•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس در عضله ران
(2016/04/24, 10:45 AM)nilo0far نوشته است: من 5 ساله سینووکس میزنم و حدودا یکی دوسالی هست که خودم توی عضله ران تزریق میکنم هیچ مشکلی هم ندارم واسه دردش هم پک یخ بگیرین به مدت 30 الی 40 ثانیه روی محل تزریق بزارین سر میشه بعدش تزریق رو انجام بدین در مورد تعویض سر سرنگ و استفاده از سر سرنگ ظریفتر من از خود مسئول شرکت سینووکس که پرسیدم گفت این کار اصلا درست نیست واسه دلایلش هم میتونین تماس بگیرین براتون میگن دقیق خاطرم نیست

با سلام
شما میتوانید با کارشناسان واحد حمایت از بیمار شرکت سیناژن در خصوص تزریق دارو تماس بگیرید
از آنجائیکه کارشناسان برای اینکه دقیق تر بتوانند شما را راهنمایی کنند ،نیاز به شرح حال دقیق شما و اینکه چقدر تکنیک های تزریق را رعایت میکنید دارند.لذا با شماره تلفن 22382641 و یا تلفن 24 ساعته 09363094949 تماس بگیرید
 تشکر شده توسط : raygany62625
(2016/04/25, 12:00 PM)ف.رشوند.مدیر پرستاری سیناژن نوشته است:
(2016/04/24, 10:45 AM)nilo0far نوشته است: من 5 ساله سینووکس میزنم و حدودا یکی دوسالی هست که خودم توی عضله ران تزریق میکنم هیچ مشکلی هم ندارم واسه دردش هم پک یخ بگیرین به مدت 30 الی 40 ثانیه روی محل تزریق بزارین سر میشه بعدش تزریق رو انجام بدین در مورد تعویض سر سرنگ و استفاده از سر سرنگ ظریفتر من از خود مسئول شرکت سینووکس که پرسیدم گفت این کار اصلا درست نیست واسه دلایلش هم میتونین تماس بگیرین براتون میگن دقیق خاطرم نیست

با سلام
شما میتوانید با کارشناسان واحد حمایت از بیمار شرکت سیناژن در خصوص تزریق دارو تماس بگیرید
از آنجائیکه کارشناسان برای اینکه دقیق تر بتوانند شما را راهنمایی کنند ،نیاز به شرح حال دقیق شما و اینکه چقدر تکنیک های تزریق را رعایت میکنید دارند.لذا با شماره تلفن 22382641 و یا تلفن 24 ساعته 09363094949 تماس بگیرید
خیلی ممنون توی یکی از دیدارها با یکی از کارشناسان سیناژن در مورد سرسرنگ صحبت کردم و آموزش تزریق رو هم در مرکز سیناژن دیدم men
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : raygany62625 , samiramiss
من میخوام ب عضله ی رانم تزریق کنم خیلی میترسممممم
کسی هس کمکم کنهrolleyes
نَمیرم یه وقت
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : glassheart , raygany62625 , *MoNa*
منا جون دور از جونت نمیمیری wink2من الان چند ماهی میشه که تو رون پام تزریق نیکنم و زنده امSmile (16)Smile (16)Smile (16)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : raygany62625 , مُنا_منتظر المهدی
سلام دوستان صبح بخیر.خانم منتظرالمهدی سلام من ازسال 91 تااردیبهشت امسال سینووکس توعضله ران می زدم مشکل خاصی هم خدراشکر نداشتم .وترسی هم ندارهicon_biggrin
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
مدتیه که موقع تزریق محلول مدتی در جای تزریق جا خوش میکنه و انگار نمیره پایین یا جذب نمیشه ، آخه سوزن تا نصفه بیشتر نمیره تو عضله ، هی فکر میکنم نکنه زیر پوستی زدم ! محل تزریق هم روی هر دو تا پام تحلیل رفته ! اگه قرص خوراکی ندن دیگه نمیدونم تا کی میتونم تزریق کنم sad
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سها
من كه زير جلدى تزريق ميكنم همينجورى قلمبه ميمونه تا يكى دو دقيقه بعد كم كم جذب ميشه. اگه تحليل رفته حتمننننن بهش استراحت بده و جاى تزريق رو عوض كنBlush
 تشکر شده توسط : سها , nahid
سلام ب دوستای گلم
من تازه عضو شدم منو ب عنوان دوسا جدید بپذیرید
منم یه سالی هست ک به صورت چرخشی ب باسن بازو و ران میزنم
خداروشکر خوبه
وباهمون سرسرنگ میزنم
ران پاتو به سه قسمت تقسیم کن قسمت وسطش بزن
توی رون میشه تزریق کرد اما برای من بهترین جا برای تزریق بازو هست.چون عارضه ای نداره البته باید با احتیاط تزریق کرد که به اعصاب بازو اسیبی وارد نشه
من از عید نوروز سال قبل خودم تو رونم میزنم تقریبا داره میشه یک سال خداروشکر مشکلی نیست . یه بار به پرستار گفتم میخوام خودم تو رونم بزنم یادم بده.داد دستم گفت آمادش کن Confused آماده کردم گرفتم سمتش گفت بزن دیگه confused منم زدم و تموم smiling دیگه خودم زدم happy0065.gifفقط گاهی شده دردم گرفته ترسیدم بدکشیدم بیرون کمی خون اومده و دوبارم کبود شده Smile (16)Smile (16) ولی بهتر از رفتن هرهفته به درمانگاهه agreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی