•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال درباره انجام ام آر آی
بیمارستان آموزشی - درمانی نبوده ؟ بیمارستانهایی که دانشجوهای علوم پزشکی اونجا آموزش میبینن ؟ لابد تو بیمارستانا ارزونتر از مراکز تصویربرداریه.
ولی همین مرکز که گفتم 180 تومن ، سال قبلش 50 تومن گرفت ، درعرض یه سال یه دفه چند برابر شد.
آره سارا ، آزاد و بیمه فرق داره . مراکز خصوصی و دولتی هم قیمتاش فرق داره .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : شفا یافته
30 تومن که مفته.

فقط دارو های تزریق 30 تومن میشه.معمولا خصوصی بهتره.نه؟!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

نوع بیمه ای که شما تحت پوشش هستید مهمه ، بعضی از بیمه ها با تزریق و بدون تزریق زیر 10 هزار تومان هست .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : شفا یافته
نه . بخاطر خوب تر بودنشون نیست که گرونتره.
با بیمه بوده ، بیمه کارمندان دولت هم نبوده. من که فقط پول اون آمپولی که باید برای ام آر آی تزریق کنن شد حدود 15 تومن. تازه بیمه درصدی از پولشو داده بود که شد 15 تومن.
حالا نمیدونم چطور دوتا ام آر آی باهم 30 تومن ؟حتما بیمه میلو خیلی خوبه.
هووووووووووووووووووو............چقدر گير دادين به اين 30 تومن و 180 تومن............................من بدبخت كه بايد هفته ديگه پلاسما فرز بشم و هزينشم 3 ميليون و خورده ايه و هيچ بيمه اي رو هم قبول نميكنه............چي بايد بگم.......confused2confused2confused2confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : ساغر
(2011/07/28, 06:59 PM)nahid نوشته است: هزینه آزاد ام آر آی مغز و گردن باهم 90 نیست ، پارسال با بیمه خدمات درمانی کارمندان دولت از من 180 هزار تومان گرفتن برای ام آر آی مغز و گردن با و بدون تزریق.مرکزش دولتی هم بود.
بستگی به نوع بیمه و قراردادش داره.

تعرفه ی هر بخش
مغز
گردن
کمر
هر کدوم 90 هزار تومان!
شما درست میگی و مغز و گردن 180 هزار تومن در بخش آزاد.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
(2011/07/24, 01:55 PM)ms0 نوشته است: اگه دكتر نوشته باشه نمونه مايع مغزي نخاعي گرفته بشه نميخام انجام بدم. واسه همين پرسيدم اصطلاحش چيه

سلام
بهش میگن LP .. اگه خود دکترت بگیره خیلی سخت نیست ..
یه سوال ؟؟؟..

شده ام ار ای بدین و دکتر بگه مثلا 2تا از پلاکاتون نیست؟؟!!..
بعدش چی شده دوباره تشریف اوردن یا نه کاملا محو شدن ؟...

من اصلا این تاپیک رو یادم رفته بود laughing3laughing3laughing3
چه همه ارسال نظر دادن واسه این MRI من agreement2 من بیمه ام خدمات درمانی هست . MRI هم با تزریق و بدون تزریق پارسال که انجام دادم از مغز بود فقط شد 30 تومن با اون آمپول مگنوویست اش . ( این میشه 2 تا ام ار ای !!!!!! )

ولی امسال با تزریق و بدون تزریق داشتم هم مغز هم گردن هزینه اش شد 52 هزار تومن . ( این میشه 4 تا ام ار ای !!!!!!!!! )

بیمارستان رضوی چون بخش خصوصی هست هزینه را 200 هزار تومن حساب کرد که من نرفتم اونجا رفتم بیمارستان قائم چون دستگاهش رو هم عوض کرده از اونا گذاشتن که آهنگ میزارن تو گوش تون laughing3 ولی نامرد واسه منو یادش رفت sad2

تازه من چون کلینیک ویژه بودم 52 هزار تون گرفتن و الا که واسه بیماران ام اس رایگان هست دیگه اینجا ! فقط فقط فقط بیمارستان قائم بقیه بیمارستان ها هزینه اش رو می گیرن.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : abc , kia , mika
کسی تا حالا ام آر آی پردیس نور رفته یا چیزی میدونه ؟
دکتر به من گفت برو اونجا یا حقیقت .
ولی من هر جا که تصویرش شفاف و خوب باشه وقت هم زود بدن میرم چون برام نوشته اورژانسی .
کاری ندارم کجا رو معرفی کرده . الان نمیدونم کجا برم!sad2
خواهش میکنم اطلاعاتی دارید بدید .کیفیت تصویر کدوم مراکز در تهران بهتره ؟

و یه چیز دیگه این که هنوز از MRI پارسالم یک سال نگذشته . یعنی بیمه قبول میکنه توی یک سال دو تا MRI ؟
ناهید جون حدودا سه سال پیش که حالم بد شد و رفتم تهران دکتر قره گزلی که برام ام آر آی اورژانسی نوشت، رفتم ام آر آی سینا اطهر. دکتر طقاء و بقیه هم دیدن.کیفیتش خوب بود
4 صبح نوبتم شد confused
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...