امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عوارض موضعی تزریق ربیف و رسیژن ونابودی ماهیچه
. . .
. . .
تو هر ناحيه نقاط تزريق اينجوريه كه اول به شكل عدد7 فارسي درهرناحيه تزريق انجام ميشه بعد از اينكه 7 تمامي هشت ناحيه بدن تموم شد،تزريق از اولين ناحيه دوباره شروع ميشه اما اين بار به صورت هشت
ناهيدجون دقيقا نميشه تشخيص داد اما ميشه تاحدودي فهميد
البته ببخشيد كه من دخالت ميكنم
به هر ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺁﺳﯿﺒﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻥ ﭼﯿﺰ ﺟﺎﻥ ﮔﯿﺮﺩ ، ﭼﻨﺎﻥ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﺨﯿﺰﺩ ﺻﺪ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ،
ﻣﺮﻭﺡ ﮐﻦ ﺩﻝ ﻭ ﺟﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﻝ ﺗﻨﮓ ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ، ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ساز زندان را بر اين ارواح زنداني،
 تشکر شده توسط : nahid , OMG!
ممنونم مهدیه جان ، اختیار دارید تاپیک خودتونه،درباره ربیفه من اینجا غریبه م !
ولی خوب شد یاد گرفتم ، حالا که جای تزریقم معلومه برای سینووکس، شاید بتونم یه کاری کنم که در یه نقطه تزریق نشه چون من فقط در ران تزریق میکنم احساس میکنم عضله داره تحلیل میره ! confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mahdie , OMG!
(2014/01/28, 09:35 PM)nahid نوشته است: من که داروم هفتگیه ولی با این 7 و 8 واقعا برام سئوال شد، مگه جای تزریق تا یکی دوهفته میمونه که بدونید دفعه پیش مثلا کدوم طرف ران زدید ؟ یعنی ران سه جا برای تزریق 7 و سه جا برای تزریق 8 داره ؟! Huhicon_cry

من الان یه مدته جای تزریقام مشخصه ، قبلنا گاهی یادم میرفت و جاش هم معلوم نبود و نمیدونستم هفته پیش کدوم سمت تزریق کردم !حالا چطور ممکنه یکی بتونه جای تزریق راس های 7 دفعه پیش رو تشخیص بده و این بار راس های یک 8 فرضی رو بزنه ؟! این برام عجیبه .نمیدونم یعنی زیر پوستی انقدر جاش معلومه ؟

(سروش گفت 7 و 8 سه تا نقطه دارن من اولش داشتم دنبال نقطه های اونا توی حروفشون میگشتم !smiling آخه گفت هفت و هشت به فارسی نگفت عدد که !)confused
محل هاى تزريق رو توى دفتر ياد داشت مى کنيم وتاريخ مى زنيم شکل 7 و8 رو هم مى کشيم.
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
man ke khili kabodo ghermez misham hamasham jash kharesh dare ribif mizanam 2sale khili azyatam mikone dardam dare
 تشکر شده توسط : mahdie , OMG!
سروش جان مرسی از راهنمایی خوبت منم بار اول که می خواستم تزریق رو شروع کنم پیش خانوم قدس رفتم خیلی خانومه خوبی هستن
فقط من یه سوال دارم برای مثال من توی رونم با عدد 7 شروع میکنم و یه تزریق توی یکی از راسهای عدد هفت انجام میدم برای تزریق بعدی باید ناحیه رو عوض کنم و برم روی رون سمت چپ یا اینکه توی یکی از راس های هفت همون پا تزریق کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدینicon_questionicon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
اینقدر لازم نیست خودتون رو درگیر 7 و 8 کنید!!! من روی 8 ناحیه تزریق میکنم(دو تا بازو ، دو طرف شکم ، دو طرف باسن ، دو تا ران) اینجوری فاصله بین تزریق روی یه محل سه هفته میشه. دیگه نیازی به علامت گذاری و 7 و 8 و اینها هم نیستsmiling
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : hilda
آن جوری خانم میترا قدس به من آموزش دادند
هر هفته یک ناحیه را در سه نقطه به صورت هفت یا هشت فارسی معمولا تزریق انجام می شه اگه بدون کمک تزریق را انجام می دهیم
معملا 4 ناحیه :
1.ران راست
2. شکم راست
3.ران چپ
4.شکم چپ
می توانیم تزریق را انجام بدیم
یک نکته مهم اینجا اینه که
ما یک هفته یک ناحیه را هفت یا هشت فارسی شروع می کنیم هفته بعد باید ناحیه را تغییر بدیم و ناحیه جدید را هفت یا هشت تزریق را انجام بدیم
مثلا:
این هفته ران راست به صورت هفت شروع می کنیم هفته بعد ( هفته دوم )ناحیه را عوض می کنیم می ریم شکم راست به شکم عدد هفت تزریق را انجام می دیم
هفته سوم دوباره ناحیه را تغییر می دیم و در روی ران چپ به صورت هفت انجام می دیم و هفته چهارم هم دوباره ناحیه را عوض کرده و در شکم چپ به صورت عدد هفت تزریع

توجه : تمام چهار ناحیه ای را که خودمان می توانستیم تزریق انجام بدیم در چهار هفته به شکل هفت یا هشت بدون تکرار ناحیه تزریق را انجام می دهیم

در هفته پنچم دوباره از ران راست تزریق شروع می شه ولی به شکله هشت و به همان ترتیبی که همانند هفت ادامه دادین درباره هشت هم ادامه می دیم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : mahdie , hilda
(2014/01/28, 04:33 PM)نازلی نوشته است: من که الان ماهیجه هام داره کوچیک میشه نمی دونم علتش چیه آخه من خیلی رعایت می کنم و به محل تزریق ها استراحت میدم و چرخشی می زنم ولی فرقی نکرده confused2confused2confused2

خوب مشکل ما قدیمی ها همینه دیگه عزیزم.منم از بهار 84 تزریق می کنم.فکر کنم با استفاده ی طولانی مدت این مشکل برای ماهیچه ها پیش میاد.سنگ هم بود خرد می شد تو 10 سال چه برسه به ماهیچه!!!!confused2

آنقدر ماهیچه هام داغون شده که پزشکم دلش سوخت رسیژنمو کرد هفته ای دوبار+داروی پرگابالین 50 -هر 12 ساعت یکبار!men
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : spring , OMG! , مریم۷۲ , Amir
منم طبق آموزشی که دیدم به صورت دوره ای تزریق رو در چهار ناحیه ی مربوطه (شکم- ران- بازو- باسن) طبق همون دستورالعمل 7 و 8 یا همون زیکزاکی انجام میدم
حساس ترین نقطه برا تزیقم بازومه sad2
و متاسفانه متوجه شدم روی بازوی چپم همون محدوده ی تزریق، فرو رفتگی ایجاد شده sad2
اتفاقا انگاری ماهیچمه که به زوال رفته icon_cry
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : paeazan , مریم۷۲ , hilda , OMG!
منم دکترم گفت چون ماهیچه ها خورد خورد تحلیل میرن به خاطره آمپول و ام اس ..پس هروز ورزش کنید اونم اینکه بدونید ماهیچه رو داری ورزش میدی که از تحلیلش جلوگیری کنی ....

فقط اسم تاپیک یکم استرس زاس :

نابودی ماهیچه
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : hadisss , reach usa , hilda , OMG!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درد پشت سر و چشمها و مشکل در بلع غذا golpesar_ghandeasal 7 11,944 2020/04/17, 10:13 PM
آخرین ارسال: Bahar89
  مشکل جویدن و بلعیدن zaynab 29 20,229 2018/12/11, 07:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشکل در حرف زدن kia 31 33,545 2018/07/02, 10:13 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست