امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناخن بیماران ام اس چگونه است ؟
جالب بود ناخنهای منم شیار عمودی داره.
 تشکر شده توسط : مریییم
ناخونای من هیچ مشکلی ندارند!
منم یه خطوط عمودی خیلی ضعیفی رو ناخنام هست، اوایل حساس شده بودم که لابد واسه ام اسه اما دیدم نه بابا همه تو خونه ناخناشون اینجوریه حتی خطوط اونا خیلی واضح تر از مال منه، حتی رفتم مال مامانبزرگمم دیدم، برا اون که اصن داغون بودconfused
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
روز اول عید به دخترم گفتم حالا که مدارس تعطیله بیا ناخن هات و لاک بزن، بعد که مجبور شدم خودم براش بزنم، دیدم تقریبا همه ناخنهاش مواجند یعنی اینقدر فرو رفته و برجستگی دارن که نمیشه به راحتی لاک زد، راستش ناراحت شدم که نکنه موادی توی بدنش کم باشه مثل کلسیم و آهن... ولی این مطالب و که خوندم نگران تر شدم یعنی چی میتونه باشه؟ Huh
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
ناخونای من اکثرشون شیار های افقی یا همون طولی دارن ک وقتی جلوی نور میگیرم گود دیده میشه ولی همینجوری دیده نمیشهDash2
هر ناخنم یه شیار داره از سمت راست ب چپ
تا وسطای ناخونه
خطوط عمودی هم ب صورت ملیحی دیده میشه
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : *MoNa*
منم ناخنام همینطوریه به خصوص انگشت شست هر دو تا دستمconfused2confused2confused2confused2confused2
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
ناخن های من هم شیارهای عمودی دارن انگشتهای شستم فرو رفتگی هم دارند ناخنهام خیلی شکننده اند و اصلا نمی تونم بلند کنم پوسته پوسته میشه و می شکنه
دکترم گفت از نقص ایمنی بدنت
خوب وقتی توی بیماری های سیستم ایمنی کمبود بعضی ویتامین ها یا کلسیم و آهن و... دیده میشه ، چه فرد بیماری خود ایمنی داشته باشه یا نداشته باشه ، این کمبودها روی ناخنش یا پوست و مو و... اثر میذاره . اگه اینطور بود که دکترا به جای ام آر آی میگفتن ناخناتو ببیبنم !

منم بیشتر ناخنای دست چپم خطوط عمودی داره ولی نه زیاد برجسته .
اگه دقت کنیم بیشتر پدربزرگها و مادربزرگها ناخناشون از صافی درمیاد و موجدار و خط دار میشه چون ایمنیشون ضعیفتر میشه.
البته اینی که گفتم یه نظر الکی بود و هیچ سندیتی ندارد !N_aggressive (37)Smile (16)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
confused منم ناخنام خطوط عمودی داره. فکر میکردم همه اینطوری هستن و عادیهConfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

من تقريبا سه سالي مي شه ديگه ناخنامو نديدم confusedچون از بچگي ناخن مي خوردم ديگه از سه سال پيش رفتم ناخن كاشتم ولي يادمه اينطوريا نبود فقط يه لكاي سفيدي داشت بعضي جاهاشlaughing3laughing3laughing3
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رژیم غذایی و تغذیه در بیماران ام اس: تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,407 2019/06/14, 12:27 AM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  علت سردرد در بیماران ام اس چیست ؟ تیم ترجمه ام اس سنتر 7 6,404 2018/12/12, 12:57 AM
آخرین ارسال: rezaya
  بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس در معرض خطر پایینی ازسرطان قرا hamdam 3 4,383 2018/11/19, 11:27 PM
آخرین ارسال: ناهید کاشانی
  بیماران ام اس باید به جنبه روحی خود بیشتر توجه کنند تیم ترجمه ام اس سنتر 0 2,354 2018/11/10, 09:58 PM
  چگونه با ام اس، زندگی خوبی داشته باشیم ؟ تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,723 2018/11/02, 08:09 PM
  تغییرات DNA در بیماران ام اس نقش دارد ؟ تیم ترجمه ام اس سنتر 3 2,491 2018/10/25, 01:23 AM
آخرین ارسال: kohedard
  شخصیت بیماران MS hamdam 38 21,647 2017/10/26, 04:11 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  نقش خورشید بازی برای بیماران مبتلا به MS hamdam 0 2,918 2014/09/25, 08:59 PM
آخرین ارسال: hamdam
  بازسازی میلین در بیماران مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس رامنا 7 7,586 2014/09/13, 05:52 PM
آخرین ارسال: sia
  چگونگی تعیین امنیت رانندگی بیماران hamdam 4 5,279 2014/03/25, 07:35 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان