•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس
سلام دوستان,کیا از دوران بچگی تا همین الان تبخال داشتن؟این سوال رو بدلیل این میپرسم ک میخوام ببینم ایا همه اونایی ک ام اس دارن ویروس EBVدر بدنشون حضور داره یا نه؟ممنون میشم اگر پاسخ بنده رو بدین.در واقع یجور تحقیقه.
 تشکر شده توسط : niloofary , mahsima.m , پریا حقیقت پور
(2016/10/31, 02:31 AM)الهه درد نوشته است: سلام دوستان,کیا از دوران بچگی تا همین الان تبخال داشتن؟این سوال رو بدلیل این میپرسم ک میخوام ببینم ایا همه اونایی ک ام اس دارن ویروس EBVدر بدنشون حضور داره یا نه؟ممنون میشم اگر پاسخ بنده رو بدین.در واقع یجور تحقیقه.

من زياد تبخال ميزنم حتي همين چند هفته پيش تبخال زد به لبم.
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
من همیشه تب کنم تب خال میزنم الانم سرماخوردگی شدید دارم تب خال زدم icon_cryicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : niloofary , silent , mahsima.m , پریا حقیقت پور
(2016/02/17, 04:38 PM)delaram22 نوشته است: تجربه شخصی من بوده و مطمئنم دلیل بیماریم همینه خودخوری زیاد هست سر هر موضوع کوچیکی همش غصه میخورم و فکرم مشغول میشه و از همون اول ک شدیدا حرص خوردم چشمام تار شد در لحظه احساسش کردم و کمبود آهنم هم خیلی تاثیر داشت چون بدن اگه کمبودی نداشته باشه شاید حتی استرس هم روش تاثیر زیادی نذاره چون من اون موقع کم خونی هم داشتم

موافقم غذاهایی بخوریم ک گرمی باشه این بر اساس طب سنتی هست غذاهایی مثل بوقلمون و عسل خیلی خوبن
موافقم منم خيلي اهل خودخوري بودم و البته هنوزم هستم.يه بار با يه دوستي كه بعد 4 سال ديدمش حرف ميزدم آخرش گفت پسر تو اصلا اوني كه نشون ميدي نيستي بر خلاف ظاهر آرومت خيلي درون پر خروشي داري!خيلي فكر ميكنم در مورد همه چيز.جوري كه شبا خوابم نميبره حتي با قرص خوابم دير خوابم ميبره!سال 88 و اتفاقاتي كه برامون تو خوابگاه افتاد و استرس شديد پايان نامه با استادي كه به معني واقعي كلمه پوست ميكند و حرص خوردن سر همه چي و سردرگرمي و ....
فيلم ساكن طبقه وسط شهاب حسيني رو ديديد؟توصيه ميكنم ببينيد شايد داستان خيلي از ماها باشه.من كه تا حدودي (60-70 درصد) با نقش شهاب تو فيلم هم ذات پنداري كردم!يه آدم سردرگم تو اين دنياي ...
 تشکر شده توسط : niloofary , silent , mahsima.m , پریا حقیقت پور
استرس
زود جوشی
زودرنجی
حساس
احساساتی
اینا همه دلایل ابتلای من ب ام اسهsad2
 تشکر شده توسط : silent , mahsima.m , زیبا* , پریا حقیقت پور
(2016/10/31, 02:31 AM)الهه درد نوشته است: سلام دوستان,کیا از دوران بچگی تا همین الان تبخال داشتن؟این سوال رو بدلیل این میپرسم ک میخوام ببینم ایا همه اونایی ک ام اس دارن ویروس EBVدر بدنشون حضور داره یا نه؟ممنون میشم اگر پاسخ بنده رو بدین.در واقع یجور تحقیقه.

من تا حالا تبخال نزدمSmile (52)
Life Has No CTRL+Z
 تشکر شده توسط : mahsima.m , زیبا* , پریا حقیقت پور
سلام...واسه من از یه شوک عصبی شدید بود که شروع شده بود که بعد دو سه سال دکترها پلاک پیدا کردن که گفتن سیستم ایمنی هنگ کرده....به قول خودم پت و مت شدن....دردش ا ذیتم می کنه ولی سعی می کنم کم نیارم......همگی سلامت باشیم

و از دوستان کسی ازآمپول ریتوکسی مب اطلاع داره یا تزریق کرده ممنون می شم یه کم مطلب بزاره...تا بیشتر با عوارضش آشنا بشم بدونم حالتهاش تو بدن چیه
 تشکر شده توسط : Exhautless , پریا حقیقت پور
منم گه گداری میزنم305320_JC_thinking
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من دیروز تبخال زدم
داغ داغ الان اثرش هستlaughing3
ولی در کل خیلی کم میزنم انگشت شمار،ولی افت خیلی میزنم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
ام اس نمیگرفتم جای تعجب داشت انقدر که بدبختی کشیدم استرس ناراحتی گریه ضربه به سرم و هزار تا بلای دیگه
بچه بودمم با جیوه بازی میکردم confused
 تشکر شده توسط : aliisam , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 747 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,790 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,674 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,149 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,635 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان