امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسانی که بیماریشون پیشرونده شده ، روندش رو بگن
سلام دوستان
می دونم الان همه میاین میگید که واسه چی غصه اتفاقی که نیوفتاده رو بخوریم یا میاین میگید 2 تا بیمار ام اسی که مثل هم نیستن و اینجور صحبتا...
اما خوب میخوام بدونم دیگه، دوست دارم دوستانی که بیماریشون از عود کننده تبدیل شده به پیشرونده ثانویه بیان و روند این تغییرو بگن .
 تشکر شده توسط : طلایی , dibaa , 111reza , omid_nejad , maryam.N , ساناز66 , sange sabor , peli , kohedard , DavidBili , somaye_602000 , alireza1111 , SSA , fariba 68 , niloofary , نونا
آره دوستان هرکی نوع داروش هم در جهت پیشرفته شدن بیماری تغییر کرده بیاد بگهicon_cry
آخه منم خیلی برام مهمه که بدونم احتمال داره نوع ام اسم تغییر کنه یا نه! و این تغییر چه علایمی داره؟؟
یه بار از دکترم پرسیدم اما بهم جواب درست حسابی ندادconfused
 تشکر شده توسط : sina25 , omid_nejad , سمیرا , sange sabor , peli , kohedard , DavidBili , niloofary
واااااای بدبخت شدم رفت مگه نوع ام اس تو یه ادم تغییرم میکنهrolleyes
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
نوع ام اس من از نوع عود - فروکش ب نوع پیشرونده ثانویه تبدیل شد
توی رفرنسهام هست ک ی درصد قابل توجهی از نوع عود فروکشی ک تقریبا همه با این نوع شروع میشن پس از گذشت حدود ده سال یا بیشتر نوع ام اسشون تغییر میکنه ب پیشرونده ثانویه ک از منم همین طور شد.
روندشم اینطوری بود ک بعد حدود 6 سال دگ حمله قابل توجهی نداشتم فقط همون حمله اخرم ک بیتعادلی بود دگ بهبود پیدا نکرد و روز ب روزم بد تر شدم. الان حدود 12ساله حمله خاصی نداشتم و فقط بیتعادلی و لرزش دست دارم و طی این چند سال یکمم پیشرونده بوده البته ی مشکل جدی ترم هست ک اونم بدنم ب دارو مقاوم شده و چیزایی مثل پالس و امپولا روی بدنم بی اثره البته همچنان ترزییقامو انجام میدم و پزشکم تاکید داره کاین کارو بکنم
اجازه ... اشك سه حرف ندارد.
اشك خيلي حرف دارد!sad2
راستي
دروغ گفتن را هم خوب ياد گرفتم. حال من خوب است خوبِ خوب!!!
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , SSA , alireza1111 , fariba 68 , niloofary

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتهای ام اس پیشرونده ثانویه کجاست؟ (reihane(raz 11 8,170 2020/07/12, 07:15 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 82,322 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان