امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک یادآوری و پیشنهاد (لطفاً همه بخوانند)
.
این مطلب 200 بار بازدید شده که دست کم 50 بارش رو خودم بودم.
میارمش بالا که کسانی که نخوندن بخونن و عزیزانی که خوندن دوباره بخونن شاید نظری داشته باشن wink2
.
 تشکر شده توسط : matin , mahdiye1989 , hamid , elhamtanha , سالومه
agreement2موفق باشیدagreement2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : behzad mkh , mahdiye1989 , hamid , chipchip
چه خوب که همچین تاپیکی زده شده، من تازه دیدمش

واقعن بعضیآ فک میکنن سایتم مثه وبلاگه ، بدون هزینه بدون پرداخت هیچ مبلغی یه سایت میزنی بعدم مجانی میگردونیش!!! ولی واقعن اینطور نیست.

علاوه بر سایت، دیدار ها و سفرها و مراسمای مختلفی که برگزار میشه همشون هزینه داره که فقط تو سفرا هزینه دریافت میشه، حتی هزینه سفرها هم قابل مقایسه با هزینه هایی که شرکتای گردشکری میگیرن نیست، دلیلشم اینه که حتی سفرهای ام اس سنتر هم هدف داره مثله بقیه مراسمایی که برگزار میشه.
سامانه یادآوری تزریق وسیله خوبیه برای حمایت از سایت و بچه هایی که دارن از سایت استفاده میکنن.
حالا هر کسی هم میتونه تا اونجایی که از دستش برمیآد تو این ضمینه به سایت کمک کنه، ثبت نام تو سامانه که جای خود داره بعضی از بچه ها حتی تو دیدار ها شرکت نمیکنن ولی برای حمایت از سایت هزینه میکنن.
نظر من اینه اگه کسی فکری ایده ی هر چیزی که به ذهنش میرسه با حمید درمیون بذاره شاید در حد همون پیشنهاد باقی بمونه ولی اگه از هر ده تا پیشنهاد یکیشونم اجرایی شه کافیه.

یکی نیس بگه تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی گیره Sleepy خوب خوابم بهم ریخته بهم ریختـــــه میفمین بهم ریختــــــه Dodgy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : minoshka , mahdiye1989 , hadisss , nojan.mrs01 , اميدوار , یه غریبه , hamid , elhamtanha , nazaninamiri70 , nahid , hessam , yummy , سالومه , م.ه , farbod bahmani
خیلی ممنون از اینکه این مطلب رو گذاشتین من خودم به شخصه فکر می کردم این سایت داره حمایت می شه و هزینه های خودش رو حداقل در میاره ولی الان فهمیدم .....
اگه یه لینک مستقیم تو صفحه اصلی بذارین و همه جا نمایش داده بشه به عنوان حمایت از سایت که همه هر روز ببننش بیشتر به این فکر می افتن که به قول دوستان حداقل 1000 تومان هفتگه یا حتی ماهانه کمک کنن.

اگه خودمون از خودمون حمایت نکنیم چه انتظاری از بقیه هست!
نیکی هنری نیست به امید تلافی
احسان به کسی کن که به کار تو نیاید
 تشکر شده توسط : hamid , elhamtanha , nazaninamiri70 , nahid , hessam , mahdiye1989 , محمد جواد , سالومه , chipchip
منم پیشنهادم اینه یه لینک کمک به سایت رو صفحه اصلی باشه هرکسی هرزمانی دستش باز بود و خواست یه مبلغی در حد توانش کمک کنه
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : hamid , yummy , سالومه , گیسو کمند , elhamtanha , chipchip , nojan.mrs01 , hadisss
من با حرف اقا محمد جواد موافقم agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : hamid , elhamtanha , chipchip
حقیقت تلخی بود........
البته این که اشاره شد که بچه ها میگن با این پولها چکار میکنن باید بگم که کدوم پولها؟ چقدر بذر کاشتیم که موقع درو انتظار محصول داشته باشیم؟
البته هرچه فکر میکنم بیشتر متعجب میشم!
نمیدونم واقعاً جمع مبلغی که بچه ها میریزن همینه؟
وخیلی چیزهای دیگه که روم نمیشه بنویسم............
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : elhamtanha , hamid , chipchip , nazaninamiri70 , nojan.mrs01
به نظر من
حمید یک بیلان از مخارج بده تا دوستان
متوجه بشن که برای سایت چه مخارجی هست
و من شک ندارم
از خودشون میپرسن این
هزینه ها چگونه تامین میشه
و من شخصا از حمید و دیگر دوستان که
تا به اینجا از سایت حمایت کردن ممنون هستم.
بنظرم اگر سایت خدماتی دیگر
مثل یاد اور اضافه کنه خیلی راحت میشه
مخارج رو کنترل کرد
اما این که چه خدماتی نیاز به
کمک و خلاقیت داره
پس با استفاده از دیدگاه های مختلف خود ما این مشگل هم
میشه حل کرد و نیازی به حق عضویت ماهانه و سالانه هم نیست

به امید روزهای شیرین در کنار هم .
بی شک جهان را به عشقِ کسی آفریده اند؛
چون من که آفریده ام از عشق، جهانی برای تو
!
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , chipchip , hilda , elhamtanha , ahya
به نظر من سیستم پیامک که وقتی واست پیغام خصوصی میاد روی گوشیت نمایش داده بشه خوبه [تصویر:  82689_girl_in_dreams.gif] سایتای دیگه یه همچین امکانی هست که بعدش باید یه مقدار پول بریزی به حساب و بیستک خریداری کنی و عضویت ویژه بشی هر یه پیامم یه بیستک کم میکنهwink2

ووووووی خدا مرگم بده الان حمید دوباره میاد تو خوابم تشکر نکردم [تصویر:  76659_girl_haha.gif]

حمیــــــــــــــــــــــد مدیر مدبر و یه دونه ما و تمامی دوستای که واسه نگه داشتن خونه امید تلاش میکنین انقدر کارتون بزرگه که ما نمیتونیم جمله ای واسه تشکر کردن پیدا کنیم[تصویر:  107416_smiley_tools_4.gif] خیلی دوستون داریم [تصویر:  107416_smiley_tools_4.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , chipchip , مریم۷۲ , hilda , kohedard , farbod bahmani
از تمام بچها که این سایتو اداره میکنن سپاس گذارم مخصوصا از حمید عزیز و دوستانش در مدیریت و خدا قوت میگم از اینجا به همشونagreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : hamid , nazaninamiri70 , farbod bahmani

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,095 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  پیشنهاد یه جمله Majid 10 6,517 2009/08/26, 10:25 PM
آخرین ارسال: Majid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان