امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انیمیشن سازمان ملل با موضوع افسردگی (سگ سیاه )‬‎
(2014/04/08, 01:25 PM)mahdie نوشته است: حالا كه قراره همه ﮔﻔﺖ و ﮔﻮ ها حذف شه بذاريد اين سوالمو هم از آقاكاميار همينجا ببرسم Smile (16)
بيشتر وقتا با زیاد پیش میاد فرقي داره؟ : (

مجبور به کارهای انتحاری میکنه مهدیه جان.
جملۀ شما این معنی رو می ده که اکثر کسانی که ظاهر شاد و سر زنده دارن از دیگران غمگین تر و تنهاتر هستن.
ولی وقتی ظاهر نشون می ده افراد شاد از دیگران غم و اندوه کمتری دارن حتی اگر درصد کمی از اونها افسرده باشن می شه گفت زیاد پیش میاد که افراد شاد قدری افسردگی هم داشته باشن.
مثلاً من آدم بی پولی نیستم و معمولاً به قدر نیازپول همراه دارم ولی می تونم بگم زیاد پیش میاد حتی پول تاکسی هم نداشته باشم. این به این معنی نیست که بیشتر وقتها پول تاکسی تو جیبم نیست.
در نهایت باید بگم که شاید از افراد سر زنده شناخت درستی نداشته باشم و نظر شما درست تر باشه ولی از مفهوم جملم دفاع میکنم .

از ناظر انجمن هم عذر می خوام که با وجود تذکر ایشون به گفت و گو ادامه دادم.
.

(2014/04/08, 02:23 PM)paeazan نوشته است: دوست عزیز من نمیخوام شما یا دیگری افسرده بشی اما اگه من هم به وظایفم عمل نکنم برام بد میشه
اینهمه تاپیک در مورد افسردگی هست دوستان الان اینجا رو دیدن که گفت و گو کنن؟!
اکی
بحثی نیست. چشم icon_question
 تشکر شده توسط : mahdie

پیام های داخل این موضوع
RE: انیمیشن سازمان ملل با موضوع افسردگی (سگ سیاه )‬‎ - توسط Kamyar - 2014/04/08, 02:27 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با فرا رسیدن پاییز مراقب افسردگی فصلی باشید pedram 0 2,089 2014/10/03, 10:43 AM
آخرین ارسال: pedram
  بین افسردگی و غمگینی تفاوت زیادی هست. fereshteh 0 2,059 2009/08/23, 05:03 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست