امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
براي سلامتي خودت كليك كن
قبلش معذرت به خاطر اينكه خيلي زياده ولي بخونيداااااااا
سلام
موضوعي هستش كه بايد باهاتون در ميون بزارم
اين موضوع مي تونه خيلي چيز ها رو در مورد وضعيت سلامت ما عوض منه
از اون جايي شروع شد كه يعد از مشخص شدن ام اس براي من و شروع شدن درمان بوسيله ي سينووكس ،‌ تشخيص حساسيت دارويي داده شد.
تصميم گرفتم راه هاي ديگه اي غيراز تزريق دارو رو دنبال كنم.
از جمله ي اين راه ها روش درمان دكتر زامبوني هست كه سينا در در تبريز و من در رشت پيگير اين مساله هستيم.(از دوستان ديگه اطلاعي ندارم). از اون جايي كه نبايد همه ي كارهاي بزرگ بوسيله ي آدم هاي بزرك انجام بشن ماهم نبايد منتظر كساني بمونيم كه مي گن دكترن كه شايد بتونن درماني رو براي ما پيدا كنن. كمااين كه امر ممكنه 10 ها سال طول بكشه و بد بينانه نيست اگه بگيم شايد در دوره ي ما نباشه. در شبكه ي خبري بي بي سي گزارشي تهيه شد (نميدونم چند نفر اون فيلم رو ديديد) در مورد ام اس. علت پخش اين گزارش انجام كار خيرخواهانه ي ابي بود. مسائلي كه در اون گزارش اومد ذهن من ام اسي رو به قدري خورد كرد كه چندين روزافسردگي گرفتم. اون برنامه ي ضبط شده رو دارم و هنوز هم هراز گاهي بهش نگاه مي كنم .
اگه روش دكتر زامبوني درست باشه پس يك راه براي درمان پيدا شده. اين دكتر با يك عمل ساده عروق گردن رو باز مي كنه. با فرض اينكه 100 اين روش درسته ،‌ما راه ساده تري غير از عمل جراحي هم داريم. و اون چيزي نيست به غير تغذيه سالم
منتظر دكتر ها نباشيد اونها فقط به يك چيز اهميت ميدند و اون يك چيز رو منو شما بهتر از هر كس ديگه اي مي دونيم. (جسارت به محضر دكترهايي نباشه كه با وجدان كاري و روحي بلند طبابت مي كنند )
1 ماه پيش من به رستوران گياه خواري شهر رفتم . اونجا با زني آشنا شدم كه مروج گياه خواري بود (صاحب رستوران). اون خانوم سال هاي سال با بيماري هاي مختلف دست و پنجه نرم مي كرد از جمله ي اونها سنگ كيسه ي صفرا بود. همونطوري كه مي دونيد تنها راه درمان اين سنگ ،‌عمل جراحيه. اما اين خانوم با رژيم غذاي اين سنگ رو از بين برد ، زماني هم اين كارو كرد كه كتاب آوانسيان رو خوند.
بعد از اون من به تهران رفتم: موسسه ي خام گياه خواري . در اون جا من با خانومي به اسم حسيني آشنا شدم. ايشون موسسه ي خام گياه خواري رو داره و گزارشي هم از اين موسسه و خدماتي كه تاحالا انجام دادند و مصاحبه با بيماراني كه بيماري هاي سخت و لاعلاج داشتند از شبكه ي supreme master (Hot bird) پخش شد. خانوم حسيني 5 سال قبل دچار انواع بيماري ها بود به طوري كه روزانه حدود100 عدد قرص مي خورد. اين خانوم بعد از خواندن كتاب دكتر آرشاوير آوانسيان (كه يك دكتر ارمني بوده و 30 سال قبل اين كتاب رو نوشته) (خام خواري ، زنده خواري) تمامي داروها رو كنار گذاشت و حالا در سلامتي كامل به سر ميبره. در اون موسسه من به خانومي كه ام اس باعث بوجود آمدن مشكل حركتي براي اون شده بودمعرفي شدم. بعد از دادن شماره ي تماس اون فرد به من ، باهاش تماس گرفتم . اون خانوم ادعا كرد كه بعد از 6 ماه خام گياه خواري الان مسير هاي زيادي رو پياده روي مي كنه و حتي ميدوه. اما به دليل اينكه چند فرزند داره و براش سخت بوده بعد از 6 ماه پخته خواري رو دوباره شروع مي كنه. متاسفانه اين تنها بيمار ام اسي مراجعه كننده به اون مركز بود. من با بيمار هاي ديگه اي كه در اون جا بودند صحبت كردم، برام جالب بود كه وقتي به دكتر ها براي درمان آرتروز مراجعه مي كنيم مي گن ديگه هيچ راهي نيست و بايد بسوزيد و بسازيد . اما در اون مركز بيماران آرتروزي هم خوب شده بودند. بيماري هاي قلبي ،‌انسداد رگ هاي قلبي كه حتما بايد عمل بشن تنها با خام گياه خواري درست شدند. بيماران ديابتي و نقرس ، سرطان خون ،‌بيماري هاي معده و گوارشي و ...
به همين جا ختم نشد ... 4 خرداد دكتر بسكي در دانشگاه صنعتي شريف سخنراني داشتند ولي متاسفانه هيچ گزارشي از سخنراني ايشون در سايت ها گذاشته نشده. 2 شنبه هفته ي قبل متوجه شدم كه ايشون روزهاي سه شنبه در تهران هستند.
نمي دونم شما اين دكتر رو مي شناسيد يا نه !‌
دكتر بسكي 79 سالشه ،‌خام گياه خواره و متخصص جراحي و زنان وزايمانه و يكي از بيمارستاندارهاي بزرگ اين مملكته كه همه ي اموالش ، حتي ماشين زير پاش وقفه كمك به بيمارانه. 60 سال طبابت كرده و الان يه پيرمرد سرزنده ست. بيماري هاي زيادي داشته و همه ي اين ها رو با خام گياه خواري و بودن در طبيعت درمان كرده. تمامي مريض هاي اين دكتر از جمله سرطاني هاي مراجعه كننده به اون فقط با روش خام گياه خواري اين دكتر درمان شدند. با 3 تا از اون ها صحبت كردم. مركز تحققات جان هاپكينز روش اون رو مورد تاييد قرار داده و در اطلاعيه اي اين روش رو درست مي دونه. اين دكتر يا بهتر بگم پروفسور بسكي 40 ساله كه به شير و ماست لب نميزنه و خيلي از چيز هاي ديگه كه هر وقت يادم اومد مي گم.
من به تهران رفتم به اميد اينكه بتونم قراري رو برامون تعيين كنم...
اونجا پروفسور بسكي ،‌آقاي جمشيد خدادادي و همسرشون ، دكتر واحدي و همچنين همسر دكتر بسكي حضور داشتند.
اول مي خواستم تمام ريز جزئيات گفته شده رو براتون بنويسم . اما فك مي كنم اين روش بهتره كه هرچي كه مهم و مفيد هست رو براتون بزارم.
موسسه ي زمين پاك معتقده كه كه تمامي بيماري هاي انسان ناشي از سه چيزه: نبودهواي پاك، نداشتن اعصابي راحت و همچنين تغذيه ي نادرست.
اگه ما مجبوريم در هواي آلوده تنفس كنيم و آرامش اعصاب هم نداشته باشيم تنها به خاطر محيطي كه در اون زندگي مي كنيم ؛ لااقل بهتره كه غذاي خودمون رو اصلاح كنيم و چيزي بخوريم كه براي بدنمون مفيد باشه.
تمامي موادي كه پخته شدن و به بدن ما وارد مي شن سمي هستند. چرا كه ساختار بدن قلياييه و وقتي كه ما غذايي رو مي پزيم (در دماي بالاي 57 درجه) اين غذا به اسيدي تبديل ميشه و باعث بوجود امدن اختلالاتي در بدن فرد ميشه.
ساختار بدن ما ساختاريه كه براي گوشت خواري آفريده نشده. شكل دندان ها و همچنين آنزيم هاي موجود در دهان و معده و طول روده هاي ما بيان گر اين مطلب هستند. همه ي حيوانات گوشت خوار به شكار ميرن،‌اگه انسان هم قرار بود گوشت خوار باشه پس اون هم بايد همين كار رو ميكرد.
علت اينكه نبايد از گوشت استفاده كنيد:
گوشت ها غذاي سلول هاي سرطاني هستند ،‌ در آزمايشگاه ها از آب گوشت براي كشت ميكروب ها استفاده ميشه . شايد براتون سوال پيش بياد كه چرا پدر بزرگ و مادر بزرگ هاي ما ساليان سال از گوشت استفاده كردند و چيزيشون نشد؟! جواب هم اينه كه در اون زمان تمامي حيوانات در محيط طبيعي چرا مي كردند و حيوان (مثلا گاو) از همه نوع علفي براي تغذيه استفاده مي كرد. در اون زمان هيچ گونه هورموني به گاو ها تزريق نميشد و لقاح صورت گرفته كاملا طبيعي بود.
در بدن سلول ها بر دونوع هستند ، سلول هاي خوب و بد. منظورم از سلول هاي بد سلول هايي هستند كه به بيماري تبديل ميشن كه اول تعدادشون زياد نيست. با خوردن گوشت اين سلول ها رفته رفته زياد ميشن و باعث بوجود آمدن سرطان ها و خيلي از بيماري هاي ديگه ميشن. جالبه كه بدونيد تعداد اين سلول ها در هر كجاي بدن زياد بشه همون جا دچار بيماري ميشه.
چندين سال قبل در آمريكا تحقيقاتي بر روي گوشت انجام شد. تاثير اون بر سرطان و همچنين بيماري بسيار بسيار زيادي مشخص شد. لايحه اي به مجلس نمايندگان رفت. اما به ديل تظاهرات و اعتراضات سرمايه داران و شركت هاي بزرگ دامداري كه گوشت رو به اروپا و ژاپن صادر ميكردند،‌قضيه مسكوت ماند. چرا كه اقتصاد امريكا فلج مي شد.
تو پرانتز يه نكته اي هست كه بايد بگم و اون هم در باره ي چگونگي پرورش گاو در دامداري ها و مرغ در مرغداري هاست
ميدونيد كه گاوها حيوانات منحصر به فردي هستند. در تمامي كتاب هاي ديني و همچنين در زردشت يك بخشي رو به گاو ها اختصاص دادند. علت تاكيد هم عطوفت و مهرباني بي نظير حيوونه.
كاري ندارم به اينكه چند نفر از شما از حيوونا خوشش مياد يانه . اما اين يك مساله ي كاملا انسانيه. در دامداري ها براي اينه گاو ها باردار بشن بهشون لقاح مصنوعي ميدند. بازش نميكنم ، تا همين جاش رو مي تونيد تصور كنيد. بعد از اينكه گوساله به دنيا مياد ،‌اون رو از مادر جدا مي كنند .. تو فيلم مستند نشون ميده كه گاو مادر به علت اينكه فرزندش رو ازش جدا ميكنند به حدي نعره ميكشه كه از حنجره ش خون مياد. هر روز قبل از انجام عمليات شير دوشي به همه ي گاوها آمپولي ،هورموني تزريق ميشه تا شيردهي بيشتر بشه. گاو شيرده هر روز دردي شبيه درد عادت ماهانه رو تحمل ميكنه و شير ميده. حتما ديديد كه اون در آخورش حتي نميتونه بشينه و تمام مدت بايد سرپا بمونه.
هيچ كدوم از كشتار گاه ها ذبحشون ،‌ذبح اسلامي نيست. چرا كه همه ي اون ها جلوي چشم هم كشته ميشن. تو فيلم نشون ميده با پتك هاي فلزي به سر حيوون مي زنند و وقتي كه مرد يا بيهوش شد سر ميزنند. شرايط ديگه ي كشتار هم رعايت نميشه.
قضاوت با شما. آيا خوردن گوشتي كه با غم و درد و اندوه حيواني همراهه ، براي ما سلامتي به همراه مياره!‌!؟ درد حيوون ها باعث بوجود اومدن امراض و سم و هورمون هايي در اون ها ميشه . پس مسلما براي ما مفيد نيست.
يه دوستي دارم كه در مرغداري كار ميكنه. اون مي گفت كه در روز اول جوجه كشي يه قطره به خورد جوجه ميدند و اين باعث ميشه كه توي 50 روز مرغ ميشه .
شير و ماست نخوريد:
خرما داراي مقادير بسيار زيادي كلسيمه و داراي قند مفيدي براي بدنه. كنجد با پوست بسيار غني از كلسيمه.
اما در گذشته و هنوز هم از شير به عنوان منبع كلسيم ياد ميشه. در حالي كه چنين نيست و كاملا نتيجه ي عكس ميده.
به حيوانات فك كنيد.
گاو رو در نظر بگيريد .
استخون هاي اين گاو حتي با ساطور هم قابل شكستن نيستند. فيل،‌شتر،‌اسب،‌ و...
گوساله فقط 12 ماه از شير تغذيه مي كنه و بعد از اون علف مي خوره.
هيچ وقت هيچ كس نديده كه يه گوساله بعد از اينكه شير مادرش تموم شد بره سراغ گاو ديگه اي. چرا كه همون شير كافي براي استخوان بنديشه و بقيه ي كلسيم مورد نياز رو از گياهان تامين مي كنه.
انسان هم همينطوره. مدتي براي اينكه نوزاد از شير مادر تغذيه كنه معين شده و بعد از اون بايد غذاي طبيعيه خودش رو بخوره نه اينكه به حيوانات ديگه متوسل بشه و سهم اون ها رو بگيره.
شير گاو ساختارش طوريه كه براي يك گاو 700 كيلويي سخته شده نه براي يك آدم نهايتا 100 كيلويي.
ديدن افرادي كه در بچه گي سهم بسيار بالايي شير گاو خوردن و الان دچار پوكي استخوان و ساييدگي هستند صحت اين متن رو تائيد ميكنه.
علاوه بر اون شير غذاي سلول هاي بد و سرطانيه! ماست هم از شيري بدست مياد كه فاسد شده. به جاي اون از شير سويا استفاده كنيد كه داراي مقادير بالاي كلسيم قابل جذبه و بسيار خوشمزه ست.
آقاي خدادادي سوالي پرسيد كه چرا پنير پيتزا خاصيت كشساني داره؟ هيچ كس دليلش رو نميدونست و جواب اين بود ، چون اين پنير فاسد شده و ما پول براي يك پنير فاسد شده ميديم و از خوردنش لذت مي بريم.
از مصرف روغن پرهيز كنيد:
اين طور بيان شد: پشت يك دستتون روغن مايع بمليد و پست دست ديگه دنبه. بعد از ساعت نگاه كنيد. مقداري از روغن دنبه جذب پوست ميشه اما روغن مايع هيچ وقت جذب نميشه. براي شستنش هم بايد خيلي تلاش كنيد.
روغن هاي مايع و جامد (به خصوص مايع) جذب نميشن. بهتره بدونيد كه وقتي كه روغن مايع استفاده مي كنيد ، بدن براي دفع اون و اينكه اون رو از بدن پاك كنه بايد به دماي 80 درجه برسه؟؟؟؟‌!!!!!!!!
سوال اگه دماي بدن از 37 درجه بيشتر بشه چه اتفاقي ميوفته؟
-ما تب مي كنيم.
حالا اين بدن بيچاره چه جوري بايد به دماي 80 درجه برسه؟
از روغن هاي گياهي استفاده كنيد اما هيچ وقت در استفاده ازاونها زياده روي نكنيد. از روغن زيتون تصفيه نشده استفاده كنيد. در آزمايشي كه از روغن زيتون هاي رودبار به عمل اومد ، متوجه شدند كه بالاي 50 درصد با روغن مايع مخلوط هستند.
و نكته ي قابل توجه اينه كه حتي اگه از روغن زيتون تصفيه نشده هم استفاده مي كنيد ‌،براي هر خانواده ي 6 نفره حدود يك قاشق غذاخوري كافيه . مي تونيد بيشتر بخوريد اما بدونيد مقادير بالاي اين روغن ها هم براي بدن چندان مطلوب نيستند.
دكتر مي گفت از چاي سبز به جاي چاي سياه استفاده كنيد. چرا كه 70 نوع خاصيت داره و براي درمان همه نوع بيماري اي توصيه ميشه. روزي 8 ليوان چاي بنوشيد.
زماني كه شما از گياهان استفاده مي كنيد ،‌در حقيقت سلول هاي زنده و مفيد رو وارد بدنتون مي كنيد. بدن تشخيص ميده و اونهاروبراي ترميم به نقاط آسيب ديده مي فرسته.
نبايد گياهان رو در دماي بالاي 57 -70درجه حرارت بديد . چرا كه نور خورشيد براي اونها كافيه و با حرارت بيشتر تنها ،خاصيتشون رو از دست ميدند. سبزيجات و ميوه جات غذاي دسته اول هستند. پس براي بدن مفيدند.
گوشت ها غذاي دسته ي دوم هستند چرا كه حيواناتي كه از گوشت اونها تغذيه مي كنيم هم از غذاي دسته ي اول استفاده مي كنند.
زماني كه ما گوشتي رو ميپزيم و مي خوريم ،‌در حقيت اونو به غذاي دسته ي سوم تبديل كرديم. كه هيچ گونه خاصيتي براي ما نداره.
ما براي ترميم ميلين ها بايد غذاي زنده بخوريم.
شايد بگيد كه بيماري هاي ذكر شده هيچ كدوم ربطي به بيماري ام اس نداره.
در اين مركز بيماري هاي شبه ام اس درمان شدند.كسايي كه پلاك داشتند ،بعد از گذشت 6 ماه هيچ اثري از پلاك نداشتند.
خانواده اي رو ملاقات كردم كه فرزندشون 9 سال درگير بيماري بود. (ساكن بندر عباس بودند). دكتر بسكي به اونها ميگه كه فرزندشون رو نديده درمان مي كنه به شرط اينكه اونها در شهر خودشون و شهرهاي گرمسيري اطراف درخت بكارند. اونها قبول كردند و بعد از چند ماه و با رعايت دستورات دكتر بسكي بچه شون خوب شد.
دكتر بسكي به من اطمينان داد كه بيماري مارو خوب ميكنه به شرط اينكه به تمام حرفهاش گوش بديم و وقتي كه خوب شديم براي زمين خدمت كنيم .
اين دكتر خير و انسان والا از جمله كساييه كه دولت و مملكت ما قدرش رو در زمان حيات نميدونه ، چون اگه بهش بها بده خيلي ها هستند كه ضرر كنند... دكتر ها، داروخانه ها،‌دارو سازي ها و .... هزاران جاي ديگه و هزاران نفر ديگه
من با آقاي خدادادي صحبت كردم و ايشون شماره همراهش رو به من داد . از ايشون خواستم كه ديداري بزاريم كه همه ي ما (ام اس سنتري ها) باشيم و ايشون هم حضور داشته باشند كه قبول كردند.
در مورد سايتش هم بگم كه اون رژيم ها براي كسايي گفته شده كه پخته خوار و گوشت خواري مي كنند . (پس بهتره كه اگه قراره گوشت بخورند از چيزاي كه اونجا قيد شده استفاده كنند، چون سالم تره)
پروفسور بسكي و دكتر واحدي هم بسيار استقبال كردند و حتي اعلام كردند كسايي كه از راه دور ميان مي تونن در طبقه ي سوم اونجا شب رو بمونن .
لازم به ذكره كه اين مركز فقط و فقط به صورت خيريه كار ميكنه و هيچ گونه وجهي بابت جلسه اي كه برامون ميزاره دريافت نميكنه.
خواهش عاجزانه:
ما دارو مصرف مي كنيم. مي دونيد كه اين داروها باعث درمان بيماري ما نيستند. و فقط و فقط چند درصد احتمال حمله رو كم مي كنند.
اومدن به اين ديدار هيچ چيزي از كسي كم نمي كنه. همه مون مي دونيم كه تغذيه يك موضوع خيلي خيلي مهمه. بياد ايمان داشته باشيم و تعصب رو بزاريم كنار.
ما توي دريا افتاديم. وقتي تو آب افتاديد چيكار ميكنيد؟ همين طور ميمونيد تا غرق بشيد يا نه حداقل يه دست و پايي ميزنيد؟! هيچ چيز نگران كننده اي در مورد درياي ما وجود نداره چون كم عمقه ! ‌اما بايد به ساحل برسيم .
به خودتون بگيد كه اولين كسي هستيد كه درمان ميشيد. .
اين چيز زيادي نيست! فقط كافيه ايمان داشته باشيد.
سعي كنيد همتون به اين ديدار بيايد ...
متني كه دكتر بسكي در موقوف نامه اش گفته رو براتون ميزارم.
بعد متن ترجمه شده كه مركز علمي تحقيقاتي جان هاپكينز اعلام كرده و تمام ادعاهاي دكتر رو تاييد كرده رو براتون ميزارم ...
متن انگليسي رو هم ميزام تا اگه خواستيد ترجمه اش كنيد ...
اين دوتا كتاب رو هم تهيه كنيد و بخونيد (خدادادي و بسكي خيلي تاكيد مي كردند)
ا دانش تغذيه(غذا براي بهتر زيستن)" تاليف پروفسور دين اورنيش -ترجمه دكتر حسن فشاركي زاده(عضو كالج بين المللي جراحان اورتوپد)- انتشارات قديس
"نشاط و تندرستي براي تمام دوران زندگي(پيشگيري و رهايي از سرطان)"نوشته پروفسور هاروي داياموند،دين اورنيش و دكتر نيل بارنارد وديگران- ترجمه دكتر حسن فشاركي زاده -انتشارات پيشگامان علم و صنعت آريا
كتاب دكتر آوانسيان و راد پويا رو هم بعد مي زارم كه دانلود كنيد. يا اگه كسي تونست اين كارو انجام بده .
از سينا،‌حميد و مجيد عزيز هم مي خوام كه اقدامات لازمه رو انجام بدن.
با تشكر فراوان
love51
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : yaro , anaram , reza , earth , tanha , hamed , Morteza , kimiya , nazaninn , Sina , mahnaz5352 , baran , sadaf , sama , najva , امنه زارع , سپیده م , yummy , naz.gigili , baran1390 , رنگین کمان , maedeh , dr.dentist , بابک57 , MFhealth , AVID2000 , shahrzad.s , O#!!! , hanie , Azad , shokolat , Narges , احمدرضا , nead , esmaeil , parisa2011 , ش.م , سـاناز , arezooo82 , # پریسا # , *sharzad.s* , sattar , رها شایان 63 , آقا صادق , golshid , ostad2000 , ابراهیم , سها , visko , سمیرا67 , mehdisalimi
وای چقدر زیاد بودconfused
خودت تنهایی نوشتیش یا کسی کمکت کرد؟ icon_cry
اولن مرسی بابته این گزارش مو به مو و دقیقت
دوما حواسمو بدم یه وقت این گزارش دسته مامانم نیوفته
همینجوریش بذاریش پرتمون میکنه تویه بیشه زار تا خودمو گیاه جمع کنیم بیایم بخوریم ، دیگه این چیزارم بخونه که کلن باید قیده زندگیمو بزنم confused
شوخی کردم
همونجور که اون بالا گفتم ما تویه خونمون مامانم خیلی سعی میکنه ما رو گیاه خوار بار بیاره ولی به لایلی نمیتونه
مهمترینش مشکله کمخونیه حاده منه
که البته با حبوبات میتونه ماجرا فیصله پیدا کنه ولی من حبوبات نمیخورم angry2
واسه همین مامی کارش کمی مشکل شده
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Matilat , baran1390 , سها , visko
انارام جونم از ساعت 3 نسشتم دارم مينويسم. آفرين مامانت
يه چيزي وقتي مغز ها رو مي خوري 90% آهنش جذب بدن ميشه ،‌ولي وقتي گوشت مي خوري فقط 20% آهن اون جذب ميشه. بقيه ش جذب نميشه ،‌چون بدنمون قابليتش رو نداره گلم.... كمخونيتم خوب ميشه. امتحانش كه ضرر نداره
حاضرم به همتون التماس كنم كه بياين، آخه اونا بهتر از من براتون توضيح ميدن
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : baran1390 , O#!!! , nead
آه مردمangelangel
چقدر زیاد بود و جالب
مرسی ماتیلات جانagreement2agreement2
ولی ما شمالیا چطور غذاهای چرب چیلیرو ول کنیم
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : Matilat
نميدونم چرا من هر كاري ميكنم از اين آقا خوشم نمياد !! confused

يه چند تا مورد رو بگم !
ماتيلات جان شما چند بار به كشتارگاه رفتي كه انقدر دقيق ذكر كردي كه حيوانات رو جلو همديگه ميكشن و .... !!!؟؟؟؟
مسلما در مقابل هر جاي بدي جاي خوبي هم وجود داره پس انقدر با اطمينان هر چيزي رو كه شنيدي تعريف نكن .

گفتي قديمي ها گوشت ميخوردند و چيزيشون نميشد و دليل اون هم چراگاه طبيعي هست . پس از اين گفته هم بايد نتيجه گرفت كه خوراك دام اشكال داره نه خود دام !!

اگه طبق گفتت روغن مايع در دماي 80 درجه دفع بشه اينو به جرات ميتونم بگم كه من از اولين روز زندگيم تا الان روغن مايع خوردم . دماي بدنمم كه به 80 نرسيده . مصرف روغن رو هم حساب كنيم فكر نكنم پايين تر از 100 كيلو باشه . پس چطوري ميشه كه وزن من 60 كيلو هست ؟ اين روغن هاي دفع نشده كجا رفتن ؟

نكته ديگه هم اينكه گفتي دندان هاي انسان براي گوشت خواري آفريده نشده ! ميشه بپرسم چه دندوني مناسبه واسه گوشت خواري ؟ حتما دندون شير و گرگ ! نه ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : arezooo82
(2010/06/06, 08:50 PM)Morteza نوشته است: آه مردمangelangel
چقدر زیاد بود و جالب
مرسی ماتیلات جانagreement2agreement2
ولی ما شمالیا چطور غذاهای چرب چیلیرو ول کنیم
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

زنده باد کته ماهی و کته کباب و سیاه بادمجان icon_biggrin
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : آقا صادق
(2010/06/06, 09:14 PM)hamid نوشته است: نميدونم چرا من هر كاري ميكنم از اين آقا خوشم نمياد !! confused

يه چند تا مورد رو بگم !
ماتيلات جان شما چند بار به كشتارگاه رفتي كه انقدر دقيق ذكر كردي كه حيوانات رو جلو همديگه ميكشن و .... !!!؟؟؟؟
مسلما در مقابل هر جاي بدي جاي خوبي هم وجود داره پس انقدر با اطمينان هر چيزي رو كه شنيدي تعريف نكن .

گفتي قديمي ها گوشت ميخوردند و چيزيشون نميشد و دليل اون هم چراگاه طبيعي هست . پس از اين گفته هم بايد نتيجه گرفت كه خوراك دام اشكال داره نه خود دام !!

اگه طبق گفتت روغن مايع در دماي 80 درجه دفع بشه اينو به جرات ميتونم بگم كه من از اولين روز زندگيم تا الان روغن مايع خوردم . دماي بدنمم كه به 80 نرسيده . مصرف روغن رو هم حساب كنيم فكر نكنم پايين تر از 100 كيلو باشه . پس چطوري ميشه كه وزن من 60 كيلو هست ؟ اين روغن هاي دفع نشده كجا رفتن ؟

نكته ديگه هم اينكه گفتي دندان هاي انسان براي گوشت خواري آفريده نشده ! ميشه بپرسم چه دندوني مناسبه واسه گوشت خواري ؟ حتما دندون شير و گرگ ! نه ؟
حميد جان من كاري به آقاي خدادادي ندارم...
صحبت من درمورد دكتر بسكيه و روش درمانش نه آقاي خدادادي . اون روزي كه من اونجا بودم آقاي خدادادي هم بودن.
در مورد كشتارگاه ها :من فيلم مستندي دارم كه اين ادعا رو ثابت مي كنه . در مورد كشتار شتر ها هم هست كه يه مدت خيلي بلوتوث مي شد. من نشنيدم،‌خودم ديدم. درسته كه شايد بعضي از جاها باشه كه (به ندرت) اين كار رو نكنن ،‌اما خرجش فقط يه تحقيق ساده ست.

در مورد روغن مايع : نمي تونيم انكار كنيم كه چسبندگيه روغن مايع بسيار بالاست. وقتي روي سراميك آشپزخونه مي چسبه نديدي؟ تنها با يه شوينده ي بسيار قوي كه حداقل چندين آنزيم داشته باشه ميشه شستش ،‌اونم به زحمت. حالا فك كن با درون ما چيكار مي كنه!
منظور من از دفع كردن اين نبود كه همه ي روغن تو بدنمون مي مونه،‌منظورم اينه كه وقتي به اعضاي داخليمون مي چسبه ،‌بدنمون براي پاك كردنش به زحمت ميوفته !‌
در مورد دندون . بيشتر دندون هاي ما آسياب هستند . آره دندون هاي جانور گوشت خوار كاملا مشخصه. خودت بهتر مي دوني... يعني دندون هاي ما واسه شكار مناسبه؟
 تشکر شده توسط : baran1390 , *sharzad.s*
(2010/06/06, 07:18 PM)Matilat نوشته است: انارام جونم از ساعت 3 نسشتم دارم مينويسم. آفرين مامانت
يه چيزي وقتي مغز ها رو مي خوري 90% آهنش جذب بدن ميشه ،‌ولي وقتي گوشت مي خوري فقط 20% آهن اون جذب ميشه. بقيه ش جذب نميشه ،‌چون بدنمون قابليتش رو نداره گلم.... كمخونيتم خوب ميشه. امتحانش كه ضرر نداره
حاضرم به همتون التماس كنم كه بياين، آخه اونا بهتر از من براتون توضيح ميدن

فدات شم مشکله کم خونیه من کمی پیچیده اس
از طرفی با کمبود هموگلوبین حاد روبرویم از طرفی تالاسمی مینور دارم . یعنی آهنه بدنم تازه زیاد هم هست angry3angry3angry3angry3angry3
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : آقا صادق
مي گم ماتيلات اين دكتر بسكي همون وسكي نيست كه رفته تو جنگلاي شاهرود يه بيمارستان زده و همه چيز رو خودش پرورش مي ده و ... تلويزيون يه بار نشونش داد؟
يه پيرمرده 80 و خورده اي سال كه عين رابينسون كروزو مي مونه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
(2010/06/06, 09:35 PM)earth نوشته است: مي گم ماتيلات اين دكتر بسكي همون وسكي نيست كه رفته تو جنگلاي شاهرود يه بيمارستان زده و همه چيز رو خودش پرورش مي ده و ... تلويزيون يه بار نشونش داد؟
يه پيرمرده 80 و خورده اي سال كه عين رابينسون كروزو مي مونه.

آره اما اسمش بسكيه
اون يه بيمارستان هايي رو مي سازه و وقف مي كنه. چند بار هم تو تلويزيون آوردنش

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   2003612321099739353_rs.jpg (اندازه: 21.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 24)
 تشکر شده توسط : baran1390 , رضا محمدی ها

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه حلي براي سرگيجه Matilat 17 21,909 2014/10/03, 10:21 PM
آخرین ارسال: سمیرا67

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست