•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی ، ضعف ، بی حسی و کرختی پاها
(2015/09/18, 11:54 AM)الی کوچولو نوشته است: ممنونم از راهنماییتون
واقعا این مشکل اذیتم میکنه! من آدمی بودم که خیلی زیاد پیاده روی میکردم و هیچ مشکلی برام پیش نمی اومد. حتی بعضی وقتها از صبح زود تا ظهر راه میرفتم. ولی الآن وقتی بیشتر از نیم ساعت راه برم دیگه پاهام در اختیار خودم نیست و باید اونا رو روی زمین بکشم! واقعاً بابت این موضوع ناراحتم

دعا کنید خوب بشم

ایشالا که خوب میشی زود. اما اینم فراموش نکن که به حرف بدنت گوش بدی. سعی کن مایعات خنک استفاده کنی و از گرما بپرهیزی. ورزش سبک و فیزیوتراپی هم فراموش نشه!agreement2
 تشکر شده توسط : silent
دوستان من پای راستم یه کم دچار کرخیه برای رفعش چیکار میتونم بکنم؟ البته دایمی نیست بعضی وقتا اذیت میکنه که مجبور میشم
پامو بکشم ، ولی با یه استراحت خوب میشه، حتا رانندگیم میکنم راحتم. چه کارایی رو واسه نرم شدن و راحتی پیشنهاد میکنین؟
بیخیالش باش ، باهاش کنار میای
اینجا و اینجا و اینجارو مطالعه کنید

صحبت های ما اینجا باب تجربه س!

معمولا این حالات با همون استراحت که گفتید رفع میشه اما در صورت تداومش که میگید دارید، پس حتما این حالتتون رو به دکترتون بگید ببینید چه راه حلی میده
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : alireza1111
سلام به ام اسی های عزیز

من بعد از یه حمله مفصل و درست و حسابی پای راستم دچار ضعف شد و این مشکل خیلی عجیبه به نظرم چون به صورت ایستاده توان خم کردن پاهام رو ندارم ولی به صورت درازکش و خوابیده مشکلی ندارم و میتونم پاهام رو خم و راست کنم
این مشکل برای کسی بوجود اومده تا حالا؟آخه اگر پلاک باشه که به نظرم باید به صورت خوابیده هم مثل ایستاده باشه
(2015/09/17, 06:21 PM)الی کوچولو نوشته است: سلام دوستای خوبم
من تا آذر ماه هیچ مشکلی نداشتم ولی با دیدن یه بیمار ام اس با وضعیت حاد که نمیتونست راه بره دچار مشکل شدم! وقتی بیشتر از نیم ساعت پیاده روی کنم، احساس ضعف و سنگینی توی پاهام دارم و تعادلم رو از دست میدم. توی ام آر آی هیچ نشانه جدیدی دیده نمیشه و بنابر تشخیص پزشک قرار شده 10 جلسه کاردرمانی برم
به نظرتون مشکلم با کاردرمانی حل میشه؟

کار درمانی رفتین تا جایی که امکان جا و مالیش بود وسایلشو بخرین تو خونه داشته باشین تمریناتو انجام بدین واسه من دفعه اول کامل خوب شد کوهنوردی هم میرفتم ولی دفعه دوم سه ساله طول کشیده شنا هم هفته ای دو بار خوبه خودتونو بندازین بدتر میشه..سعی کنید خسته شدین ادامه ندین سلامت زانوهاتون خیلی مهمه زانو ظرب ببینه خوش بینانه هشت ماه طول میکشه
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
سلام بچه ها جون
منم يه چند وقته شبها گزگز پاهام بيشتر شده كه واقعا نمي دونم علتش چيه تازه با اينكه گاباپنتين رو كردم روزي سه بار ولي شبها ديوونه ام مي كنهconfused2confused2confused2
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
برا من یه جوره دیگه هست.این سنگینی رو 11_12 سال قبل داشتم.الان انگار جریان عصبی از نخاع کمری به سمت پاهام ضعیف هست.حتی در برخاستن و نشستن هم همین طوره.در کل توان فرمان دادن به پاهام کمه.اگه زمانی فرمانبردار بشن که خوب می تونم راه برم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
من زانوام دو روزه اينقد بی جونه که می خواد تا بشه. اصلا رو پاهام نمی تونم وايسمsadsadsadsadconfused2confused2confused2
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
دوسه هفته ایه که پای راستم احساس سنگینی میکرد دکترم بهم 5 تا دگزا داد و گفت ممکنه یه حمله خفیف باشه الان بهتر شده اما وقتی بیشتر از نیم ساعت راه برم باز اون حالت ضعف بر میگرده و حس میکنم پاهام رو میکشم البته کسی متوجه نميشه فقط خودم حسش میکنم حالا نمیدونم بازم برم دکتر یا نه؟! همزمان سرگیجه هم دارم گاهی حس میکنم زمین لرزه شده و اینکه بی حرکتم اما احساس میکنم تکون میخورم خیلی این حالت ها کلافه کننده ست خیلی عصبی میشم البته برای مشکل سرگیجه هم دکتر بتاسرک داده که هشت ساعت یکبار نصفه میخورم
سلام
من مشکل اسپاسم عضلانی داشتم و دکترم دانترولن و سیردالود رو برام تجویز کردن و مشکل اسپاسم من تا حد خیلی زیادی رفع شده ولی با مصرف این داروها پاهای من ضعیف شدن که اوایل فکر میکردم با قطع مصرف این داروها مشکل ضعف پاهام هم خوب میشه ولی الان پنج روزه که دارو مصرف نمیکنم ولی همچنان ضعیف مونده
به نظر شما باید چیکار کنم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواب رفتگی سر، سوزش و گزگز و یا سنگینی سر sargol 17 172,220 2019/11/13, 10:56 PM
آخرین ارسال: Shaparak..
  ضعف و سنگینی دست آزیتا 7 17,455 2017/09/02, 10:37 AM
آخرین ارسال: حامد 67
  درد کتف و گردن - سنگینی گردن mina_a 26 19,631 2017/05/02, 06:47 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست