•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس در عضله ران
عاغا یه سوال icon_cry سه هفته پیش خیلی بد آمپول زدمsmiling یعنی یه جوری بد که نصفه دارو رفته بود سرنگو کشیدم بیرون از درد Smile (16)Smile (16) جاش روی رونم که کبود و برجسته شده بود الان سه هفته هست مونده icon_cry برجستگیش خوب شد ولی رنگش نمیره confused چکارش کنم عایا icon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
من ی دفعه سرم کورتون توسط دانشجو برای اولین بار بهم زده شد و بنا به دلایلی به طرز وحشتناکی کبود شدconfused
اونموقع کاری که بهم گفتن این بود که زیر آب ولرم ماساژ بدم،انجام دادم ولی نمیدونم چقدر اثر داشته
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , *MoNa*
(2017/05/09, 09:08 PM)سمیرا67 نوشته است: عاغا یه سوال icon_cry سه هفته پیش خیلی بد آمپول زدمsmiling یعنی یه جوری بد که نصفه دارو رفته بود سرنگو کشیدم بیرون از درد Smile (16)Smile (16) جاش روی رونم که کبود و برجسته شده بود الان سه هفته هست مونده icon_cry برجستگیش خوب شد ولی رنگش نمیره confused چکارش کنم عایا icon_cry

سلام
سمیرا جون نگران نباش،کبودی ها برطرف میشه
برای منم پیش اومده بود،برطرف شد
صد بار خدا مرثیـه خوان کرد مرا ، در بوتـه ی صبر امتحان کرد مرا

هرگز نشکست پشتم از هیچ شکست ، جز مرگ پدر که نیمه جان کرد مرا
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , *MoNa*
یکی از آرزوهامه که خودم تزریق کنم ب پامsad
ولی خیلی میترسمsad
چندین بار خواستم امتحان کردم ولی نشد
ای کاش میشد یکی بهم یاد بده
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : *MoNa*
سلام دوستان عزیز من سینووکس را روی ران و بازو میزنم ، طبق اموزشی که بهم دادن گفتن قبل از تزریق کمپرس سرد کن ، محل تزریق را باید با انگشتان باز کرد و برای ران و بازو باید دو سوم سوزن را وارد کنید .نباید سر سوزن عوض شود و از سوزن نازکتر استفاده شود . و در قسمت پهلو ران تزریق نشود ، در یک سوم وسط ران تزریق صورت گیرد .
من بعد از تزریق هم کمپرس سرد میکنم .
البته من با مشکل سفتی عضله مواجه هستم که دکترم گفتن برای تزریق از عضله باسن هم استفاده کن .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : samiramiss
دوستان سلام من كوپامر ٤٠ تزريق ميكنم و هنوز نميدونم منظور از تزريق توي باسن دقيقا كجاس ؟ يه سري ميگم تزريق توي عضله يعني حروم كردن آمپول ، يه سري ميگن بايد تقريبا پهلو بالاي باسن تزريق بشه يعني همون جايي كه كليه قرار داره البته زير پوست ، واقعا ميشه راهنماييم كنيد ،
چاكرم
(2017/05/27, 07:31 PM)farhad omidvar نوشته است: دوستان سلام من كوپامر ٤٠ تزريق ميكنم و هنوز نميدونم منظور از تزريق توي باسن دقيقا كجاس ؟ يه سري ميگم تزريق توي عضله يعني حروم كردن آمپول ، يه سري ميگن بايد تقريبا پهلو بالاي باسن تزريق بشه يعني همون جايي كه كليه قرار داره البته زير پوست ، واقعا ميشه راهنماييم كنيد ،
چاكرم

سلام تا انجایی که من تحقیق کردم تزریق در عضله باسن دقیقا همان جایی که همه امپول های عضلانی تزریق میشود یعنی یک چهارم بالاقسمت خارجی .
طبق اموزشی که من دیدم . البته من سینووکس میزنم .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
(2017/05/27, 07:31 PM)farhad omidvar نوشته است: دوستان سلام من كوپامر ٤٠ تزريق ميكنم و هنوز نميدونم منظور از تزريق توي باسن دقيقا كجاس ؟ يه سري ميگم تزريق توي عضله يعني حروم كردن آمپول ، يه سري ميگن بايد تقريبا پهلو بالاي باسن تزريق بشه يعني همون جايي كه كليه قرار داره البته زير پوست ، واقعا ميشه راهنماييم كنيد ،
چاكرم

کوپامر مثل سینووکس نیست . این تاپیک مخصصوص سینووکسه که تزریق عضلانیه.
ولی کوپامر زیر جلدیه . تاپیک کوپامر رو ببینید .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yas8866 , hadisss
سلام
من با تزریق سینووکس مشکل دارم هنوز
حدود 5 سال که خودم نمیزدم و اکثرا هم درمانگاههای معمولی میرفتم
و همه رو هم به باسن میزدم تازه قبلا نحوه ی مخلوط پودر ویالم معضلی بود و هرکس نمیدونست!
1 ساله فهمیدم بهترین محل تزریق عضله ران و بازو هست !! چرااا خب؟؟
بازوم که لاغره و درد میگیره و دکتر صحراییان گفتن میتونیم 2تا عضله رو از 6 تا فاکتور بگیریم ..
ران هم وقتایی که میخوام درمانگاه بزنم(تازه درمانگاه عادی نیست کلینیک آراز که قبلا هم توی بروشورهای سینووکس آدرسش بود)
متاسفانه عضله رو با دست جمع میکنه و کامل سر سوزن رو داخل عضله میکنه
که من سیناژن رفته بودم برای آموزش باید پوست رو کشید و تا یک سوم سرنگ رو داخل برد confused
بهشونم نمیشه حرف زد میگن "تـــو میخوای به من یاد بدی!" ... Confusedangry2

حالا مواقعی که خودم میخوام به ران پام بزنم
اولا تن و بدنم میلرزه Confused بعدم که پیستون سرنگ رو میخوام به بیرون بکشم
تا ببینم خون داخل سرنگ نمیاد (که پرستار سیناژن گفت اگرم اومد تزریق رو انجام میدیم!!)
سرسوزن داخل عضله ام جابجا میشه و میاد بالا و در نتیجه یک سوم بهم میریزه و دردم هم میگیره!
آخرم نمیتونم پیستون رو بالا بکشم و ببینم خون داخل سرنگ نمیاد یعنی وقتی سوزن جابجا میشه میترسم دیگه
و پیستون سرنگ رو فشار میدم ...
این سری هم دیدم که حدود 5-6 قطره از سینووکس مونده بود داخل سرنگ یعنی خوب فشار نداده بودم confusedUndecided

با این تفاسیر چه خودم بزنم چه برم درمانگاه تزریق درست انجام نمیشه
و تنها راه حلش رفتن به سیناژنه که اونم تا ساعت ۴/۳۰ بیشتر نیستن و من تایم تزریقم ۷-۸عه و
تازه شهرک غربم هست و دوره!!!!!!!
چه کنم من به نظرتون ؟؟؟ Dash2
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : yas8866
یاد سالهای آمپول زدن خودم افتادم که چقدر سخت بود و هر هفته که خودم باید تزریق میکردم عزا میگرفتم !
سمیرا جون ، به نظر من بگو به همون باسن بزنن . من آخرشم نفهمیدم به کدوم عضله بهتره تزریق شه بس که چند جور حرف شنیدم و یا خوندم . بالاخره آخرش قراره این محلول وارد عضله بشه دیگه ... چه فرقی میکنه !
البته این فقط نظر منه confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : samiramiss , yas8866

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9