• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی ، ضعف ، بی حسی و کرختی پاها
هفته ای دو تا سه بار تو خواب پاهام از زانو بی حس میشه و چند لحظه ای طول میکشه تا بتونم از جام بلند شم
نمیدونم کسی از دوستان هم تا به حال این تجربه رو داشته؟
 تشکر شده توسط : reza4u
(2012/05/10, 08:30 PM)# پریسا # نوشته است: هفته ای دو تا سه بار تو خواب پاهام از زانو بی حس میشه و چند لحظه ای طول میکشه تا بتونم از جام بلند شم
نمیدونم کسی از دوستان هم تا به حال این تجربه رو داشته؟

من هم تا چند وقت پیش دستم این اتفاق براش می افتاد اما تو بیداری بود!! دکترم گفت نوار مغز دادم گفتش یه کم پیک تو نوار مغزیت هست بهم همون داروی levetiracetam رو داد!! ایشالا برای شما این جوری نیست اما به دکترتون بگید ضرر نداره!! خیال خودتون راحت می شه که هیچی نیست!
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : # پریسا #
سلام من نزدیک 2 ساله که نوکه انگشت پایه چپم گزگز میکرد که ادامه پیدا کرد تا به زانومم رسید امسال تابستان امسال هم تیرماه 2تا حمله داشتم به فاصله 10 روز به ترتیب دست چپ و چشم راستم بی حس وتار شد که بعده 2ماه خوب شدن و بعدش 2 ماه پیش رفتم دکتر mir از مغز و گردن نوشت که بدون تزریق مشاهده چند پلاک در مغز و چند پلاک در گردن شد.بعد پالس تراپی و سینووکس هفتگی ولی بعده 2 ماه هنوز پای چپم خوب نشده به دکتر گفتم دکتر گفت چون این عارضه کهنه بوده شاید رفع نشه از دوستان میخوان نظر بدن چیکارکنم پام خوب شه.پایه چپم به این صورته که 500متر راه میرم دچار ضعف و سنگینی میشهconfused2
 تشکر شده توسط : OMG!
سلام.شما میتونید از ورزشای منظم و سبک و همینطور فیزیوتراپی استفاده کنید.البته شنا هم خوبه
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : OMG!
فیزیو رفتم ولی دوباره هموجوری شد.تا کی باید سینووکس بزنم؟واقعا نگرانم آرزو خانم
محمد آقا نگران نباش ؛ان شالله که چیزی نیست و زود رفع میشه.مهم اینه که زود متوجه شدین و دارو گرفتید.کمی باید صبرکنید.البته بیماری قابل پیش بینی نیست گاه گاهی ضعف وسنگینی پا را دارد.با فیزیو تراپی و ورزش کم کم رفع می شود.

فکرمیکنم یک دوره4ساله بایدتزریق را داشته باشید.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

آخه این چه مرضی بود ما گرفتیم تو فامیل ما سابقه نداشته ب کی بدی کردیم راستی قرصاش چطوره؟
 تشکر شده توسط : پویش
منم الان بالای سه ساله که پای راستم این مشکل رو پیداکرده.بادکترکه صحبت کردم گفت امیدوار باش خوب بشه.گفتم آقای دکتر من نمیخوام خودمو فریب بدم بگید خوب میشه با دارو یانه؟چند لحظه مکث کرد و بعد گفت:هرگز خوب نمیشه!
تو فامیل ما هم سابقه نداشته،هیچ کار خداوندبی حکمت نیست.امتحانی است که به امید خداوند ازش سربلند بیرون میاییم.چه قرصی می خورید؟

مهتاب جان اینطوریها هم که میگید نیست.متفاوت است ماجرای بیماری آقا فربود رو خوندید؟؟تلاش وپشتکار وامید میخواد وعنایت خداوند

http://mscenter.ir/showthread.php?tid=6648

محمد آقا فکرکنم این مطلب بود.بخونیدش برای درک بزرگی خداوند و اثرات امیدبحث جالبیه.از اون وضعیت بتونی به صعود قله های مختلف برسی
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

سلام ..
اين مشكل خيلي كوچيكيه ..اين برطرف خواهدشد
من قبل از 8 سال پيش كه تشخيص ام اس بهم بدن دقيقا پاي راستم اين مشكلو داشت ..
الان خوبه كه شما ميتونيد 500 متر راه بريد ..
من اصلا قادر به راه رفتن نبودم ولي چون نميدونستم ام اس دارمو بهش فكر نميكردم بعد از 2 ماه خوب شدم
الانم چون داريد بهش فكرميكنيد تغييري نميكنيد ..
ميدونم مشكله بهش فكر نكنيد ولي فكرم بكنيد بدتر ميشيد
اين نظر شخصي خودم بودwink2wink2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : مینا غلامنژاد , kamran.k

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواب رفتگی سر، سوزش و گزگز و یا سنگینی سر sargol 17 172,127 2019/11/13, 10:56 PM
آخرین ارسال: Shaparak..
  ضعف و سنگینی دست آزیتا 7 17,403 2017/09/02, 10:37 AM
آخرین ارسال: حامد 67
  درد کتف و گردن - سنگینی گردن mina_a 26 19,560 2017/05/02, 06:47 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست