امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل زودرنجی
سلام به همه یکی از علت های زود رنجی و حساس بودن داشتن یبوست است اگر دارای یبوست هستید خیلی سریع نسبت به درمان آن اقدام کنید چون برای بیماری هم خوب نیست برای داشتن اعصابی راحت و حساس نبودن نوشیدن روزانه 2-3 لیوان شیر بادام خیلی مفید است برای درست کردن 3 لیوان شیر بادام حدود 50 عدد مغز بادام خام را داخل آب جوش ریخته و پس از ده دقیقه پوست آن را به راحتی بکنید و به همراه 3 لیوان آب و 3 قاشق عسل داخل مخلوط کن ریخته و به مدت 5 دقیقه و به مرور آن را روشن کنید تا مغزهای بادام کاملا پودر شود و مایعی شیری رنگ بدست آید آن را جرعه جرعه و خنک میل کنید
نکته :چون عسل با آب مخلوط شده بیش تر 24 ساعت آن را نگه ندارید
 تشکر شده توسط : samiramiss , سالومه , pariya1361
سلام دوست عزیز نگران نباش من پرستارم بهم گفت این بیماری مال ادمای خوشگل و زودرنجه همون اول که تشخیص داده شد بیماریم 
اگر زودرنج نبودیم که بیمار نمیشدیم.الانم سعی کن فقط زودرنج بودنتو کم کم اصلاح کنی.من که به این بیماری به چشم یه هدیه از طرف خدا نگاه کردم چون تونستم اخلاقامو تغییر بدم .ومهربونی های بیش ازحدم و گذاشتم کنار و به همون نسبت توقعم از دیگران هم کم شد.اما شما هنوز تازه متوجه شدی کاملا طبیعیه که حساس تر باشی حتما ماه آینده خیلی قوی تر خواهی شد و ماه ها و سالهای بعد همچنان قوی تر??
 تشکر شده توسط : pariya1361

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست