امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد بیماری های خاص
ممنون icon_questionبسیار عالیhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
ولی عکسها کم شدن ؟Huh حذف شدن ؟؟confused2
انگاری اول بیشتر عکس گذاشته بودین!!Tongue
خواب دیدم ؟ confusedconfused
.
.
.
شایدAngel
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , موناامیدوار , fireboud , neda.n , hessam , nazaninamiri70 , hilda , علی دنیانورد , آرزو , maryam.N , arezoo_azizi
سلام سلام

من این تاپیک گزارش رو ندیده بودم که با کمک فربود دیدم agreement2

خیلی عالی بود خاطرات اون روز کاملاً زنده شدن بازاریابی فربود حساب کتاب نازنین همه و همه happy0065.gif

بهتون افتخار میکنم و مرسی که هستین love28

انقدر تو خونه تعریف کردم که روز دوم برادرم (پارسا) باهام اومد بازارچه و یه چند ساعتی مشغول شله زرد فروشی بود و از بودن تو جمع ما کلی بهش خوش گذشته بود و بچه هارو واسه چهارشنبه سوری دعوت میکرد که بیان تومحل ما و دور هم باشیم icon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : Kamyar , hamid , afsaneh , یه غریبه , fireboud , neda.n , علی دنیانورد , آرزو , maryam.N , mahdiye1989 , arezoo_azizi
وااااااااااااااااای خدای من با این گزارش زیبای ندا جونم انگار منم تو جمع شاد و قشنگتون بودم حس خیلی خوبی دارم الان باور کنید
بازم همینجا از همه دوستای گلم و هنرمندای مهربونمون سپاسگزاری میکنم
از کار فربود خیلی خنده ام گرفته بود که تلاش میکرد یکی از دستبندا رو به خودش بفروشه laughing3
عکسا هم حکایت از لحظات خوب و تلاش عزیزانمون داره
واقعا باعث افتخارید همه تون icon_biggrin love51

و تشکر یکی از مسئولین بنیاد از بچه ها هم جالب بود که پیغام داده بود: از تک تک بچه ها ممنونم که حضورتون در بازارچه بنیاد فوق العاده بود و انرژی و شورتون باورنکردنی. Smile (52)
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : hilda , fireboud , neda.n , hamid , علی دنیانورد , آرزو , maryam.N , mahdiye1989 , arezoo_azizi , hessam
وای مرسی ندا جون از گزارش زیبات love51 .اینقدر قشنگ نوشتی که آدم دوس داره دوباره و سه باره هم بخونش icon_cry
یعنی اینقدر قشنگ توصیف کرده که آدم توی دلش غصه میخورد که چرا اونجا نبوده و امااا خودش رو اونجا میدید از شدت توصیف زیباش Rolleyes . ندا راستش رو بگو خودت تهنایی نوشتی؟ Smile (16) اعتراف کن که کلاس نویسنگی رفتی smiling
مرسی از تک تک بچه هایی که زحمت کشیدن و خانواده های اون چند عزیز icon_question
من هم از قدیم الایام یه طرح ساده داشته و دارم که نمیدونم باهاش موافقیت بشه یا نه.برای سال دیگه هماهنگ میکنم البته اگه زودتر خبردار بشم Sleepy
لطفا عکس رو معرفی کنین با اسم و نام کاربری smiling .خب مسلما خیلیها دوس دارن اونایی رو که نمیشناسن بشناسن love28
راستی با خوندن گزارش گفتم کاش من هم اونجا بودم sad2

این هم از خبر بازارچه خیریه‌ بنیاد امور بیماری های خاص برگزار می‌شود
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : Kamyar , arezoo_azizi , mahdie , محبوب64 , fireboud , mahdiye1989 , neda.n , hilda , maryam.N , hadisss , hamid , آرزو
هر دفعه میام کاراتون رو میبینم کلی لذت میبرم love51love51love51love51love51
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : fireboud , mahdiye1989 , م.ه , hamid , آرزو
سلام
من یه گلگی دارم smsکه به من دادید ادرس خ ایران زمین سالن قدس بود که خیلی خیلی من اذیت شدم و وقتی با سختی وارد سالن شدم یه صندلی هم دبرای نشستن نبود ولی العان میبینم که تو همون روز جای دیگه بچه های ام اس سنتر جمع شدن شاید من جزو این انجمن نیستم
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
(2014/03/10, 07:29 PM)sgb نوشته است: سلام
من یه گلگی دارم smsکه به من دادید ادرس خ ایران زمین سالن قدس بود که خیلی خیلی من اذیت شدم و وقتی با سختی وارد سالن شدم یه صندلی هم دبرای نشستن نبود ولی العان میبینم که تو همون روز جای دیگه بچه های ام اس سنتر جمع شدن شاید من جزو این انجمن نیستم

منم سلام ...واینکه کلی برنامه و تدارک داشتم icon_questionولی وقتی دیدم دو ادرس متفاوت در یک تاریخ به نفع ام اس در دو مکان جدا ا ا ا ا مثل ماشینی که با سرعت میره پنچر شدم و angry2icon_cry
دوستان یکی از بازارچه ها برای بنیاد امور بیماریهای خاص بود !!
یکی دیگه هم برای انجمن ام اس بود!!
که زمان برگزاری هر دو بازارچه با هم بود!!
بازارچه ی دوم ( انجمن ام اس) فکر میکنم اصلا توی این سایت اعلام نشد!!
سایت ام اس سنتر توی بازارچه ی اول غرفه داشت و توی تاپیک اطلاعیه هم اعلام شده بود که بازارچه کجاست!!
دوستان بی دقتی از خودتون بوده!!
اینم بنر بازارچه است که توی تاپیک بود!
[تصویر:  36586806306434965465.jpg]
 تشکر شده توسط : hilda , mahdiye1989 , sgb
(2014/03/16, 01:09 AM)آرزو نوشته است: دوستان یکی از بازارچه ها برای بنیاد امور بیماریهای خاص بود !!
یکی دیگه هم برای انجمن ام اس بود!!
که زمان برگزاری هر دو بازارچه با هم بود!!
بازارچه ی دوم ( انجمن ام اس) فکر میکنم اصلا توی این سایت اعلام نشد!!
سایت ام اس سنتر توی بازارچه ی اول غرفه داشت و توی تاپیک اطلاعیه هم اعلام شده بود که بازارچه کجاست!!
دوستان بی دقتی از خودتون بوده!!
اینم بنر بازارچه است که توی تاپیک بود!
[تصویر:  36586806306434965465.jpg]
ممنون مثل اینکه دوباره 6زدم
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
 تشکر شده توسط : آرزو
خیلی خیلی عالی بود و از نحوه گزارش کامل برگزاری بازارچه ممنون

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,745 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,281 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,341 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,309 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,862 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,989 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,168 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,868 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,900 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست