خودت میخای ..
زندگی بسازی ک گذشته جلویش زانو بزند ...
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : silent , Exhautless , fariba 68 , Smy
سلام,هیچ کار خدا بی حکمت نیست,هیچکس نمیدونه دراینده چه اتفاقی قراره بیافته مخصوصا تو شرایط ماها.الان من یه دختر ۶ساله دارم,هربار حمله به سراغم میاد هزار جور فکر و خیال میکنم و استرس میگیرم.الان به این نتیجه رسیدم که یه خانم از هر لحاظ خوب و مطمین که استحقاق مادریه دخترمو داشته باشه پیدا کنم و تا هنوز سره پا هستم و احترام دارم خودم برم از طرفی هم فکر میکنم اگر داروش کشف بشه بازم باید عذاب بکشم که زندگیمو از دست دادم.خوشحال میشم اگر نظرتون رو بگید به هر حال ما بهتر از هرکسی همدیگر رو درک میکنیم.
 تشکر شده توسط : mahsima.m
(2016/12/22, 01:55 AM)الهه درد نوشته است: سلام,هیچ کار خدا بی حکمت نیست,هیچکس نمیدونه دراینده چه اتفاقی قراره بیافته مخصوصا تو شرایط ماها.الان من یه دختر ۶ساله دارم,هربار حمله به سراغم میاد هزار جور فکر و خیال میکنم و استرس میگیرم.الان به این نتیجه رسیدم که یه خانم از هر لحاظ خوب و مطمین که استحقاق مادریه دخترمو داشته باشه پیدا کنم و تا هنوز سره پا هستم و احترام دارم خودم برم از طرفی هم فکر میکنم اگر داروش کشف بشه بازم باید عذاب بکشم که زندگیمو از دست دادم.خوشحال میشم اگر نظرتون رو بگید به هر حال ما بهتر از هرکسی همدیگر رو درک میکنیم.
من با طرز فکر شما کاملا مخالفم همچین اشتباهی نکنیدعزیز من به جاش امیدوار باشیدخدا بزرگه اخه کی میاد انقد راحت از زندگیش بگذره
به فکر یه راه بهتری باشید تا اینکه بخواین واسه دخترتون نامادری بیارین
وزندگیتون از هم بپاشین
فقط و فقط امیدددددد
هیچوقت امیدتون رو از دست ندینicon_question
خدایا از دنیایِ بدون تو میترسم"
باتو, کوه هم اسباب بازیِ من است...
(2016/12/22, 01:55 AM)الهه درد نوشته است: سلام,هیچ کار خدا بی حکمت نیست,هیچکس نمیدونه دراینده چه اتفاقی قراره بیافته مخصوصا تو شرایط ماها.الان من یه دختر ۶ساله دارم,هربار حمله به سراغم میاد هزار جور فکر و خیال میکنم و استرس میگیرم.الان به این نتیجه رسیدم که یه خانم از هر لحاظ خوب و مطمین که استحقاق مادریه دخترمو داشته باشه پیدا کنم و تا هنوز سره پا هستم و احترام دارم خودم برم از طرفی هم فکر میکنم اگر داروش کشف بشه بازم باید عذاب بکشم که زندگیمو از دست دادم.خوشحال میشم اگر نظرتون رو بگید به هر حال ما بهتر از هرکسی همدیگر رو درک میکنیم.
من خیلی تعجب کردم این پست شماروخوندم...هیچ کس جز خودتون نمیتونه از ته قلب واسه دخترتون مادری کنه.
فکرکنم یه مقداری اعتماد بنفستون پایین اومده.به خدا توکل کنید وامیدوار باشید.
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!

مادرم همیشه بهم میگه بین دو ستون فرجی هست.
هیچ وقت حرفشو درک نکردم تا زمانی که توی یک شرایط بسیار بدی گیر کردم طوری که امید انجام شدنش واقعا صفر بود . اما به چشم های خودم معجزه رو دیدم که چطور ورق برگشت یهو. زندگیم زیر و رو شد
اونجا بود که به حرف مادرم رسیدم. که هیچ وقت نامید نشم هیــــــــــچ وقتـــــــــــ.
توصیه من اینه که بجای این فکرهای بی اساس پایهای زندگیتون رو جوری محکم بنا کنید که هیچ کسی حتی در بدترین شرایط هم جرات نکنه بگه بالا چشمتون ابرو هست
 تشکر شده توسط : silent , mahsima.m
نمیدونم صاحب پست اصلی هنوز این طرف ها میاد یا نه، ولی من در هر صورت نظرم را مینویسم:
به نظر من شما با صادق بودن به کسی لطف نمیکنید. هر کسی در یک رابطه وظیفه داره که صادق باشه. اگه صادق هم نباشید، شاید در ابتدا بتونید یکم وضعیت بهتری به دست بیارید، ولی در دراز مدت از دل و دماغ تون در خواهد اومد. یعنی مگه چیزی که بشه برای همیشه قایمش کرد که پشیمون باشی از گفتنش.
 تشکر شده توسط : ارزو ش
سلام... من ده ساللللل به این موضوع فکر میکردم که چطور به همسر اینده ام این مطلب رو بگم و این باعث استرس بیستر و ناراحتی حسمی و روحی و فشار عصبی میشد تااااا بالاخره با کسی که نگاهش مردونه بود اشنا شدم شبی که بهش با گریه و ترس بعد از یکماه  گفتم گفت من انتخاب خودمو کردم?و دوست خودم هم با آمپول کنترل میکنه و دوست ندارم در موردش حرفی به خانوادم بزنی و تمام.... الان 3 سال تقریبا ازون شب میگذره و ناراحتم ازینکه چه قدر حرص بیخود و الکی خوردم و فشار به خودم اوردم و اندوه بیخودی خوردم
فرد درست و اگاه نعمته و داشتن ماها سعادت میخاد برای بی سعادتی دیگران که نباید غصه خورد برادر
???
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , آرزو , Ayda.sa , ارزو ش

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,288 2,451,586 2022/12/22, 06:07 PM
آخرین ارسال: غریبه
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,376 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,837 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,004 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,071 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست