•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 41
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض فینگولیمود
(2014/04/12, 09:03 PM)زهرا٥٣ نوشته است: سلام به همگي
الحمد الله من فينگوليد و از ١٨اسفند شروع كردم اول اينكه بعد از ده سال و أندي از امپول جدا. شدم و كپسول مصرف ميكنم اميدوارم اين دارو جوابم بده حال عمومي من خوب است ولي نمي دونم چرا گرفتگي پام زياد شده اگه كسي اطلاعات بيش تري داره به من بگه خصو صا كساني كه يك سال از اين دارو استفاده مي كنند ازمايش اوليه بعد از شروع دارو هم انجام دادم مشكلي نبود .
اول از همه بهت تبریک میگم که دیگه آمپول نمیزنی دوم اینکه من یک ساله دارم این دارو رو مصرف می کنم با تجربه من این دارو طوری نیست که کلا سیستم تو رو خوب کنه و تو رو از قرص دیگه ای بینیاز کنه من هم گرفتگی پا داشتم هم شبا پام گزگز شدیدی داشت برای همینا دکتر بهم گاباپنتین و کاربامازپین داد حالا تو هم با دکترت مشورت کن ولی پیاده روی حتما برو

(2014/04/12, 09:03 PM)زهرا٥٣ نوشته است: سلام به همگي
الحمد الله من فينگوليد و از ١٨اسفند شروع كردم اول اينكه بعد از ده سال و أندي از امپول جدا. شدم و كپسول مصرف ميكنم اميدوارم اين دارو جوابم بده حال عمومي من خوب است ولي نمي دونم چرا گرفتگي پام زياد شده اگه كسي اطلاعات بيش تري داره به من بگه خصو صا كساني كه يك سال از اين دارو استفاده مي كنند ازمايش اوليه بعد از شروع دارو هم انجام دادم مشكلي نبود .
اول از همه بهت تبریک میگم که دیگه آمپول نمیزنی دوم اینکه من یک ساله دارم این دارو رو مصرف می کنم با تجربه من این دارو طوری نیست که کلا سیستم تو رو خوب کنه و تو رو از قرص دیگه ای بینیاز کنه من هم گرفتگی پا داشتم هم شبا پام گزگز شدیدی داشت برای همینا دکتر بهم گاباپنتین و کاربامازپین داد حالا تو هم با دکترت مشورت کن ولی پیاده روی حتما برو
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : زهرا٥٣ , فرید 1353 , سالومه , mahdiye1989
من بتافرون استفاده میکردم نوع ام اس من عود کننده و خاموش شونده بود در مدت تزریق بتافرون ها حمله های کوچیک زیاد داشتم دکتر تصمیم گرفت فینگولید بهم بده اول کلی ازمایش بعد چکاپ چشم از لحاظ ادم ماکولا بعد تست قلب دادم فقطم بیمارستان امام خمینی دوز اول و دوم دارو توبیمارستان بستری بودم الانم هرماه ازمایش دارم جوابو دکتر میبینه بعد نسخه بعدی فینگولید بهمراه ازمایش ماه بعد رو برام‌مینویسه یک کارت مخصوص بیماران فینگولید را هرماه با نسخه بهم میده که میتونم برم داروخانه شهیدکاظمی زیر پل صدر و دارو رو بگیرم الانم خوبم خداروشکر هیچ مشکلی تو این ۶ماه که دارم قرص میخورم نداشتم از لحاظ ازمایشها هم مشکلی نبوده خداکنه واقعا تاثیرش همینقدر باشه که میگن کسایی که جزو طرح تحقیقاتی باشن دارو رایگان هست در غیر اینصورت با بیمه تامین اجتماعی ۱۳۰ هزار توامان ازاد ۱۳۰۰هزارتومان
الهی مرا آن ده که آن بهHeart
 تشکر شده توسط : afsaneh , سالومه , sange sabor , فرید 1353 , برگ 7 , mahdiye1989
سلام icon_question
بچه ها یه سوال ؟
من از زمانی که فینگولید رو مصرف میکنم از همه لحاظ خوبم فقط...agreement2
وقتی غذا میخورم اگه از 2 قاشق بیشتر بشه بالا میارم confused
وقتی میگم 2 قاشق واقعا دوقاشقه ..اگه نوشیدنیم زیاد بخورم همینجوری میشم angry3angry3
میخواستم بدونم کسی این مشکلو داشته ؟ اگه داشته برا رفعش چیکار کرده ؟confused2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : sange sabor , فرید 1353 , mahdiye1989
(2014/04/26, 10:01 PM)خوشبخت نوشته است: سلام icon_question
بچه ها یه سوال ؟
وقتی میگم 2 قاشق واقعا دوقاشقه ..اگه نوشیدنیم زیاد بخورم همینجوری میشم angry3angry3

نه والا من اینجوری نیستم کاشکی بودم :-D یه ذره لاغر میشدم سیر نمیشم لامصب
قرص معده امپرازول می خوری؟ غیر از فینگولیمود چه قرصهای دیگه ای می خوری؟ شاید از اونا باشه!!!!
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : فرید 1353 , mahdiye1989
(2014/04/26, 10:37 PM)لیلی آسمانه نوشته است:
(2014/04/26, 10:01 PM)خوشبخت نوشته است: سلام icon_question
بچه ها یه سوال ؟

نه والا من اینجوری نیستم کاشکی بودم :-D یه ذره لاغر میشدم سیر نمیشم لامصب
قرص معده امپرازول می خوری؟ غیر از فینگولیمود چه قرصهای دیگه ای می خوری؟ شاید از اونا باشه!!!!

سلام icon_question
قرص معده میخورم ..نه بابا یه سری قرص که قبل از فینگولیمود میخوردمو قطع کردن گفتن با این دارو تداخل داره confused
الانم در حال حاضر قرص خاصی نمیخورم ..confused2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : فرید 1353 , برگ 7 , mahdiye1989
سلام دوستان
من دو ماه فينگوليد مصرف مي كنم أوضاع ازمايشات من خوبه فقط فشار من بالا پايين ميشه يه مقدار نگرانم كه نكنه دكتر بگه دوباره دارو عوض كنم اگه كساني كه اين دارو مصرف ميكنند در اين مورد اطلاعاتي دارند خوشحال ميشم بشنوم .
 تشکر شده توسط : فرید 1353 , mahdiye1989
سلام
من یه سال اوونکس یه سالم سی وونکس مصرف کردم با کلی دوندگی تحت نظر دکترناصرمقدسی با1000جور آزمایش پس فردا 6ساعتicuبستری میشم جهت دریافت فینگلومیدبرام دعاکنید ما بجز هم فقط خدارو داریم

woman byeUndecidedSmileevilgrin0039.gifTongueBlushicon_biggrinicon_cry:60:happy0065.gifagreement2smilingSmile (16)wink2angelN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)sad2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinBlushBlushlove28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28womanwomanmenmenmenmenmenmenmen

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

icon_biggrin
(2014/03/06, 02:58 PM)mahdiye1989 نوشته است: دکتر خوشنام به منم گفتن میتونی به جای بتافرون فینگولیمود استفاده کنی,یه کتاب بهم دادن گفتن مطالعه کن , اگه خودت بخوای داروتو عوض میکنمagreement2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , baharan , mehdi.j , afsaneh , برگ 7 , فرید 1353 , nahid , مریم امیدوار , mahdiye1989 , مینا ح , zenith , ورونیکا
(2014/05/27, 07:29 PM)BABA نوشته است: icon_biggrinicon_biggrin

سلام
من یه سال اوونکس یه سالم سی وونکس مصرف کردم با کلی دوندگی تحت نظر دکترناصرمقدسی با1000جور آزمایش پس فردا 6ساعتicuبستری میشم جهت دریافت فینگلومیدبرام دعاکنید ما بجز هم فقط خدارو داریم

سلام جناب بابا
انشاالله پس از دریافت فینگولید مشکل قلبی نخواهید داشت و میتوانید مصرف انرا ادامه دهید.agreement2
جدا شدن از تزریق احساس خوبی هست.
 تشکر شده توسط : مریم امیدوار , elhamtanha , مینا ح
(2014/01/25, 10:19 PM)زهرا٥٣ نوشته است:
(2014/01/16, 08:47 AM)ابراهیم نوشته است:
(2013/12/16, 12:00 PM)MoNa rajabi نوشته است: من دو هفته هست که دارم فینگولیمود استفاده میکنم
فعلا هم راضی هستم و مشکلی ندارم
فقط خواهش میکنم از دوستان تا از یه داروو استفاده نکردین
راجبش نظر ندین ممنونم wink2wink2
به نظر من هرچی باشه از تزریق بهتره

سلام
راضی هستی یعنی چی
عوارض داشتی و برگشته؟ مثلاً رفع دوبینی، رفع مشکل حرکتی یا ...
یا تو این دوهفته حمله نداشتی؟
یا اینکه عوارضی برات نداشته؟
در صورت إمكان بيشتر در مورد مصرف فينگوليد برايم بنويسيد

دوستان عزيز
من در حال انجام ازمايشات برأي مصرف دارويي فينگوليد هستم نمي دانم عوارض ان چيست اگر كسي اطلاعات بيشتري داره برايم بنويسيد
ممنونsmiling
من از دیشب شروع کردم با همین یه قرص فک کنم حالم بهتر شده
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , اميدوار , فرید 1353 , مینا ح
(2012/09/11, 02:59 PM)paeeze نوشته است:
(2012/09/11, 01:01 PM)mysis نوشته است: در مورد دوستمون که میگه 74 درصد کنترل میکنه وقتی میگید در ام ار ای شما پلاک فعال نیست و با آوونکس تونستید به این مرحله رسیدید لازم به تغییر دارو نیست

نه متاسفانه پلاک فعال دارم confusedمیگم چرا دکترا منتظرن یه بیمار حالش بد و بدتر بشه بعد برن سراغ داروی بهتر....

بچه ها دعفا نکنید من میرم قرص میخورم اگه بد بود میام میگمwink2
سلام
من یک هفته است فینگلومیدرو شروغ کردم عالیهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

(2014/01/25, 10:19 PM)زهرا٥٣ نوشته است:
(2014/01/16, 08:47 AM)ابراهیم نوشته است:
(2013/12/16, 12:00 PM)MoNa rajabi نوشته است: من دو هفته هست که دارم فینگولیمود استفاده میکنم
فعلا هم راضی هستم و مشکلی ندارم
فقط خواهش میکنم از دوستان تا از یه داروو استفاده نکردین
راجبش نظر ندین ممنونم wink2wink2
به نظر من هرچی باشه از تزریق بهتره

سلام
راضی هستی یعنی چی
عوارض داشتی و برگشته؟ مثلاً رفع دوبینی، رفع مشکل حرکتی یا ...
یا تو این دوهفته حمله نداشتی؟
یا اینکه عوارضی برات نداشته؟
در صورت إمكان بيشتر در مورد مصرف فينگوليد برايم بنويسيد

دوستان عزيز
من در حال انجام ازمايشات برأي مصرف دارويي فينگوليد هستم نمي دانم عوارض ان چيست اگر كسي اطلاعات بيشتري داره برايم بنويسيد
ممنونsmiling

من یک هفته است دارم استفاده میکنم عالیهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

icon_biggrinicon_biggrin
(2014/01/28, 11:59 PM)لیلی آسمانه نوشته است: من هم 11 ماهه دارم می خورم من هم جزو گروه آزمایشی بودم اینجور که دکترم به من گفت 60 نفر تو کل ایران وارد این طرح شدن بعد که جوابش رو پس داد پخش داروخونه ای شد.
من راضیم هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی یه گزگز پای خفیف دارم که براش گاباپنتین می خورم

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinسلامت باشیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

(2014/06/08, 08:18 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2014/06/08, 06:06 AM)mahshiddd نوشته است: دوستان داروی BG 12 در ایران هست؟ این دارو خوراکی هست. من در امریکا از این استفاده میکنم حدودا 3 ماه اومده و ضررهای خیلی کمتری داره

سلام
من پیگیرش بوده و هستم؛ دکترم گفت فقط قیمت گذاریش مونده و تا تیر ماه وارد بازار میشه
میشه یه کم بیشتر از این دارو تعریف کنی؟
سلام فینگولیدهم تازه وارد بازار شده BG12هنوز زوده براایرانicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : عسل راد , مینا ح , فرید 1353 , سمانه ٧

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 41
  • بعدی