•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات ماهواره ای سلولهای بنیادی stem cell dream
مینا جان ، این که چیز جدیدی نیست. ولی تا حالا هر کس خوش بینانه در مورد داروی این دکتر اومده صحبت کرده ، دیگه نیومده سیر درمانش رو بازم برای ما بگه . امیدوارم شما اینطور نباشید و هر نتیجه ای گرفتین ، دوستاتون رو هم در جریان بذارین.
من فقط برام مبهمه که اگه سلولهای بنیادی از مغز استخوان و یا بند ناف و... به دست میاد ،پس چطور دکتر وزیری تبار از راه دور بسته آماده این دارو رو تهیه کرده و می فرسته ، اونم به صورت قرص ؟
و چرا کشورهای دیگه از جمله همون امریکا ،کشف بزرگ ایشون رو ندیدن و هنوز دارن دنبال راه درمان ام اس می گردن ؟!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : goli61 , roya7116 , چکاوک , rezami , بیخیال , pariya1361
(2011/02/18, 08:15 PM)nahid نوشته است: مینا جان ، این که چیز جدیدی نیست. ولی تا حالا هر کس خوش بینانه در مورد داروی این دکتر اومده صحبت کرده ، دیگه نیومده سیر درمانش رو بازم برای ما بگه . امیدوارم شما اینطور نباشید و هر نتیجه ای گرفتین ، دوستاتون رو هم در جریان بذارین.
من فقط برام مبهمه که اگه سلولهای بنیادی از مغز استخوان و یا بند ناف و... به دست میاد ،پس چطور دکتر وزیری تبار از راه دور بسته آماده این دارو رو تهیه کرده و می فرسته ، اونم به صورت قرص ؟
و چرا کشورهای دیگه از جمله همون امریکا ،کشف بزرگ ایشون رو ندیدن و هنوز دارن دنبال راه درمان ام اس می گردن ؟!

ناهید جان درسته بحث سلولهای بنیادی موضوع جدیدی نیست اما شیوه درمان از طریق داروهای گیاهی و ارگانیک که توسط دکتر وزیری تبار برای اولین بار در دنیا کشف شده است موضوع جدیدی است که بنا به دلایلی همچون نداشتن ماهواره و عدم اعتماد ایرانی به ایرانی و عدم توجه مردم به شبکه های آموزشی و پزشکی ناشناخته مانده است.علت اصلی عضو شدن من در این سایت آگاهی دادن دوستانم از این موضوع و شناساندن راه درمان قطعی بیماری آنهاست.
دوست عزیز منظورمن اینه که این داروها باعث آزاد سازی سلولهای بنیادی از مغز استخوان خود شخص میشودو باعث ترمیم قسمت صدمه دیده می شود.
اینرو میدانیم که برای انجام تحقیقات بزرگ پزشکی نیاز به مجوز رسمی از وزارت بهداشت آن کشور میباشد و همیشه در راه کشفیات جدید مشکلاتی وجود دارد به عبارتی دکتر تبار معما را حل کرده اند اما تا دیگران آن را بفهمند زمان نیاز دارد.ناگفته نماند که ریس انجمن ام اس انگلیس و کشورهایی چون ترکیه از ایشان و کمپانی stem cell dream mz درخواست همکاری نموده اند و بنابراین نمی توانیم آن را در دنیا ناشناخته بدانیم چرا که همه دنیا در حال کشف این معما هستند و احتمال دارد که روباه پیر انگلیس بعد از این که به این دارو دست یافت آن را به نام خود عرضه کند.
 تشکر شده توسط : ليلا-sevin , غزل , atefe , rezami , بیخیال , pariya1361
من به نظرم باید این پست های قبلی پاک بشه چون تنها یه تبلیغات برای چیزیه که هنوز هیچ ارزش پزشکی نداره!
الان قرص خوراکی جدیدی که ساختن با کلی دنگ و فنگ سالی 30 هزار دلار قیمت داره
تازه چیز جدیدی هم نیست فقط جای آمپول ها رو میگیره!
اونوقت یه ایرانی تو قلب آمریکا روش جدید کشف کرده (داروش رو هم تولید کرده) به قول این خانوم درمان قطعی هم هست
هیچ کسی هم نفهمیده؟ مسخره است.
 تشکر شده توسط : maryk909 , pariya1361
سلام خدمت دوست عزیزمون مینا
این شیوه در هیچ جا تایید نشده و این کانال خوشبختانه کانال شناخته شده ای در بین کاربرای سایت هست .
شما فرمودید هدفتون از عضو شدن در سایت اطلاع رسانی هست چون خیلی ها اطلاع ندارند و دلایل رو نداشتن ماهواره و عدم اعتماد ایرانی به ایرانی عنوان کردید .
باید خدمتتون عرض کنم که در شرایط کنونی کمتر کسی رو پیدا میکنی که ماهواره نداشته باشد . پس از این بابت خیالتان راحت باشد .
دلیل دومتون هم عدم اعتماد ایرانی به ایرانی هست با توجه به گفته خودتون چون شما هم یه ایرانی هستید نباید به حرفتون اعتماد کرد .

خیلی جالبه واسم که شما هنوز به بهبودی نرسیدید و منتظر پکیج هستید پس چطور با اطمینان 100% بهبودی قطعی رو عنوان میکنید ؟
با احترام به شما باید عرض کنم که گفته های شما فقط به عنوان تبلیغ محسوب میشه و در صورت تکرار طبق قوانین برخورد خواهد شد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nahid , fireboud , Prime , goli61 , mirzaee , maedeh , paeazan , sargol , pariya1361
[سلام منم ميخوام از اين داروها بگيرم هر كس تجربه اي داره لطفا بمن بگه poyesh2006@gmail.com
بالاخره نتيجه ؟ اين واقعيت دارد يا ندارد ؟درمان ام اس انجام ميشود يا نه ؟
 تشکر شده توسط : pariya1361
poyesh عزیز!
پست قبلی نوشتن دیگه! FDA تایید نکرده! در ثانی ماهواره تا حالا چه چیز خوبی تبلیغ کرده؟ یکی اش رو بگو!!
تا الان درمان قطعی ای برای ام اس عزیز پیدا نشده! ایشالا این پزشکا درساشون رو بخونن
مشقاشون رو بنویسن یه راهی بدست بیارن!
 تشکر شده توسط : نازلی , pariya1361
(2011/12/18, 11:52 AM)nahid نوشته است: ممنون از دوستان عزیزی که زحمت می کشن و وقت میزارن.
ولی دوستان دیگر ! فعلا همون خلاصه مطالب مهم کافی نیست ؟
اصلا انجمن ام اس مگه این سخنرانی رو بازتاب نمیده ؟ این برنامه تو انجمن بوده و باید انجمن مطالب رو انتشار بده .
دیگه جزییات مطالب سخنرانیش رو انقد جدی نگیرین. اگه به پیشرفتهای مهمی دست پیدا کرده بودن مثل خبرهای دیگه زود پخش می شد هممون می فهمیدیم. فایل صوتی و تصویریش انقدر ضروری نیست که دوستان به زحمت بیفتن.
حالا با این احوال اون آدم شیاد دروغگو تو شبکه دیدار داره قرص سلول بنیادی می فروشه !

من یکی از بیمارهایی هستم که بمدت یکسال از قرصهای آقای دکتر****استفاده کردم و بعد از مصرف این قر صها تونستم راه برم ودر حال حاضرم در حال استفاده مکمل های ایشون هستم .خیلی تاثیر داره و من نمونه های دیگه از بیماران دیگه را هم میشناسم که خواستید می تونم معرفی کنم .
(2011/12/18, 06:05 PM)proshan نوشته است: من یکی از بیمارهایی هستم که بمدت یکسال از قرصهای آقای دکتر****استفاده کردم و بعد از مصرف این قر صها تونستم راه برم ودر حال حاضرم در حال استفاده مکمل های ایشون هستم .خیلی تاثیر داره و من نمونه های دیگه از بیماران دیگه را هم میشناسم که خواستید می تونم معرفی کنم .
دوست عزیز ایشالا که همیشه سلامت و پرتوان باشی
شما یک محبتی بفرمائید کسانی که از این روش بهبود یافته اند رو به من معرفی کنید از طریق پ.خ من پیگیری کنم
اگر خواستید من هم کسانی رو معرفی میکنم که هیچ فرقی نکرده اند ! و گاهی بدتر هم شده اند
یک نکته دیگه اینکه قرص های این آقا توسط هیچ جای معتبری تائید نشده
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : baran1390 , Matilat , paeeze , N00shin , AVID2000 , nahid , naz.gigili , pariya1361
باز هم طبق گفته دكتر صحراييان در اين جلسه،سلول تنها مي تواند چند ساعت و اونهم در محيط مايع زنده باشد در نتيجه فرضيه قرص سلول بنيادي كاملا مردود شده.
و اگر هم كسي در ابتدا احساس بهتر بودن،پيدا كنه كاملا موقتيه كه به اين اثر honeymoon effect ميگن(احساس بهبودي موقت)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوست عزيزم اميدوارم هميشه خوب و سلامت باشي و خوشحالم كه روي شما اثر خوبي گذاشته
 تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , Matilat , arezoo_azizi , paeeze , AVID2000 , nahid , بابک57 , naz.gigili , pariya1361
(2011/12/18, 09:09 PM)مه ســـا نوشته است: باز هم طبق گفته دكتر صحراييان در اين جلسه،سلول تنها مي تواند چند ساعت و اونهم در محيط مايع زنده باشد در نتيجه فرضيه قرص سلول بنيادي كاملا مردود شده.
و اگر هم كسي در ابتدا احساس بهتر بودن،پيدا كنه كاملا موقتيه كه به اين اثر honeymoon effect ميگن(احساس بهبودي موقت)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوست عزيزم اميدوارم هميشه خوب و سلامت باشي و خوشحالم كه روي شما اثر خوبي گذاشته

سلام دوست عزیز
اگر شما به صحبتهای ایشون توجه کنید ،ایشون چنین ادعایی ندارن که سلول بنیادی را داخل کپسول و به صورت جامد از آمریکا برای ما پست می کنن بلکه داخل کپسول ها از گیاهی پر شده که تحریک کننده برای آزادسازی سلولها بنیادی در خون هستند در واقع این داروها به عنوان یک تشدید کننده تولید سلولهای بنیادی روزانه در جریان خون ما هستند .ابته با علم اینکه بدن ما روزانه مقداری از این سلولها تولید می کند و این داروها و رژیم غذایی مخصوص این درمان صرفا به افزایش تعداد این سلولها کمک می کند .

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فعال کردن سلولهای سازنده میلین nahid 0 4,310 2018/11/28, 07:58 PM
آخرین ارسال: nahid
  ام اس و پیوند سلول های بنیادی خون ساز shokolat 21 13,525 2017/02/26, 09:37 AM
آخرین ارسال: niloofary
  پیوند سلول های بنیادی ممکن است موجب بهبودی طولانی مدت MS شود sia 0 2,179 2017/02/15, 02:37 AM
آخرین ارسال: sia
  سلول های عصبی آسیب دیده با سلول های بنیادی ارتباط برقرار می کنند sia 1 2,992 2016/08/10, 09:59 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهبودی در مبتلایان به MS سه سال بعد از پیوند سلول های بنیادی sia 4 5,820 2015/02/24, 02:44 PM
آخرین ارسال: تینا 1393
Rainbow میتوکندری سلولهای عصبی globalstar 2 5,117 2012/04/14, 02:31 PM
آخرین ارسال: globalstar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست