امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل زودرنجی
دوستان من 1مدته عجیب زود رنج شدم باکوچکترین ناراحتی یا غصه بغض میکنم و ناراحت میشم وگریه میکنم وچون تازه 2ماهه ازتشخیص بیماریم میگذره علاعم حسی مثه گزگز وبرق گرفتگی دارم وبااین حالت تشدید میشه حالا باید چیکارکنم?بعضی وقتا واقعا دست خودم نیس
راهنمایی کنین ممنونangel
 تشکر شده توسط : elhamtanha , DavidBili , mohammadreza1369 , farbod bahmani , محمد جواد , سالومه , pariya1361
حالتهای کاملا طبیعیه سعی کن در مورد چیزایی که اذیتت می کنه حتما با یکی که باهاش راحتی صحبت کنی اصلا تو خودت نریز کلاس ورزش برو و استخر تا این دوره بگذره به مرور خوب میشی نگران نباشlove51love51love51
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : tinookhe , DavidBili , mohammadreza1369 , سالومه , pariya1361
منم از اون اول مریضیم همینطوری شدم هنوزم هستم
نگران نباش طبیعیه
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : tinookhe , mohammadreza1369 , سالومه , pariya1361
من که معمولا زود رنجم امیدوارم هر چه زودتر حالت بهتر بشه نگران نباش چیز مهمی نیست روحیه ات رو نباز و به خدا توکل کنicon_question
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : tinookhe , DavidBili , سالومه , pariya1361
همین که خودت میدونی مساله ای باعث رنجیدن شما شده بدون ابا کردن از گفتنش ناراحتی خودت رو بیان کن هر کس میخواد باشه باشه اگر نمیشه ناراحتی خودت

رو بگی یه آدم خیلی نزدیک رو پیدا کن از ناراحتی خودت بهش بگو و خودت رو خالی کن
 تشکر شده توسط : tinookhe , nojan.mrs01 , سالومه , pariya1361
آخه همون موقع گریم میگیره و کلا میریزم بهم دست خودم نیسicon_question
 تشکر شده توسط : DavidBili , mohammadreza1369 , سالومه , pariya1361
شاید قبلا یه کم زودرنج بودم ولی حالا اگرم چیزی ناراحتم کنه همون لحظه میگم و خوشبختانه کدورتی تو دلم نمیمونه
الان نسبت به گذشته ظرفیتم بالاتر رفته و بیخیال تر باشم از طرفی وقتی اخلاقای طرفم رو بشناسم و بدونم قصد و منظوری نداره کلا به دل نمیگیرم و ناراحت نمیشم
 تشکر شده توسط : DavidBili , omid_nejad , mohammadreza1369 , سالومه , pariya1361
(2014/06/25, 10:33 PM)tinookhe نوشته است: دوستان من 1مدته عجیب زود رنج شدم باکوچکترین ناراحتی یا غصه بغض میکنم و ناراحت میشم وگریه میکنم وچون تازه 2ماهه ازتشخیص بیماریم میگذره علاعم حسی مثه گزگز وبرق گرفتگی دارم وبااین حالت تشدید میشه حالا باید چیکارکنم?بعضی وقتا واقعا دست خودم نیس
راهنمایی کنین ممنونangel

عزیزم خوش بحالت تازه بیماریتوفهمیدی من احساس میکنم خیلی چیزا رو ازدست دادم مثل قدری ازتواناییامو
قدرموقعیتتوبدون عزیزم
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369 , H-tanha , سالومه , pariya1361
(2014/06/27, 11:47 PM)راز(Reihane) نوشته است:
(2014/06/25, 10:33 PM)tinookhe نوشته است: دوستان من 1مدته عجیب زود رنج شدم باکوچکترین ناراحتی یا غصه بغض میکنم و ناراحت میشم وگریه میکنم وچون تازه 2ماهه ازتشخیص بیماریم میگذره علاعم حسی مثه گزگز وبرق گرفتگی دارم وبااین حالت تشدید میشه حالا باید چیکارکنم?بعضی وقتا واقعا دست خودم نیس
راهنمایی کنین ممنونangel

عزیزم خوش بحالت تازه بیماریتوفهمیدی من احساس میکنم خیلی چیزا رو ازدست دادم مثل قدری ازتواناییامو
قدرموقعیتتوبدون عزیزم

اینجوری میگی ناامید میشماSad
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369 , H-tanha , زیبا* , سالومه , pariya1361
(2014/06/28, 01:27 AM)tinookhe نوشته است:
(2014/06/27, 11:47 PM)راز(Reihane) نوشته است:
راهنمایی کنین ممنونangel

قدرموقعیتتوبدون عزیزم

اینجوری میگی ناامید میشماSad
نه عزیزم ناراحت نشو
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : tinookhe , mohammadreza1369 , سالومه , pariya1361

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست