امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقش الكل در بیماری ام اس
منم با مرجان موافقم agreement2 اینقدر روی یک موضوع حساس نشید همه ی احتمالات باید بررسی بشوند تا نظریه قطعی بوجود بیاد woman من که خیلی هم مقید به بعضی اصول و مذهب هستم دوست دارم گاهی وقتها واقعا بی خیال بشم و یکم از این دنیای وا نفسا فاصله بگیرم حالا با ابزاری که برای خودم مجاز میدونمconfused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , همسر یک قهرمان , omid_nejad , marjanr , shaytoon , pariya1361 , محمدرضا77 , زرگر
رامین جان سوء استفاده نیست !!
ناظرین عزیز به دلیل عنوان تنش زا عنوان تاپیک رو تغییر دادند . که الان به عنوانی که خودت خواستی تغییر پیدا کرد .

لازمه به دوستان هم یاداور بشم طبق قوانین سایت صحبت های مذهبی خلاف قوانین هست .
برای اینگونه صحبت ها میتونید به سایت های مذهبی مراجعه کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : FBF , neda.n , paeazan , marjanr , shaytoon , warrior , pariya1361 , Godfires
این آثار سو الکل که ذکر شده برای معتادین به الکله .......در غیر اینصورت که الان جمعیت جهان باید نصف اینی که هست هم نبود!!
 تشکر شده توسط : BE FREE !
سلام دوستان.
آقا سوالی داشتم؟ لطف میکنید کسی که در این مورد اطلاعاتی داره به من بده؟
دوستان احتمال داره که کسی از مشروبات الکلی زیاد استفاده کرده باشه دچار ام اس بشه،و ام اسش مربوط به مشروباتی بوده که قبلا استفاده کرده؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
جالب.
بعضی ها میگن بد بعضیا میگن خوبHuh
روزگارم بد نیست....
تکه نانی....[/size]
(2015/01/18, 02:46 PM)majid1 نوشته است: سلام دوستان.
آقا سوالی داشتم؟ لطف میکنید کسی که در این مورد اطلاعاتی داره به من بده؟
دوستان احتمال داره که کسی از مشروبات الکلی زیاد استفاده کرده باشه دچار ام اس بشه،و ام اسش مربوط به مشروباتی بوده که قبلا استفاده کرده؟

سلام آقا مجید

مشروبات الکی به خودی خود نمی تونه باعث بیماری باشه . ام اس خود درگیری سیستم ایمنی بدنه که می گن کسایی که در معرض ام اس هستن و یا مبتلا هستن نباید مصرف کنن چون هم خود درگیری رو زیاد می کنه و هم سیستم عصبی رو آسیب پذیر تر.

مصرفش "شاید" استارت اولیه نباشه ولی تو شدت و دفعات حملات تاثیر گذاره و اکیدا توصیه می شه از مصرفش بعد از ابتلا خودداری بشه. ( حالا اینکه منظور مصرف بی رویه است یا هر چی، به خود آدم بر می گیرده چه جوریشو ترجیح بده)

البته اینم بگم اینایی که گفتم بر مبنای تجربیاتی بوده که از بیماران ام اسی گرفتم. ولی خوب ریسک نکنه آدم بهتره. والا این دکترا که هنوز می گن ما نمی دونیم چیه. چیزایی که می دونن رو هر روز دستورالعمل عوض می کنن وای به حال ام اس
نیکی هنری نیست به امید تلافی
احسان به کسی کن که به کار تو نیاید
 تشکر شده توسط : majid1

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشرفت بيماري ام اس با مصرف الكل، شراب، قهوه و ماهي mohghoco 40 58,013 2022/05/02, 04:08 AM
آخرین ارسال: مختاری
  تلاش مایکروسافت و شرکت Novartis برای مقابله با بیماری MS niloofary 0 2,186 2016/02/10, 11:43 AM
آخرین ارسال: niloofary
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,318 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,044 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی
  درمان بیماری ام اس با استفاده از میلین warrior 0 4,165 2014/02/07, 01:41 AM
آخرین ارسال: warrior
  اثر بخشی زردچوبه بر روی بیماری ام اس MS researcher 0 2,818 2014/01/03, 03:46 PM
آخرین ارسال: MS researcher
  موفقیت دانشمندان دردرمان بیماری ام‌‎اس mohammad.ali 0 2,307 2013/10/14, 12:49 PM
آخرین ارسال: mohammad.ali
  گامی بزرگ در درمان بیماری MS نازلی 3 3,507 2013/06/08, 07:37 AM
آخرین ارسال: ostad2000
  رابطه بیولوژیک بین فلزات و بیماری ام.اس kia 29 22,328 2013/01/07, 09:09 PM
آخرین ارسال: moon light
  افزایش بیماری ام اس در اسکاتلند naazanin 3 3,144 2012/12/21, 01:22 PM
آخرین ارسال: naazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست