امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا وجود ام اس استفاده از کامپیوتر رامحدود میکند؟؟
دوستان این برام سوال شده شمام این مشکل رو دارین که استفاده زیاد ازکامپیوتر براتون دردعضلانی ایجادکنه
من که دردگردن ودست امونم رو می بره
شما چطور
ایازمان استفاده ازاینترنت با مخالفت خانواده مواجه میشین؟
ایا احساس میکنیدشدید به ام اس سنتر احتیاج دارین ولی مخالفت برای استفاده ازسايت دارین فقط به خاطرسلامتی خودتون؟
پس چیکارباید کرد؟؟؟؟
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : آرزو , حنانه74 , رزمینا , نازلی , سالومه
ام اس هم نباشه ، کار زیاد با کامپیوتر باعث مشکلات زیادی میشه ، وضعیت ثابت ما موقع کار با کامپیوتر مضره،نورش هم برای چشم مضره !
البته استفاده زیاد و نادرست که وضعیت قرار گرفتن ما و چشم و نگاه ما ثابت باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , نازلی , سالومه
بله دقیقا منم همینجورم... پدرم که معتقده چون زیاد پشت کامپیوتر نشستم ام اس گرفتمsmiling
به دریایی درافتادم که پایانش نمیبینم...
 تشکر شده توسط : mahdie , سالومه , fariba 68
کار کردن زیاد و بدون استراحت با کامپیوتر برای هر فردی ضرر داره حالا چه ام اس داشته باشه چه نداشته باشه!!
ولی اینطوری نیست که بگیم اینترنت و کامپیوتر اثر منفی روی ام اس داره!!
من یه مدت با موس که کار میکردم دستم خواب میرفت از دکتر که پرسیدم گفتن ربطی به بیماری نداره و این مشکل ممکنه برای خیلی ها پیش بیاد!!
به نظر من بهتره که ما از امواج موبایل دوری کنیم!
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , نازلی , سالومه , glassheart
من سالی که ام اس گرفتم هنوز کامپیوتر بلد نبودم الانم اگه کامپیوتر و اینترنت رو از من بگیرند حالم بد میشه confused
حالا ببینید هر چی کاسه ،کوزه هست سر این کامپیوتر ............ببخشید یارانه .............وای laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3همون رایانه بشکنید اگر درست استفاده کنید هیچی نمیشه دست خودمونه چقدر کار کنیم و هر موقع هم دیدیم اذیت میشیم استراحت کنیم افراط و تفریط در هیچ کاری خوب نیست مراقب سلامتیتون باشید love28icon_questionlove28icon_question
 تشکر شده توسط : سالومه , nahid , helli
من هم همین طورم خیلی اذیت میشدم حالا برای رفتن اینترنت از گوشیم استفاده می کنم شما هم بهتره یه گوشی ابتیا کن
agreement2agreement2smilinghappy0065.gif
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : سالومه
نشستن زیاد پای سیستم برا هر فردی ضرر داره confused2
ولی اینو قبول ندارم که بگم برا ام اسیا بده .angry
.اگه مراعات کنیم ضرر که نداره بلکه یه جور سرگرمی هم هست agreement2agreement2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : nahid , silent
اره راستش منم گاهی زیاد با کامپیوترکار میکنم احساس سنگینی سمت چپ میکنم
اصلا همین احساس منو به بیمارستان کشوند
ولی شروعش ربطی به کامپیوتر نداشتHuh
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
(2014/05/15, 10:50 PM)نازلی نوشته است: من سالی که ام اس گرفتم هنوز کامپیوتر بلد نبودم الانم اگه کامپیوتر و اینترنت رو از من بگیرند حالم بد میشه confused
حالا ببینید هر چی کاسه ،کوزه هست سر این کامپیوتر ............ببخشید یارانه .............وای laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3همون رایانه بشکنید اگر درست استفاده کنید هیچی نمیشه دست خودمونه چقدر کار کنیم و هر موقع هم دیدیم اذیت میشیم استراحت کنیم افراط و تفریط در هیچ کاری خوب نیست مراقب سلامتیتون باشید love28icon_questionlove28icon_question
دقیقا!
اصلن خونواده ها عادت دارن هرکاری رو که دوست ندارن انجام بدن ربط بدن به بیماریت و مشکلات زندگیتlaughing3
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : silent
من اونموقعی که ام افتم بچه بودم و با کامپیوتر کاری نمیکردم پس نمیشه گفت ام اس در اثر استفاده زیاد از کامپیوتر ولی خوب افراط تو هر زمینه ای بده حتی کسایی که ام اس هم ندارن وقتی زیاد پای سیستم باشند مشکل پیدا میکنن
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : kiana

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,262 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 44,809 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون montazer 152 161,720 2017/08/09, 04:40 PM
آخرین ارسال: hourieh
Wink به چه دلیلی از چکش در هنگام معاینه استفاده می شود؟ mahdiye1989 10 17,964 2017/05/24, 11:36 PM
آخرین ارسال: سها
  بین ام اس و آب مروارید رابطه ای وجود دارد ؟ elnaz77 9 8,294 2016/09/30, 03:05 AM
آخرین ارسال: الهه درد
  وجود پلاک گردن yavarahmad 3 17,241 2016/05/31, 07:23 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,601 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  آنمی وممنوعیت استفاده از آهن! successful 3 2,896 2013/05/21, 10:43 PM
آخرین ارسال: successful
  چه بيماري خود ايمني ديگه اي شبيه دويك و ام اس وجود داره.؟ warrior 2 8,896 2013/02/24, 11:00 AM
آخرین ارسال: maryamnaji11
  استفاده از ترد ميل omid882 29 21,807 2012/09/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: برگ 7

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان