•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس
من قطعا نمیتونم بگم چه چیز باعث ام اس شد ولی به نظر خودم که خصوصیات اخلاقیم خیلی تاثیر گذار بودن مثلا اینکه از بچگی خیلی عصبی بودم واس چیزای هیچ و پوچ زود عصبی میشدم؛ واسه بعضی چیزا بیش از حد استرس دارم؛ خجالتی ام از این بابت هم حس میکنم استرس وارد میشه برام؛ در کل شخص خیلی حساسی هستم حدس میزنم 90 درصد همینا باعث شدن.
 تشکر شده توسط : aztab , Maryam95 , i_sh , پریا حقیقت پور
من خیلی احساساتی هستم، یه تایمی درگیری عاطفی شدید داشتم، همون موقع سرکار هم خیلی فشار روحی و جسمی روم بود، از اون موقع علائم داشتم تا ۷ماه بعدش تشخیص دادنDash2
 تشکر شده توسط : silent , پریا حقیقت پور
سلام
تو رو خدااااا کمکم کنید و بهم بگید آیا من ام اس دارم؟
من چند ماه پیش یه شوک بهم وارد شد که کل بدنم یخ کرد، همش به شوهرم میگفتم من نمیخوام بمیرم، سریع رفتم درمانگاه، برام سِرُم نوشتن و وقتی زدم از اون حالته یخ بودن در اومدم، ولی بعد از اون به شدت احساس ضعف داشتم همش میخواستم دراز بکشم و کسی کاری باهام نداشتا باشه و خیلی افسرده شده بودم، الانم گاهی اوقات بدنم یخ میکنه البته نه به اون شدتی که بار اول شد،خیلییی دکترا رفتم و همشون گفتن خیالت راحت ام اس نداری، ولی من همش نگرانم، خواهش میکنم راهنماییم کنید، میگن یخ کردن بدن و افسردگی و بی حالی بدن از ام اسهsadsad
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/08/04, 06:57 PM)رویام نوشته است: سلام
من چند ماه پیش یه شوک بهم وارد شد که کل بدنم یخ کرد، همش به شوهرم میگفتم من نمیخوام بمیرم، سریع رفتم درمانگاه، برام سِرُم نوشتن و وقتی زدم از اون حالته یخ بودن در اومدم، ولی بعد از اون به شدت احساس ضعف داشتم همش میخواستم دراز بکشم و کسی کاری باهام نداشتا باشه و خیلی افسرده شده بودم، الانم گاهی اوقات بدنم یخ میکنه البته نه به اون شدتی که بار اول شد،خیلییی دکترا رفتم و همشون گفتن خیالت راحت ام اس نداری، ولی من همش نگرانم، خواهش میکنم راهنماییم کنید، میگن یخ کردن بدن و افسردگی و بی حالی بدن از ام اسهsadsad

سلام چرا شما فکر میکنید ام اس دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
افسردگی که خودش ی بیماری چه ربطی به ام اس داره؟ ممکنه کسی که ام اس داره افسردگی هم در ی برهه ای بگیره ولی برعکس این قضیه اصلا برقرار نیست!!!
شما اون کسایی که بهتون گفتن بی حالی از ام اسه اول بهتر بود بهتون میگفتن بی حالی از کمبود ویتامینه تا ام اس
در رابطه با یخ کردن هم من 10 سال هست که ام اس دارم ولی تاحالا بدنم یخ نکرده!!! ممکنه حالا ی نفر که ام اس داره این حالتو تجربه کرده باشه ولی اینقدر شایع نیست که بشه گفت بدنم یخ کرد پس من ام اس دارم
ولی هنوزم سوالی که دارم اینه که چرا فکر میکنید ام اس دارید وقتی دکتر میگه ندارید؟ دکتر که داشته باشید شوخی نداره که بگه نه خیالتون راحت ام اس نداریدBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , atkh , پریا حقیقت پور
شما اینقد اصرار دارین میگن میگن کیا میگن؟!؟!؟! اونایی که میگن از دکتر مغز و اعصاب بیشتر میدونن؟!؟!؟! فکر نمیکنین این شیوه نگارشتون یه جور حس منفی به بچه های ام اسی میده ما همه ام اس داریم ولی افسرده نیستیم شما شادتر از من پیدا کردی بیار جایزه بگیر. Dodgy
انشاالله خوب باشین
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : glassheart , پریا حقیقت پور
سلامicon_question
فکر کنم با توجه به شناختی که از خودم دارم و تجربیاتی که داشتم میتونم بگم کسهایی که با ام اس همخونه شدن همونهایی هستن که تو زندگی متحمل سختی ها یا غم های زیادی شدن یه شوک و از سر گذروندن ...اما مطمئنم میگید همه مشکلات داشتن ولی نه چیزی که هست اینکه ادمهایی بودیم که سعی کردیم با ناراحتی خودمون اطرافیان و ناراحت نکنیم قوی و تکیه گاه بودیم برای همه ارزوهای خوب داشتیم غیر خودمون دنیایی از انرژی
از وقتی با ام اس اشنا شدم دوستان زیادی مثل خودم پیدا کردم و همین ها یه چیزی بهم فهموندن و اون همین تفاوتی بود که با بقیه ادمها داریم همه میدونن و نیازی به گفتن نیست که تعریف و تحسین باشه

درست مثال درختی هستی بزرگ و همیشه سبز
همه غم ها را به جان خریدی و باعث هوای قشنگ و تمیز این حوالی شدی هرچند تنها و خسته و رنجور شوی باز دستهایت رو به اسمان است چه از دور چه از نزدیک تو همیشه زیباییicon_question
تقدیم به همه دوستان
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
استرس. استرس. استرس
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
احساسی بودن زیاد، تودار بودن زیاد، استرس زیاد، غم زیاد
 تشکر شده توسط : yas8866 , پرستووو , پریا حقیقت پور
من چند ماه پیش یه شوک بهم وارد شد که کل بدنم یخ کرد، همش به شوهرم میگفتم من نمیخوام بمیرم، سریع رفتم درمانگاه، برام سِرُم نوشتن و وقتی زدم از اون حالته یخ بودن در اومدم، ولی بعد از اون به شدت احساس ضعف داشتم همش میخواستم دراز بکشم و کسی کاری باهام نداشتا باشه و خیلی افسرده شده بودم، الانم گاهی اوقات بدنم یخ میکنه البته نه به اون شدتی که بار اول شد،خیلییی دکترا رفتم و همشون گفتن خیالت راحت ام اس نداری، ولی من همش نگرانم، خواهش میکنم راهنماییم کنید، میگن یخ کردن بدن و افسردگی و بی حالی بدن از ام اسه:((:((
سلام.
اول این که شما به جای این سایت باید از دکتر بپرسید و دوستان توضیح دادن ...

دوم این که لطفا بدون توجه به عتوان تاپیک توش سوال ننویسین
اگه بی حالی از ام اسه ،کار ما زیاد میشه شاید حال نداشته باشیم جای ارسال رو عوض کنیم

سوم این که برای اطلاعات بیشتر از ام اس ،سایت رو خوب ببینید و بخونید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , atkh , hamid , پریا حقیقت پور
اولش اینکه این بیماری ارثی هست.بعدش هم اعصاب خیلی مهمه.
استرس زیاد و اعصاب ضعیف موثرند.کمبود بعضی ویتامین ها را هم که پزشکها در حال کشف کردنش هستند.
در آخر بدشانسی میتونه دلیلش باشه.?

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 747 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,796 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,688 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,153 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,637 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان