امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟
به به چه قدر بحث شیرین ازدواج طولانی شده...
من با وجود اینکه ازدواج 2 بیمار ام اس رو درست نمیدونم ولی وقتی قرار باشه با عشق و محبت در کنار هم قرار بگیرند و ازدواج کنن مطمئن هستم خیلی از مشکلات حل میشه...فقط اگر این انتخاب عاقلانه بوده باشه.
دوستان جایگاه خدا رو در زندگی فراموش نکنید. اونی که روزی میده خداست. واگر قرار باشه دو فرد چه هر دو بیمار ام اس و چه یکی سالم و دیگری بیمار روزشون رو خواهد رساند...

(2015/05/10, 10:44 PM)0MID نوشته است: از نظر پزشکم که اصلا ازدوازج یه فرد ms خواه با سالم یابا همدرد خودش اشتباهه.....البته دوستان این موضوع رو هم مدنظرداشته باشن که نظرات اطباء متفاوته وهرکدوم نظرخودشونه اعلام میکنن.....یکی موافق یکی مخالف یکی هم با اگر و اما و شاید......
من واقعا برای این پزشک متاسفم که چیزی از مفهوم انسانیت رو نفهمیدن...ودر نهایت خود خواهی اون چه رو که به ذهنشون اومده به بیمار شون گفتن. ما بسیاری بیمار های بد تر داریم که یک همچین نسخه ای براشون پیچیده نشده. ام اس که دیگه عددی نیست.

(2015/05/11, 08:04 AM)مریم۷۲ نوشته است: اما بچه ، یعنی میگین چون ام اس دارم نباید بچه داشته باشمsad2
پس من که عاشق بچه م چی؟ sad2هان؟ و خیلیای دیگه مثل من
دکترا همش حرف از درصد و این چیزا میزنن ، ولی اسمش روشه در صد ، احتمال!
با یه مشت احتمالات از یه سری انسان نمیشه زندگی کرد نمیشه ، اونم انسانی که از سر تا پاش پره اشتباهه
درسته احتیاط شرط عقله باید مراقب بود ، ولی چرا من بگم این کارو انجام ندین چون من پشیمنونم شما هم پشیمان میشین، این درست نیست، در حالی که وضعیت من با بقیه خیلی متفاوته هم از لحاظ جسمی هم از لحاظ روحی
تو دنیا همه چی نسبیه، پس نمیتونم با قاطعیت بگم این کارو انجام ندم که فلان اتفاق نیفته
من نمیتونم تصور کنم بچه نداشته باشم و مادر نشم، نمیتونم دنیامو بدون بچه تصور کنمsad2
مریم جان یک بیمار ام اس به خاطر داشتن ام اس محدود نیست...
کی گفته به خاطر وجود ام اس نباید بچه دار بشه؟ اصلا کی ارثی بودن این بیماری رو اثبات کرده؟ مگه پدر و مادر ماها ام اس داشتن که ما دچار ام اس شدیم؟ عزیزم 2 فرد سالم از کجا مطمئن هستن فرزند سالمی به دنیا خواهند آورد که ما به خاطر درصدهای از هوا آمده و احتمالات غلط این فرصت رو از خودمون بگیریم.
علم ثابت کرده که 2 نفر کم خونی مینور فرزندشون کم خونی ماژور میگیره...من کسآنی رو سراغ دارم که هر دو مینور بودن و فرزند اونها ماژور نشد و یک فرزند سالم به دنیا آوردن. ..
ما قدرت خدا رو فراموش کردیم...
درسته 2 بیمار ام اس اگر با هم ازدواج کردن بهتره فرزندی نداشته باشن...یک دلیلش احتمالات از هوا اومده اس و دلیل مهمتر از اون اینه که استرس فرزند داری در شرایطی که هر دو بیمار هستن برای بیماری شون خوب نیست.
آقا امید هم در تمام صحبتها تا حدودی سعی کردن تجربیات زندگیشون رو در اختیار ما بگذارن. این ما هستیم که به چه صورت از این اطلاعات برداشت و استفاده کنیم...
جاذبه زمین "سیب" را انداخت... و جاذبه سیب "انسان" را.
فرقی نمیکند..."سقوط"... سرنوشت هر نوع دلبستگی به غیر از "خداست".
 تشکر شده توسط : 0MID , محمد ارجمند پور , برگ 7

پیام های داخل این موضوع
RE: دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟ - توسط rahaaa - 2015/05/11, 04:32 PM
ازدواج - توسط مریم... - 2015/06/07, 12:47 PM
RE: ازدواج - توسط tinookhe - 2015/06/07, 03:17 PM
RE: ازدواج - توسط همراز - 2015/06/07, 04:19 PM
RE: ازدواج - توسط مریم... - 2015/06/08, 10:31 AM
RE: ازدواج - توسط niloofary - 2015/06/08, 10:52 AM
RE: ازدواج - توسط Exhautless - 2015/06/08, 11:02 AM
RE: ازدواج - توسط nazaninamiri70 - 2015/06/08, 11:09 AM
RE: ازدواج - توسط niloofary - 2015/06/08, 11:17 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,809 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,460 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,519 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,717 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست