امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قلب درد!
سلام دوستان, من بعضی وقتا مثل همین امشب قلبم درد میگیره و بعد تا پشت کتفم تیر میکشه, اول اینکه آیا واقعا مشکل از ناحیه قلبه??? واینکه میتونه از داروهامون مثلا بتافرون باشه?
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : booshveg
سلام من هم این مشکل رو داشتمbadtaste
رفتم پیش یه دکتر قلب بعد از پرس جو از اینکه تو خانواده تون کسی که مشکل قلبی و اینا داشته باشه هست یا نه Huhبهم گفت تو این سن کم پیش میاد بدون سابقه خانوادگی قلبت مشکلی داشته باشهSleepy
نوار قلب هم دادم گفت چیز خاصی نیست همه چیز روبراههSmile (52)
گفت مال معده ام هست یه بسته قرص به اسم پنتو سک بهم داد مشکلم حل شد.evilgrin0039.gif
این داستان مال3 ماه پیشهfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
بازهم برای اطمینان به حرف من بسنده نکن بازهم یه سر برو دکتر قلبSmile (16)
موفق باشیbaybay
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
علی آقا مرسی از راهنماییتون, اتفاقا چندوقت پیش نوار قلبم گرفتم ولی پیش متخصص قلب نرفتم , به دکتر نبوی نشون دادم که گفتن چیزی نیست, قلبت سالمه .ولی همچنان من این دردو دارم.
خدایا شکرت....
سلام
خواهش میکنم
بازم پیشنهاد میکنم پیش یه دکتر قلب برید تا داروی مناسب بهتون بده
موفق باشید
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
(2014/03/05, 06:16 PM)booshveg نوشته است: سلام
خواهش میکنم
بازم پیشنهاد میکنم پیش یه دکتر قلب برید تا داروی مناسب بهتون بده
موفق باشید

سلام , مرسی از لطفتون ,حتما .
سلامت باشیدagreement2
خدایا شکرت....
سلام مهدیه جونlove51
من نه اینکه قلبم درد کنه اما اخیرا حس میکنم یه وختایی موقع خواب قفسه سینه م سنگین میشه و نفس تنگی میگیرم، البته شدید نیستا اما موندم چرا اینجوریه! قبلنا دمر میخوابیدم اما حالا اصلا نمیتونم تحمل کنم، حس میکنم الانه که قلبم بترکهconfused2
این بار باید به دکترم بگمangry2
برا اینکه خیالت راحت شه یه دکتر برو، ایشالا که طوری نیسagreement2
ام اس انقد حساسمون کرده همه چیو ربط میدیم به اون اما فک کنم بیشتر از فکر و خیال باشهconfused
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
سلام سمیرا جون , مرسی از راهنماییت , آره عزیزم ایشالله که چیزی نیستagreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : سمیرا
سلام مهديه جان icon_question منم گاه گداري قلبم تير ميكشه دست چپمم خيلي درد ميكنه كه به پشتم ميرسه .
هم نوار قلب دادم هم اكو شدم هيچ مشكلي نداشتم
فقط بهم گفتن احتمالا از معدمه چون مشكلات معده اي بخاطر دارو هايي كه استفاده ميكردمو الانم استفاده ميكنم دارم ولي مهديه جان نگران نباش هرچي بهش توجه كني بدتر ميشه
پس بيخيال باش wink2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , mahdiye1989 , سمیرا
سلام سالومه جان , دقیقا مثل من , تا پشت کتف چپم تیر میکشه,عزیزم دکتر نبوی به منم گفت چیزی نیست , ولی آخه من معده درد ندارمconfused2ایشالله یه متخصص قلب باید برمangelعزیزم مرسی از راهنماییتicon_question
خدایا شکرت....
یک سری مال داروها هست.یک سری مال بیماری یک سری حساسیت زیادی.یکی از بدیها این بیماری در دوره اولیهاش این هست حساسیت آدم خیلی زیاد میشه.نسبت به همه چیز و همه کس.به طور دایم احساس بیماری در نقصان در اعضای بدنت می کنی.در حالی که چه بسا سالم باشن..یادم می آد هنگامی که تازه بیمار شده بودم احساس می کردم دارم خفه میشم و قلب درد هم دارم.همیشه رو سینه می خوابیدم.که فشار روی قفسه سینه و اندامهای داخلیش باعث بشه بهتر نفس بکسم و قلب درد یا بهتر بگم تپش قلب نداشته باشم.اون موقع به نظرم اون کار مفید هم می اومد.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان