•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟

منم با این موضوع مخالفم مگه الان هزار ساله پیشه کلی آزمایش و مشاوره هست برای این کار که آیا بهتره ازدواج صورت بگیره یا نه ...!!!!!!!

تازه مگه برای بچه فقط انسان زنده است پس خودشون چی؟

آیا نمیتونه بدونه بچه خوشبخت باشه یا زندگی کنه؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : Pooya.N , بنده خدا , Ghost , ehsan 10054 , rana , kaveh_plus , رضا محمدی ها
(2012/07/26, 01:40 AM)pooya.n نوشته است: نازنین عزیز
عدد و رقمی که دکترها اعلام میکنن پایه ی علمی داره
با توجه به محدود بودن اطلاعات در حوزه بیماری ام اس بسیاری از اطلاعات موجود با تحلیل داده های آماری بدست اومده
مثلا هنوز هیچ پزشکی تاثیر دقیق مصرف سیگار رو روی ام اس نمیدونه. فقط آمارها نشون میده فاصله ی بین حملات در بیماران سیگاری کمتر بوده
یا هیچ پزشکی دقیقا نمیدونه چرا ام اس بیشتر در خانمها شایع هست
این آمار هم همینطوره. نشون میده احتمال ابتلای فرزندان در دو حالت به چه شکلیه
پس بنظر من میشه به آمارها تکیه کرد تا حدی
چون اطلاعات فقط همینه و همین ها موجوده
دنیای ام اس فعلا و تا اطلاع ثانوی دنیای فرضیه هاست...
ولی در نهایت دو خط آخر پستی که گذاشتی کاملا درست و منطقیه.
مثل اینکه سو تعبیر شد
من با موضوع تاپیک مخالفما...
پست قبلی منو بخونین
اون بابا اصفهانیه گفته اینکارو نکنین
دبیر نجمن ام اس گفته بکنین اینکارو
آمار نشون میده خیلی احتمال ابتلای فرزندان کمه
من به نازنین گفتم وقتی میگه کمه یعنی آمارش علمیه
پس ازدواج دو تا ام اسی هیچ ایرادی نداره
پست قبلی منو توهمین تاپیک مطالعه کنید لطفا...
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : Ghost , sooorooosh
اگه عشق تو زندگی ماها جریان داشته باشه حتی اگه باهم ازدواج کنیم حتی اگه جز اون آمارم باشه بازهم می تونیم خوشبخت زندگی کنیم!!!
گرچه من قبل از بیماریمم با بچه داشتن مخالف بودم اما ماها که فقط برای بچه داشتن باهم ازدواج نمی کنیم ، فقط برای روزای خوب باهم نیستیم!!

احسان جان انگار نیاز به دوره ی درس املا فارسی و آیین نگارش داری !!
قبل ازدواج این مورد رو مد نظر داشته باش!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : Ghost , sooorooosh , Pooya.N , rana , رضا محمدی ها
خوب منم حرف شهرزاد رو به یک شکل دیگه گفتم
چون داشتن بچه هدف اول و آخر زندگی نیست قرار نیست که واسه داشتن بچه آدم زندگی کنه
اتفاقا اولین چیزی که دکترم گفت اینه که واسه بچه مشکل ساز میشه وقتی با یکی که ام اس داره بخوای ازدواج کنی.
به هر حال هدف من از گفته هام این بود که
بایستی صادقانه این موضوع مطرح بشه به طرف مقابلمون
که بعدا مشکلی ایجاد نشه.به هرحال این احتمالیه که میدن شوخی نیس
اینم نظر منه که اگه دو نفر ام اسی با هم قراره ازدواج کنن بهتره قید بچه دار شدن رو بزنن که دوس دارم اینجوری با طرف مقابلم به توافق برسم.
یسری از دوستان دچار سو برداشت از نوشته هام شدن امیدوارم خوب توضیح داده باشمagreement2

تشکر شده توسط : Ghost , sooorooosh , حسین ms , paeazan , Pooya.N , amirfarhag , شهرزاد , rana
اتفاقا ازدواجشون بهتر است بچه مي خوان چيكار همديگر را درك مي كنن
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))
 تشکر شده توسط : Pooya.N , rana
از لحاظ علمی میگن دو نفر ام اسی بهتره باهم ازدواج نکنند

حالا شماها دلتون میخواد ازدواج کنین ماروهم دعوت کنین happy0064.gif

بنظرمن خیلی فاکتورها در ازدواج مهمه. اگه شخص فهمیده باشه که شریک زندگیش یه فرد خاصیه، دیگه ام اس داشتنش رو میتونه نادیده بگیره.حتی اگه خودش در سلامت کامل باشه. و همه چیو بجون بخره.
اگه خودش هم ام اس داشته باشه که باز جواب مساله همینه
 تشکر شده توسط : Pooya.N , ارزو
خب دکترا برای این میگنن دو تا مبتلا به ام اس با هم ازد.واج نکنن یکی بخاطر اینکه اگه بیماریشون عود و فروکش باشه یا ... اون یکی وقتی عزیزش رو ببینه درد میکشه خب به اونم استرس وارد میشه
و باعث تشدید علایم یا ..... خدایی ناکرده پیشرفت بیماری میشه
دو برای اینکه اگه بخوان بچه دار بشن خب بالطبع دو ام اسی بودن روی بچه تاثیر میذاره و اونم ...

برای همین چیزهاست خب شماها لیاقتتون خییل بیشتر از این حرفهاست بنظرم میتونید با فرد سالمم ازدواج کنید ولی باید خیلی شرایط خاصی داشته باشه که خودتون بهتر میدونید منظورم چیه

بهرحال خود مختارید اگه قید بچه روبزنید میتونید با همدردتون ازدواج کنید و با هم باشید در کمال ارامش

منم اوایل بیماری همین تصمیم رو داشتم میگفتم فقط ام اسی یا کسیکه مشکلی داشته باشه ولی بعدش گفتم ادم خاص الان کلا قیدشو زدم
بهرحال هر چیزی یه سری مشکلاتی رو داره دیگه برای همین من قیدشو زدم wink2

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : amirfarhag , marmar , Pooya.N
ما چکار کنیم؟؟
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : Pooya.N
هیچی زندگی

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
(2012/07/26, 09:04 PM)yas نوشته است: خب دکترا برای این میگنن دو تا مبتلا به ام اس با هم ازد.واج نکنن یکی بخاطر اینکه اگه بیماریشون عود و فروکش باشه یا ... اون یکی وقتی عزیزش رو ببینه درد میکشه خب به اونم استرس وارد میشه
و باعث تشدید علایم یا ..... خدایی ناکرده پیشرفت بیماری میشه
دو برای اینکه اگه بخوان بچه دار بشن خب بالطبع دو ام اسی بودن روی بچه تاثیر میذاره و اونم ...

برای همین چیزهاست خب شماها لیاقتتون خییل بیشتر از این حرفهاست بنظرم میتونید با فرد سالمم ازدواج کنید ولی باید خیلی شرایط خاصی داشته باشه که خودتون بهتر میدونید منظورم چیه

بهرحال خود مختارید اگه قید بچه روبزنید میتونید با همدردتون ازدواج کنید و با هم باشید در کمال ارامش

منم اوایل بیماری همین تصمیم رو داشتم میگفتم فقط ام اسی یا کسیکه مشکلی داشته باشه ولی بعدش گفتم ادم خاص الان کلا قیدشو زدم
بهرحال هر چیزی یه سری مشکلاتی رو داره دیگه برای همین من قیدشو زدم wink2
میدونید یه چیزایی به من ثابت کرده که دو تا همنوع خیلی بهتر همو درک میکنن.
یه مثال واستون میزنم مثلا دو نفرو در نظر بگیرین که یکی فقیره و یکی ثروتمنده
خوب زندگی هر کدوم از اونا واسه طرف مقابلشون قابل درک کردن و هضم کردن نیس چون هیچ وقت تو این شرایط نبودن که جاشون عوض شده باشه!
میدونید من نمیخوام بگم ما چیزیمونه!نه اصلا منظورم این نیست
بلکه شاید توانایی ما از خیلی آدمای دیگه هم بیشتر باشه
خیلی از بزرگارو میشناسم که با این بیماری جایگاه های خیلی بالایی رو دارن
اما بقول شما باید یسری شرایط خاصی باشه که ما تو جو زندگیمون احساس آرامش داشته باشیم
این نظر منه که اگه طرف مقابلمون مث خودمون باشه این دغدغه رو نداریم که جواب خیلیا رو بدیم بخاطر اتفاقایی که ممکنه واسمون بیفته

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,751 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,413 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,483 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,501 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست