امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حالم خیلی بده
خب طبیعیه که اولش سخته باهاش کنار بیای ولی هرچی که بگذره متوجه میشی بی خودی نگران شده بودیSmile (52)
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : arezooo82 , nahid , kohedard , مامان من , movahedi , سالومه , پریا حقیقت پور
دوست عزیز ، منم مثل ناهید عزیزم، نگران خود شما هستم.چون میدونم مادرتون چیزیش نیست! فقط ممکنه مبتلا به ام اس شده باشن.یه بیماری که اسمش خیییلی ترسناکه بر عکس خودش!!!! امیدوارم زودتر حالت بهتر بشه..
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : nahid , kohedard , سمانه ٧ , مامان من , baharan , movahedi , سالومه , پریا حقیقت پور
سلام
دوست خوبم ببین امروزه اکثر دارو ها دارای کورتون هستن فقط دوز درمانیشون کمی باهم فرق داره همین امپول دگزا که برا سرما خوردگی هم تجویز میشه دارای کرتون هست پالس تراپی هم کرتون هستش من بار اخری که بستری شده بودم داخل بیمارستا تخت کناریم به خاطر میگرن پالس ترابی میشد پس زیاد نگران پالس نباشhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : nahid , سمانه ٧ , مامان من , movahedi , سالومه , پریا حقیقت پور
دوست خوب انقد نگران و مضطرب نباشید شما باید مواظب مادرتون باشید نگران نباشید زوتر از اون چیزی ک فک کنید ام اس بعنوان عضو جدید خانواده قبول می کنی
امیدوارم هرچه زوتر سلامتیشونو بدست بیارنagreement2
 تشکر شده توسط : مامان من , movahedi , سالومه , kohedard , پریا حقیقت پور
ممنون دوستای خوبم icon_question icon_question icon_question
 تشکر شده توسط : movahedi , سالومه , پریا حقیقت پور
سلام حالت رو درک میکنم چون منم مامانم خیلی زیاد مریض شد و من همش در دوران کودکی و نوجوانی ترس از دست دادن داشتم ولی این بیماری یا هر بیماری دیگه روی روند عمر تاکید ی نداره چون خداست که معلوم می کنه چی باید بشه به خدا اعتماد کن فقط خدا همین
الهی انا احبک icon_question
 تشکر شده توسط : movahedi , سالومه , kohedard , پریا حقیقت پور
چرا هميشه خسته وبيحالم
چرا ناي حرف زدند را ندارم
چرا قدرت بدني من ضعيف
بعضي موقع نفس كشيدنم برايم سختهHuh
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , سالومه , محسن گرامي , nojan.mrs01 , kohedard , پریا حقیقت پور
خداوندا ، از عشق امروزمان چیزی برای فردا کنار بگذار

نگاهی ، یادی ، تصویری ، خاطره ای..

برای آن هنگام که فراموش خواهیم کرد که روزی چقدر عاشق بودیم . .

تک تک ما بنده های خدا مشکل داریم و کی بدون مشکل هستش .نه فقط ما بلکه ادمای سالمم و باید با منطق و حقیقت پیش رفت چون اینجوری به سود همس وکاری از دستمون بر نمیاد.خود من شخصا مشکلات زیادی دارم که حتی الانم بهشون فکر میکنم اشکم درمیاد و بغض میکنم اما کاری از دستم برنمیادجز زندگی کردن و بس.پس به این فکر نکن که تو تنها مشکل داری همه ی زندگیا اینجورین و شاد زندگی کن.
من خدا را در نگاه آنانی دیدم که، خود نیاز محبت بودند، ولی بازهم محبت می کردند…
 تشکر شده توسط : movahedi , سالومه , nojan.mrs01 , kohedard , پریا حقیقت پور
ان كس كه نداند كه نداند .درجعل مركب عبدو ده بماند
سرم گيج م چشم سيا تارميشه چشم رانميتوانم حركت
بدم بشت چشم دردميگيره
حالم خرابه حافظ
 تشکر شده توسط : سالومه , omid_nejad , مریم 1361 , nojan.mrs01 , kohedard , پریا حقیقت پور
سلام دوست عزیزم فقط میتونم بگم این بیماری نه ترس داره نه اضطراب .
.باید برا این بیماری روحیه ی فوق العاده ای داشته باشید
به امید خدا همه چی درست میشه پس نگران باشید
مراقب مادرتونم باشید چون مادر واقعا عزیزه قدرشو بدونبد ....icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : omid_nejad , محسن گرامي , مریم 1361 , nojan.mrs01 , mohammadreza1369 , موناامیدوار , kohedard , پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست