•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات ماهواره ای سلولهای بنیادی stem cell dream
زينب جون مطمئن باش اگه چيز به اين مهمي كشف مي شد تا حالا تمام دنيا درمورد حرف مي زدن
كم چيزي نيست پيدا شدن راه درمان يه بيماري بدون علاج
مايا جون من مي تونم سويس و كالباس وپيتزا واين چيزا نخورم ولي شرمنده بيسكوئيت وشيريني وبستني رو
نمي تونم كنار بذارم Smile Smile Smile
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2009/11/09, 11:06 PM)zaynab نوشته است: سلام بچه ها خوبید تو شبکه دیدار میگه درمان با سلولهای بنیادی 100در صد قطعی من تماس گرفتم گفت 3000.000 نظر شما چیه؟چیزی شنیدید در این مورد؟ذهنم خیلی در گیره این مسئله است به نظر شما پول بفرستم داروهاش برام بیاد؟
چی کار کنم
HELP ME PLZکامل تر می گم شبکه دیدار گلوبال شبکه دکتر مظاهری این حرفا رو می زد و چنان با اطمینان که من تصمیم دارم بد از اینکه تحقیقاتمو کامل کردم حتما بگیرم داروهاشو پشت تلفن به خانومه گفتم یعنی من خوب می شم گفت مگه ما شوخی داریم بچه هااااااااااااااااااااااااااااا من چی کار کنم اصلا ما همه بگیریم یا نه؟
سلام
در مورد درمان بوسيله سلولهاي بنيادي روي بسياري از بيماريها از جمله ام اس تحقيقات زيادي در بسياري از كشورها صورت ميگيرد در ايران هم همينطور ولي تا به حال هرگز در هيچ مجمع پزشكي و علمي معتبر دنيا ادعا نشده كه درمان 100% ام اس با استفاده از سلولهاي بنيادي زينب جان مراقب افراد سود جو باش ضمنا از نظر تحقيقات روي سلولهاي بنيادين ايران يكي از كشورهاي پيشرو است اما در آمريكا محققان در مورد كار روي سلولهاي بنيادين منع قانوني دارن يعني دستوپاشون بسته است چون جورج بوش آدم مذهبي بود دستور منع تحقيق در اين مورد را داد قانون جديدشون را نمي دانم ضمنا در خيلي از سايتهاي علمي دنيا عضو هستم كه در برخي مقاله هايي در خصوص موثر بودن تحقيقات چيزايي نوشته بودند ولي نه درمان 100% آدرس بعضي از اين سايتها را براي همه ميفرستم
(2009/11/14, 11:49 AM)SAEEDNT125 نوشته است: سلام
در مورد درمان بوسيله سلولهاي بنيادي روي بسياري از بيماريها از جمله ام اس تحقيقات زيادي در بسياري از كشورها صورت ميگيرد در ايران هم همينطور ولي تا به حال هرگز در هيچ مجمع پزشكي و علمي معتبر دنيا ادعا نشده كه درمان 100% ام اس با استفاده از سلولهاي بنيادي زينب جان مراقب افراد سود جو باش ضمنا از نظر تحقيقات روي سلولهاي بنيادين ايران يكي از كشورهاي پيشرو است اما در آمريكا محققان در مورد كار روي سلولهاي بنيادين منع قانوني دارن يعني دستوپاشون بسته است چون جورج بوش آدم مذهبي بود دستور منع تحقيق در اين مورد را داد قانون جديدشون را نمي دانم ضمنا در خيلي از سايتهاي علمي دنيا عضو هستم كه در برخي مقاله هايي در خصوص موثر بودن تحقيقات چيزايي نوشته بودند ولي نه درمان 100% آدرس بعضي از اين سايتها را براي همه ميفرستم
مرسی سعید جون ولی قبول کن خیلی اغوا کننده است اونجوری که این حرف می زنه آدم میگه من با گرفتناین داروها فردا خوب میشم
حالا یکی از دوستام آمریکاست قراره برام تحقیق کنه ببینم اون چی می گه
هر کاری کردم خبرتون می دم
مرسی از همه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
سلام زینب میدونی یادمه اولین برنامه آقای دکتر وزیری تبار را که داشت با آقای دکتر مورتن مظاهری اجرا میکرد رانگاه میکردم که خیلی مشتاق شدم که رفتم از این و اون دکتر پرسیدم که همه گفتن که ضرر نداره بگیرو استفاده کن امیدوارم مکانیزم کارشو هم بدونی خلاصه ارضا نشدم که آقا اکر اینطوری شده بود الان خیلی خیلی تو دنیا سر و صدا کرده بود چندین بار زنگ زدم ولی بازم گفته های کسانی که پای تلفن بودن منو قانع نکرد ولی به این نتیجه رسیدم که اینا اومدن روی یک مریضی مثلا ام اس که آقا این مریضی که البته ام اس هم از قضا مریضی نیست چه علایمی داره مثلا خستگی میاد مواد نیرو زا را با هم قاطی میکنه از جمله گراتین اینو من هم میدونم من هم اگه استفاده کنم اصلا خستگی معنی نداره در من آفرین سعی کن تحقیق کنو بگیر استفاده کن برای شما بعد نمی شه

سلام
من چند روز پيش با يك نفر مطمئن صحبت مي كردم.گفت ديگه آخراشه.اونم صحبت سلولهاي بنيادي رو ميكرد.
دو سال ديگه بايد صبر كنيم طبق گفته اون بابا.ايشالله كه پيدا شه.اگرم نشد خب چيزيه كه خدا داده .
بجاي جنگ بيايد باهاش حال كنيم تا حالش گرفته شه.
;D Wink Smileشاد باشين
(2009/11/15, 09:53 AM)AMIR2 نوشته است: سلام
من چند روز پيش با يك نفر مطمئن صحبت مي كردم.گفت ديگه آخراشه.اونم صحبت سلولهاي بنيادي رو ميكرد.
دو سال ديگه بايد صبر كنيم طبق گفته اون بابا.ايشالله كه پيدا شه.اگرم نشد خب چيزيه كه خدا داده .
بجاي جنگ بيايد باهاش حال كنيم تا حالش گرفته شه.
;D Wink Smileشاد باشين

سلام امیر جان خوش امدی ... بابا این تازه واردا چرا افتخار نمیدن خودشون رو معرفی کنن ... خواهش میکنم، مرگ من ، تو رو خدا خودتون رو معرفی کنین ...
خوشحال میشیم بیشتر آشنا بشیم ...
در مورد ناراحتی ام اس هم اصلا راه نداره من همچنان ناراحتم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

مرسی از همه خصوصا امیر جان که نمیشناسمش
من ناراحتم ولی واسه خودم نه چون چیزی کم ندارم واسه اطرافیان که فکر می کنن من ناراحتم ناراحت میشم
فهمیدین؟نفهمیدین هم بی خیال چون خودمم نفهمیدم 8)
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
دوستان سلام
من نوید هستم
ازتون خواهش دارم در مورد این داروی جدید به نام stem cel dreamهست که این وزیری تبلیغ میکنه اطلا عات درست بدن که ببینیم چه باید بکنیم.
من که واقعا گیج شدم.
یکی میگه خوبه یکی میگه بده.
چرا ما ایرانیا اینجوری هستیم؟!!!!Angry
با سلام خدمت دوستان گرامي
بنده مدتي بود كه در خصوص داروي stem cell dream MZ دنبال اطلاعات بودم و عاقبت به FDA (U.S. Food and Drug Administration) ايميل زدم و از اونا كمك خواستم

"Dear Sir/Madam

Hereby I would like to kindly request you to send me some information about a drug named "STEM CELL DREAM MZ". I would be really appreciated if you kindly inform me that the drug is confirmed by your organization or not.

Sincerely yours
Amir Omidi"
و پاسخ آنها
"Dear Amir,

Thank you for writing the Division of Drug Information, in the FDA's Center for Drug Evaluation and Research.
This is not an FDA approved drug and has not been evaluated by the FDA for safety and efficacy.

Best regards,

CAO
Division of Drug Information
Center for Drug Evaluation and Research
Food and Drug Administration

For up-to-date drug information, follow the FDA's Division of Drug Information on Twitter at FDA_Drug_Info"

كه در اين پاسخ اشاره شده كه اين موسسه اين دارو را تاييد نكرده است. در ضمن آدرس سايت FDA بصورت زير است
www.FDA.gov
آخرین روش درمان قطعی 101 بیماری صعب العلاج از جمله MS با سلولهای بنیادی
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
سلولهای بنیادی به 3 طریق میتوان بدست آورد
1)از طریق جنین 5 ,6 روزه 2)از طریق بند ناف
3)از طریق مغز استخوان
دانشمندان بزرگ ایرانی از جمله دکتر شهریار وزیری تبار به شیوه درمان قطعی 101 بیماری صعب العلاج از جمله MS دست یافته اند از طریق داروهای گیاهی 100% ارگانیک که هیچگونه مواد شیمیایی در ساختار این داروها بکار نرفته است و باعث فعال شدن سلولهای بنیادی از مغز استخوان وجود خود بیمار می شود.
مصرف این داروها بمدت 6 ماه همه روزه باعث آزاد سازی 3 الی 4 میلیون سلول بنیادی از مغز استخوان خود بیمار می شود که باعث بهبود 100% بیماری می شود.
خالی از لطف نیست این را هم بدانید که خود بنده قبلا مشکلاتی از قبیل تاری دید و مشکلات حرکتی از جمله در طرز راه رفتن داشته ام ولی اکنون نتایج پرباری را از این شیوه درمان حاصل کرده ام و منتظر پکیج 6 ماهه خود میباشم .
اگر سوالی در این زمینه داشتید از طریق ایمیل پاسخگوی شما هستم.
به امید سلامتی همه ایرانیان

این روش هنوز از سوی هیچ مرکزی تایید نشده است و فقط در حد خبر میباشد . پس به یه خبر نمیتوان عنوان درمان قطعی داد
مدیر سایت
 تشکر شده توسط : نازلی , احمدرضا , najva , ليلا-sevin , sattar , afsaneh , roya7116 , ghaside , ثریا , غزل , sooorooosh , rezami , دلان , بیخیال , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فعال کردن سلولهای سازنده میلین nahid 0 4,277 2018/11/28, 07:58 PM
آخرین ارسال: nahid
  ام اس و پیوند سلول های بنیادی خون ساز shokolat 21 13,367 2017/02/26, 09:37 AM
آخرین ارسال: niloofary
  پیوند سلول های بنیادی ممکن است موجب بهبودی طولانی مدت MS شود sia 0 2,159 2017/02/15, 02:37 AM
آخرین ارسال: sia
  سلول های عصبی آسیب دیده با سلول های بنیادی ارتباط برقرار می کنند sia 1 2,968 2016/08/10, 09:59 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهبودی در مبتلایان به MS سه سال بعد از پیوند سلول های بنیادی sia 4 5,784 2015/02/24, 02:44 PM
آخرین ارسال: تینا 1393
Rainbow میتوکندری سلولهای عصبی globalstar 2 5,086 2012/04/14, 02:31 PM
آخرین ارسال: globalstar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست