•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن
یعنی به نظره دوستانی که رسیژن مصرف میکنن این دارو خوبه ؟

و حساسیتی نداره و اینکه از همه مهمتر:

عوارضش چیه من نمیدونم ؟ اگر میشه بهم بگن که خودم در جریانش باشم ...دکترم بهم میگه مثل همون سینوکسه ولی کمتر از اون

آِیا راسته؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
سلام به همگی . من 3 سال نیم ربیف و رسیژن میزدم. هیچ حمله ای هم نداشتم. بعد به اصرار خودم 6 ماه سینووکس زدم . که همش ضعیف بودم و بعدشم حمله و ................angry3angry3
الان یه ساله برگشتم روی رسیزن . خیلی خوبه
[/size]یه خبر خوب هم براتون دارم :رسیزن رایگان شدagreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : amirfarhag , شهرزاد , sooorooosh
دوستانی که رسیژن مصرف میکنن آیا محل تزریقشون کبود میشد و تا چند هفته نمی رفت کبودیش؟

و اینکه آیا محل تزریقشون درد هم میگرفت البته بعد از گذشت یک روز؟ البته دردش جوریه که انگار ( ناحیه تزریق ) ضرب خورده باشه ...
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , niloufar
(2012/10/13, 12:38 AM)شهرزاد نوشته است:
دوستانی که رسیژن مصرف میکنن آیا محل تزریقشون کبود میشد و تا چند هفته نمی رفت کبودیش؟

و اینکه آیا محل تزریقشون درد هم میگرفت البته بعد از گذشت یک روز؟ البته دردش جوریه که انگار ( ناحیه تزریق ) ضرب خورده باشه ...

سلام شهرزاد جان.
آره. جای تزریق منم کبود میشه و دردم میگیره و بعد از 15 ماه هنوز هم همونطوره. دکترم گفت اشکال نداره، البته اگه کبودیش خیلی زیاد نیست، مثلا اندازه ی یه دایره خیلی کوچیک اطراف محل تزریقت که اولش قرمزه بعدش به کبودی میره. اما اگه غیره اینه و نگرانی با دکترت صحبت کن که خیالت راحت بشه. love51love51
آخرین سنگر سکوته
خیلی حرفا گفتنی نیست...
 تشکر شده توسط : شهرزاد
نیلوفر جان آره همینه که میگی ولی کبودیش بیشتر از دایره اس ..پخش میشه ولی خوب دقیقا بعد دو سه هفته دیگه میره ....

منو اذیت نمیکنه و برام مهم نیست اونجور ولی میخوام بدونم طبیعیه یا نه ؟ چون الان در حال حاضر به دکترم دسترسی ندارم
 تشکر شده توسط : niloufar
(2012/10/13, 10:10 PM)شهرزاد نوشته است:
نیلوفر جان آره همینه که میگی ولی کبودیش بیشتر از دایره اس ..پخش میشه ولی خوب دقیقا بعد دو سه هفته دیگه میره ....

منو اذیت نمیکنه و برام مهم نیست اونجور ولی میخوام بدونم طبیعیه یا نه ؟ چون الان در حال حاضر به دکترم دسترسی ندارم

آره عزیزم. همون حالت دایره ای که پخش میشه اطراف و جای سر سوزن تیره تر و هرچی قطر دایره بزرگتر میشه انگار رنگش کمتر میشه. و تا خوب میشه سری بعدی میرسه. نگرانش نباش شهرزاد جون،به احتمال خیلی قوی مثه منه که دکتر گفت هیچ اشکالی نداره اما اگه خودت تزریق میکنی مراقب باش اگه خون میاد ، حداکثر اندازه ی سر سوزن باشه نه بیشتر وگرنه بیشتر کبود میشه. البته سر رسیژنا رو میدونم که کلفته.یادت نره که در اولین دسترسی به دکتر بهش بگی.
اما در کل خیالت تخـــــــــــــــت.agreement2 نگرانش نباش.love51love51
آخرین سنگر سکوته
خیلی حرفا گفتنی نیست...
 تشکر شده توسط : شهرزاد
سلام دوستان
من 9 ماهه که دارم رسیژن استفاده میکنم. ولی هنوز با هر تزریق دچار یه سردرد وحشتناک میشمConfused
تاثیر انواع مسکن ها هم روی من از بین رفته
کسی میتونه منو راهنمایی کنه!؟
یه سوال دیگه:
شما میدونید فرق رسیژن با سینووکس چیه؟ منظورم اینه که افرادی که وضعیت بهتری دارند سینووکس مصرف میکنند یا رسیژن؟
سلام
من تقریبا یک ساله که دارم رسیژن مصرف میکنم و خدا رو شکر هیچ حمله ای نداشتم. داروی خوبیه. سر سوزنهاش هم عالیه. فقط مشکلی که من با این دارو دارم سردرد هست که همه از درمانش عاجزند
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : movahedi
اگه پاسخ گوییش بیشتره پس چرا برای مثلا من تجویز نکرده در مورد تغییر اکتو ام ک گفتم گفت ب هیچ عنوان !! اگه رسیژن خوبه خب رسیژن بزنم

موقع تزریق درد هم داره مثل اکتو و .....؟
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
(2012/11/24, 10:02 AM)الی کوچولو نوشته است: سلام دوستان
من 9 ماهه که دارم رسیژن استفاده میکنم. ولی هنوز با هر تزریق دچار یه سردرد وحشتناک میشمConfused
تاثیر انواع مسکن ها هم روی من از بین رفته
کسی میتونه منو راهنمایی کنه!؟
یه سوال دیگه:
شما میدونید فرق رسیژن با سینووکس چیه؟ منظورم اینه که افرادی که وضعیت بهتری دارند سینووکس مصرف میکنند یا رسیژن؟

الی جان منم خودم تغییر دارو بودم از سینوکس به رسیژن چون 4 تا پلاک فعال داشتم دکترم گفت که بهتره برای یه مدت مثل 6ماه داروتو عوض کنی تا پلاکات خاموش شن.

عوارضش به منم زیاده ..منم مثل شما سردرد دارم ..ولی بعضی وقت ها فقط با خواب خوب میشه ...

ولی به نظره من یه مدت مسکن ها رو مصرف نکن بزار بدنت خودش با دردا مبارزه کنه ...( شایدم من اشتباه میگم ولی من خودم یه مدته گذاشتمشون مسکن ها رو کنار؛گذاشتم بدنم خودش بتونه با عوارض آمپول کنار بیاد

تشکر شده توسط : ghaside

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,186 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق ربيف omid882 154 124,830 2017/11/25, 03:42 PM
آخرین ارسال: َAngien
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,832 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,155 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن saffari_mo 6 7,144 2016/07/17, 10:04 PM
آخرین ارسال: Roxana.sm
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,364 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 118,771 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,222 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,263 2013/02/02, 09:46 PM